arrow
profile_image
Ariela345
od 15. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Hezký večer, v pondělí jsem nezvládla závěrečnou jízdu v autoškole a bylo to oprávněně. Nejhorší je, že se cítím hrozně zklamaná. Vím, že to na první pokus hodně lidí neudělá a je to naprosto běžné. Nejsem člověk, který by byl soutěživý a musel být ve všem nejlepší, to vůbec ne, jen jsem to chtěla mít za sebou, ale momentálně jsem nehorázně zklamaná, jsem kvůli tomu vážně smutná. Navíc se bojím, že nedám ani další jízdu, tu další také a budu na to myslet do té doby, než půjdu dělat novou zkoušku.

Jak tomu bylo u vás? Na kolikátý pokus jste to zvládly?

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem udělala zkoušku hned napoprvé a bez problému. Holka co jela se mnou jízdy neudělala, proč jí to nedal už si nepamatuji. Pokud si nejseš jistá, tak si zaplať před zkouškou ještě pár jízd, ať se procvičíš. U zkoušky pak budeš klidnější a určitě to zvládneš.

arrow
profile_image
ImAdu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkoušku jsem dala na poprvé, a rozhodně si nemyslím že většina ji opakuje jak ty píšeš. Asi by bylo taky dobrý říct proč jsi ji neudělala. Jestli to byla prkotina tak to příště určitě vyjde. Jestli nevíš že se dává přednost z pravé strany, tak to už je horší. Jak píše Starry_girl, zaplatila bych si nějakou cvičnou jízdu navíc a nenervovala bych se, to ti akorát ublíží.

arrow
profile_image
cassy mojeid
od 29. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem jí udělala napodruhé a spolu se mnou skoro všichni, kromě jedné paní, co byla známá instruktora Některým autoškolám jde o peníze a schválně nechávají neudělat zk napoprvé, protože si pak musíš doplatit další jízdy. Nevím, jak u jiných autoškol, ale tam co jsem to dělala já, to tak běžně chodilo. Prostě se domlouvali s inspektorem dopředu, koho to nechají udělat a koho ne. Napodruhé nás pak nechali projet se po parkovišti...

arrow
profile_image
skarma007
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

z neúspěchu jsem taky vždycky zklamaná ať už když neuspěji při pohovoru, nebo nedám nějakou zkoušku. Moc si to beru, ale je to zbytečný, nikdo učený z nebe nespadl. Nemůžeme všichni umět všechno hned v dnešní době. Je toho dneska fakt moc, abychom to všechno zvládali napoprvé. Proto to neřeš, neúspěchy jsou normální a běžný. Příště se to povede, hlavně si věř, zkus pár jízd s někým nebo si připlatit v autoškole.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené