arrow
profile_image
IvyF
od 6. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, tak se chystám za rok do USA. Odjakživa mě lákalo L.A(možná se ve mě ozvala touha po herectví, kterou jsem mívala jako dítě a samozřejmě naivní touha prorazit), ale když se tak bavím s lidmi-všichni mě od něj dost odrazují-povrchní lidi, málo zajímavých míst, špatné nabídky práce..Jaký je Váš názor na L.A, život tam?

arrow
profile_image
Pegy
od 10. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, možná nebude vadit, že odpovím, ačkoliv jsem nežila přímo v L.A., ale v cca 80 km níže na pobřeží, a to necelý rok. A další 4 měsíce jsem strávila cca 100 km od L.A. na sever.
Celé pobřeží Kalifornie je totiž specifické od zbytku USA. Lidi tam žijí pod vlivem new age a zdravého životního stylu. Na každém rohu je studio jógy, každý třetí obchod je se zdravou výživou. Příjemné podnebí, oceán, nádherné scenerie na pobřeží i ve vnitrozemí. Lidé... no Amíci, co na ně říct, každý jsme nějaký. Jsou přátelští, ale tím pádem i povrchnější než v Evropě, na jednu stranu hodně sebevědomí, na druhou stranu každý druhý chodí k psychoanalytikovi (ačkoliv v Kalifornii ještě spíše k nějakému duchovnímu guruovi). Já teda být mladá, bez závazku, s hereckými ambicemi a pokud máš možnost tam nějak rok být, neváhala bych ani chvilku!! Skočit do letadla a přifrčet zpátky můžeš vždycky.

arrow
profile_image
IvyF
od 6. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pegy:
děkuji moc za názor....konečně něco pozitivního

arrow
profile_image
Nestea
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jo jo sen mám podobný, ale nevím jak moc uskutučnitelný

arrow
profile_image
anie
od 22. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V LA není vůbec snadné prorazit, co se týče herectví. Nějaký čas jsem tam žila a moje spolubydlící měla podobné ambice. Nádherná holka z Texasu, co hraje od dětství, studovala herectví na Princetonu. Každý týden měla několik "auditions", chodila na večírky, sbírala kontakty, přivydělávala si jako fotomodelka. No ale role zatím žádná. Musíš mít prostě něco navíc, být hodně výjimečná a hlavně mít ty kontakty.
Tím tě samozřejmě nechci odrazovat, sny se mají plnit, to každopádně. Jenom bych tam jela s tím, že to bude na dlouho, nebude to lehké a úspěch není zaručen. Ale to ty určitě víš...
Jinak LA je super, Amíci přátelští, snadno se seznámíš, kontakty se udržují, ne jenom navazují. Když už nebudeš hrát, tak se tam přinejmenším nebudeš nudit.
HODNĚ ŠTĚSTÍ!!

arrow
profile_image
DarinaDari
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Pegy: Ahoj! Já bych se hrozně chtěla podívat do USA, trochu se snažím hrát. Ale kamarádka, co to zkoušela, měla problém sehnat vízum. Prostě jako herečka to máš opravdu těžký a na černo tě nikdo nezaměstná. Teda v restauraci možná, ale to je všechno. Na to narazila. Ale narazila jsem tady v Praze na jednoho amíka z LA, co učí herectví. Jmenuje se to meisnerovská metoda, prej je to oblíbený v Kalifornii. Na netu se o tom hodně píše, ale tady u nás jsem o tom zatím neslyšela. Byla jsem se podívat na úvodní hodinu zdarma a myslím, že si to zaplatím. Dost mě to zaujalo. Víc je www.acting.cz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené