arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám dotaz na majitelky botiček Crocs. Svoje první jsem si pořídila teprve před pár týdny, měla jsem je na sobě párkrát a to především v autě či v budově.

Dnes jsem si je myla a při té příležitosti jsem si všimla, že kousek vnitřního vzorku mám úplně odštípnutý.

Vím, že botky jsou to gumové a časem se logicky musí ošoupat, ale takhle po pár hodinkách nošení? A dokonce na obou botách stejným způsobem.

Je to běžné a dá se tomu nějak předejít? Např. vyhýbat se některým povrchům či schodům? Měla jsem za to, že jsou to botky téměř nezničitelné a tohle mě dost překvapilo.

arrow
profile_image
KAtyy
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, Crocsky mám již dva nebo tři roky a nechovám se k nim moc hezky. Chodím v nich se psem, jezdím na dlouhé trasy autem, nosím je na dovolených ale i doma jako papuče a když je umyji vypadají jako nové. Ani podrážky nemám zničené, jediné co mám trochu odřené jsou pásky z vnitřní strany ale to je tím, že při chůzi s nimi šoupu o sebe. Máme je skoro celá rodina a všichni je mají v pořádku. Kde jsi kupovala ty svoje?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji KAtyy: Kde jsi kupovala ty svoje?

Normálně v kamenném obchodě na Floře.
Takže takhle odštípnutou podrážku na žádných nemáte ani po delším nošení?

arrow
profile_image
KAtyy
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ne vůbec, a to chodím do lesa kde jsou i kamenité cesty, nikdy se mi ani kamínek do podrážky nezapíchl nebo tak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dirtyangel:
Já mám crocsky rok a taky je používám jako boty na lítání...a mám je naprosto v pořádku. Zajímavé je, že máš poškození na stejném místě a ještě ve stejné velikosti a tavaru (kolečko) připadá mi to jako seříznuté nebo tak nějak...

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Dirtyangel:
mám taky Crocband, sice teprve necelých 5 měsíců,ale nosím poměrně často (na pískoviště, k vodě,do lesa...) a jsou zcela bez újmy. Dokonce jsem v nich šlápla na žhavý uhlík z ohniště a není po tom ani památky Peru je normálně v pračce a vypadají jako nové.
Dcera je má taky a má je trochu ošlapaný - ale ona děsně šoupe nohama

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji km_lucy: Zajímavé je, že máš poškození na stejném místě a ještě ve stejné velikosti a tavaru (kolečko) připadá mi to jako seříznuté nebo tak nějak...

Přesně tak to vypadá-odštípnuté, seříznuté. Pořád přemýšlím kde jsem na co šlápla, nebo prostě jak se mi to povedlo, ale nic mě nenapadá.

Přitom mám známé, co mají Crocsy několik let, nosí je pořád a pochybuji, že by je měli takhle zničené. Takhle je budu moc do půl roku vyhodit, protože se mi asi rozpadnou.

arrow
profile_image
Amnesia
od 18. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

u nás je má jen dcera, chodí v nich snad nejradši ze všeho, tahá je po trávě, na písek a kromě toho, že jsou špinavý, tak s nima nic není

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, netušíte v čem by mohl být problém? Mě se moc líbí, nerada bych se jich vzdala a chtěla jsem si je pořídit ještě ve žluté. Určitě to jsou originály, všude mají ty znaky, jsou totožné s crocsama které jsem viděla v jiných obchodech.

Tohle vážně nechápu.

Mám crocsy 2 roky a taky jsou (po umytí ) jako nové. A to je tahám do lesa a do terénu a podrážky mám naprosto v pořádku...

arrow
profile_image
KAtyy
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nemůže to být už z obchodu?

Mně taky všechny drží. Nedávno jsem ale viděla slečnu, co měla Crocs Olivia a měla u nich pryč ten kamínek. Dost jí ale podezřívám, že si to urvala sama

No já i s přítelem máme Crocsky už dýl. On v nich chodí sem tam v práci, doma, i ve volném čase. Já je využívám taky dost často. Měli jsme je i na kolách. A vždy Crocsky jen umyjeme teplou vodou a jsou jako nové. Nedovedu si ani představit co by mohlo tak seříznout tu podrážku a navíc na obou botách na stejných místech
Jen jednou jsem viděla rozbyté Crocs, ale to bylo na diskotéce a majitel Crocsek nevypadal zcela střízlivě a to co dělal... hmm divila jsem se, že na nich měl "jen" urvanou tu přesku z jedné strany.

Taky si chci koupit gumové boty, kolik stojí originál Crocs? V Deichmanu a spol. mají asi napodobeniny, že? Tam stojí kolem dvou stovek. Nebo myslíte, že vydrží?

Reaguji na Dirtyangel: Nemůže to být třeba z eskalátoru, pokud špatně vystupuješ? Nebo to může být už z obchodu, nebo to odřízl někdo naschvál.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na aurecon:
Vidíš, ten eskalátor mě nenapadl a bylo by to docela možné, když vidím jakým způsobem je ten vzorek poškozený.

Já je kupovala za 1080kč-tolik stojí v Destroy a podobných obchodech. V A3 sport je mají o 100kč levnější, ale nemají takový výběr barev.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené