arrow
profile_image
zabvicka
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, máte někdo zkušenosti s životem v obou těchto zemích? Která myslíte, že je lepší, ať se týká práce, ale i celkového života?
Momentálně žiju ve Francii a docela se mi tu líbí, nadruhou stranu Anglie je můj sen, i když spousta lidí mě odrazuje... Taky se obávám, že když jednou odsud odjedu, už se sem nevrátím...
Díky za rady a poznatky

arrow
profile_image
izabel2011
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji zabvicka: spousta lidí mě odrazuje

a proč tě odrazují?

a byla jsi už někdy v anglii? myslím, že je důležitý tvůj osobní názor a pocit, jestli by sis dokázala představit tam žít. Pro začátek bych volila strávit pár dní/týdnů v anglii a pak uvidíš

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zabvicka: ANGLIE! doporučuji vřele

arrow
Neprodává v Bazaru

Anglie je ta nejnádhernější země, kde jsem kdy v životě byla, navíc umět perfektně Anglicky je i velkou výhodou pro příp. budoucí práci. Jinak doporučuju se kouknout na crystalku89, která v Anglii žije. Točí videa tedy především o kosmetice, ale má i tři, ktreré jsou hlavně o studiu a práci v UK a zdá se mi, že si to tam nemůže vynachválit. A když se budeš chtít do Francie vrátit, nic ti nebude bránit.

arrow
profile_image
zabvicka
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na izabel2011: S prací to prý není tak růžové (ovšem kde dnes je), taky hodně angličanů odchází (alespoň ti, se kterýma jsem mluvila).
V Anglii jsem byla před pár lety na školním výletě, už tehdy se mi tam líbilo a je to jedna z mála zemí, kde bych chtěla žít.

Díky, holky, příští rok se tam nejspíš vydám a pak se vše uvidí.

arrow
profile_image
KillerCatA
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

V Anglii jsem nějakou dobu žila a moc se mi tam líbilo, i když to počasí tam stojí za *** . Miluju hlavně anglickou historii a památky. Jinak i přesto, že se tam situace mění a už to není co bývávalo,pořád se tam žije lépe než třeba v ČR. Je to tam teď určitě přísnější než třeba před 6-7 lety, jsou větší požadavky na to umět pořádně anglicky atd..... Ale já tam prácí našla cca do 3 týdnů, i když to nebylo nic extra(prodavačka v obchodě s oblečením), tak na začátek super. A ještě k tomu za tak krátkou dobu. Výplaty taky o něčem jiném než tady. Lidi přátelštější nesrovnatelně, samozřejmě do jaké míry to je přetvářka je taky otázka..ale pokud si jdu třeba něco vyřídit,tak budu radši, když se na mě bude ten dotyčný usmívat, i když to nebude úplně úpřimné, než se dívat na kyselý ksicht,že....Kdybych v ČR nestudovala,tak bych se tam zase vrátila,nevím sice,jestli napořád,ale na nějakou dobu určitě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené