Potřebuji napsat životopis k přihlášce na policjení akademii, ale nejsem si jistá, v jaké formě ho poslat. Na stránkách je uvedeno pouze životopis, nic o strukturovaném, myslíte/víte, jaký tedy? A jak se vlastně píše nestrukturovaný životopis? A co přesně za pracovní zkušenosti mám zmínit? Asi mi moc nepomůžou dva roky v KFC, že?

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji MissCukrik: Na stránkách je uvedeno pouze životopis, nic o strukturovaném, myslíte/víte, jaký tedy?

Strukturovaným dle mého nic nezkazíš...nějak si nedovedu představit, že bych někam posílala jiný než strukturovaný - je přehledný, snadno se v něm orientuje a nachází to, co je pro danou pozici důležité...

Reaguji na bakalářka: já bych taky řekla, jen jsem tady našla, že strukturovaný právě ne, tak mě to zmátlo.. ono na něm stejně asi moc nezáleží, měli by brát podle písemných přijímacích zkoušek, tak jim je ten životopis k ničemu..

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji MissCukrik: á bych taky řekla, jen jsem tady našla, že strukturovaný právě ne

Víš co, tohle je neoficiální stránka a jsou to informace jedna paní povídala.....jestli chceš mít klid v duši, zavolej na studijní oddělení a zeptej se, tam to budou vědět nejlépe
Ale hodně bych se divila, že by někde preferovaly nestrukturovaný životopis před strukturovaným.....

Já jsem tam také letos podávala přihlášku, ptala jsem se na studijním, bylo mi řečeno, že strukturovaný vyhovuje

Jinak k pracovním zkušenostem jsem uvedla, že žádné, s vyjímkou krátkodobých- brigád- a vypsala jsem společnosti u kterých jsem byla na brigádě.

Reaguji na Berusska: tak super, děkuju..

arrow
profile_image
The Criminalist
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já posílala strukturovaný...a myslím si, že každý by měl vědět jak vypadá ten či onen životopis. Je to mimo jiné základní znalost ze střední...nebo se mýlím? Btw KFC asi nepomůže. Myslím, že by bylo vhod zajít si na den otevřených dveří, tam ti vše řeknou.

Loni jsem podávala přihlášku na POLAC a posílala jsem jim strukturovaný životopis. Napsala jsem tam všechny své brigády, i když to byla např. práce v kavárně.
Myslím, že na to ani moc nekoukají

arrow
profile_image
The Criminalist
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Fantastique: Absolventi PA ČR naleznou uplatnění v odpovídajících stupních řídících funkcí a specializovaných profesí v resortu ministerstva vnitra, Policie ČR, v obecních a městských policiích, ve Vojenské policii, Celní správě, Bezpečnostní informační službě, Vězeňské službě, ale i v soukromých bezpečnostních službách. Civilní absolventi se po ukončení studia mohou ucházet o přijetí do služebního poměru u Policie ČR nebo se uplatní jako řídící pracovníci a specialisté při zajišťování bezpečnosti ve veřejném a soukromém sektoru bezpečnostních služeb, v průmyslu, peněžnictví a v jiných hospodářských oborech. Uplatnění nacházejí také jako pracovníci úřadů státní správy a místní samosprávy.

citováno ze stránek www.polac.cz

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené