arrow
profile_image
ziza1108
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
napadlo mě, že bych manželovi k Vánocům koupila letenky do Thajska, případně
nějakou dovolenou teď v lednu či únoru. Můžete mi prosím doporučit kam letenky
koupit, případně na kolik vyjde cca 10-denní pobyt tam? Případně kam tam jet?
Předem díky za Vaše zkušenosti.
Lenka

arrow
profile_image
alexandrejka
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kupte si jenom letenky - ty stojí okolo 11.000 - 15.000, ubytování bych hledala zvlášť. Do jaké oblasti bys chtěla letět?
V Thajsku je sezona od listopadu/prosince do března/dubna.

arrow
profile_image
ziza1108
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na alexandrejka:
To právě nevím, ráda si nechám něco doporučit.
V Thajsku jsme ještě nebyli, manžel tam chtěl jet, ale to jsem byla těhotná,
takže jsem odmítla...

arrow
profile_image
janavonka
od 5. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A kde ty letenky za 11-15 jde sehnat? Já například na leten sehnala jen za 18-20

pokud máš FB, zejtej se u nich na Fb stránkách...výborné stránky pro cestovatele. Najdou ti a doporučí co potřebuješ: Cestujlevne.com

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

letěla bych jedině s Emirates přes Dubaj, nic jinýho nemá smysl. Co tam hodláte dělat? HOtel, golf, město, poznávačka?

arrow
profile_image
ziza1108
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Amnesia:
Nejraději jen lenošit a relaxovat. Nějakou poznávačku ano, ale spíš jen decentně

arrow
profile_image
ziza1108
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na katuska009:
díky moc, mrknu na to

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nejlevněji se do Thajska dostanete do Bangkoku , letenky se dají sehnat řádově kolem 13 - 15000czk včetně poplatků,ale obávám se,že na leden/únor,kdy tam vrcholí sezona už tak cenově výhodné letenky neseženeš. Rozhodně bych se neupínala jen na Emirates,ale dívala bych se po letenkách i u jiných dopravců. 10denní pobyt nemusí vyjít draho, záleží jak drahé si budete kupovat ubytování, zda budete jíst venku u stánku nebo v restauracích a co jiného si budete dopřávat navíc. Pokud chcete relax, je třeba k ceně letenky do Bangkoku připočítat ještě nějakou přeletovou letenku na nějaký vybraný ostrov / pokud si vyberete ostrov,kde je letiště /. Asi bych se nejprve podívala po internetu,jaká místa byste chtěli navštívit a podle toho dělat rozpočet. Rozhodně Thajsko vychází cenově výhodněji individuálně než se zájezdem.

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kamoška šla cez rakusku spoločnosť .... a mali spiatočné do 400 euro

Reaguji na ziza1108: nemáš zač. Ono thajsko není vůbec drahý. Ubytování je tam za pakatel. projeť si hodně fóra

My jsme takhle letěli minulý rok. Jenom letenky a ubytko jsme sehnali na místě, mají tam na každém rohy cestovky a nabídnou ti v nich ubytování v celém Thajsku, neměj strach fakt ne. Je to tam levné a v jejich nabídkách máš hotely od 2 hvězd po 5hvězdy, takže každý si najde ubytování dle svého. Letěli jsem v lednu a vůbec jsem si nic nezjišťovali dokonce jsem ještě ani na letišti v Mnichově nevěděli kam pojedem, letenky jsme jednoduše koupili až na letišti 2 hodiny před odletem...V Thajsku jsem pak navštívili 3 místa, které jse chtěli vidět a bylo. Všechno bez stresu a v pohodě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ve vysoké sezoně doporučím přeletové letenky na ostrovy řešit předem a rozhodně to nenechávat na poslední chvíli nebo na den odletu do Thajska. Ve vysoké sezoně hrozí,že se v daný den do letadla nedostanete vůbec nebo bude cena letenky zbytečně vysoká / o tom jsem se teď přesvědčila sama - kdybych si letenky koupila dřív - měla bych je za nižší cenu /. Nicméně ubytování se dá sehnat i na místě,ale zase pokud to budeš mít předem zajištěné a rezerované - odpadá Ti řešení na místě a šetříš si tak čas,protože tohle už nemusíš na místě vůbec řešit. Zvlášť pokud budete v Thajsku jen omezenou dobu.Ale musím potvrdit,že Thajsko je na cestování pohoda, není se čeho bát. Jediná "nepříjemnost " , která Ti hrozí je to,že vás ze začátku než se zorientujete budou místní dost odrbávat na cenách takže doporučuji smlouvat.

Reaguji na ziza1108: kamarád se právě vrátil z Thajska a ubytovali se až při příletu v Bangkoku je to tam ohromně levné,velice zajímavá země .. ulice jsou špinavé,plné bezdomovců a lehkých žen,kdežto hotely pro turisty jsou luxusní,ale prý měli v hotelu šváby i brouky .. určitě bych z vyprávění doporučila místo Ankora nebo ten Bangkok letenka vyjde kolem 10.000Kč ale tam stačí opravdu dost málo peněz,100Kč je tam pro ně jako 1000Kč .. na druhé části Thajska kde byl (zapoměla jsem název místa) jsou lidé hrozně chudí,bez ruky,nohy bez části obličeje .. smrad,špína .. ale jsou tam ty nejkrásnější památky

Reaguji na loreen.: a walking street,kilometrové uličky plné bordelů akorát jeden je tam prý luxusní (evropský) kde jsou především rusky .. při úplňku se na pláži pořádají velké večírky a tak dále ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené