arrow
profile_image
Atevita
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, snad mi holky poradíte

První otázka je pod jakým číslem oboru je vedena pozice animátora? Nic takového jsem nenašla, všude je jen delegát, průvodce a tak, pod jakým číslem a názvem živnosti to mám hledat?

A další dotaz je ohledně založení. ŽL si můžu založit i na poště s CzechPointem, že? A když si ŽL teď založím, ale odjíždím až v červnu a v září se vracím, tak jak to mám udělat? Nikdo mi s tím zatím neporadil

Děkuju za každou odpověď

Ahoj,
je úplně jedno kolik těch oborů si na živnosťák zvolíš, klidně si dej úplně všechny, nikdy nevíš, co se ti bude hodit a zrušit to jde vždycky. Tak jsme to minulý rok dělali my, když jsme jeli na animátory. Já si ho zařizovala na úřadu městské části. A je jedno, kdy si ho uděláš, platí do zrušení.
Doufám, že jsem zodpověděla tvé otázky.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Všechny si určitě nedávej, mě na úřadě varovali, že s některýma živnostma se pojí placení poplatků např. za hudbu (něco jako pořadatel apod.). Nejlepší budeš mít, když si zajdeš na živnostenský úřad, tam ti poradí. A taky počítej s tím, že se s ŽL pojí zdravotní a sociální pojištění - musíš si oběhat i tyto úřady + finančák (teda prej by si to měli poslat mezi sebou, ale skutek většinou utek ).

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené