Ahoj, miluju zvířata, a odjakživa jsem s němi chtěla pracovat aspon jako vedlejšák. Sama jsem vyrustala mezi zvířaty, a chtěla bych se jim věnovat i nadále. Napadlo mě něco jako vedení zverimexu, ale to neni přesně to, co bych hledala, tak mě napadl nějaký psí hotel, utulek nechci, neměla bych srdce koukat na ty pejsky nalezené, kterým někdo ublížil.
Proto mě napadlo toto, chtěla bych se zeptat, zda s tím má někdo zkušenost?
A ještě mě napadlo, že bych chtěla nějakou nadaci nebo něco, pro pejsky z utulků, nebo tak něco, jen nevím jak na to prostě, proto bych uvitala všechny rady. Děkuji.

arrow
profile_image
Cosette
od 22. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No nevypadá to, že to máš nějak promyšlené. Ono vrhnout se na podnikání proto, že máš ráda zvířátka, asi není úplně ten nejlepší nápad... no ale pokud máš čas a dost financí (protože to nejspíš budeš dotovat, ze začátku určitě), tak s chutí do toho, pak už asi bude jedno, jestli psí hotel nebo něco jiného

arrow
profile_image
vicky mojeid
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám podobný sen, zatím neuskutečněný. Je to hodně zodpovědnosti, musíš to mít promyšlené a já se bojím, že bych to nezvládala. Jestli máš ale silný hnací motor, chuť a odhodlání (+finance), jdi do toho, držím palce!

Reaguji na TheCarex:

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené