ička
děkuju , ono se to dceři mluví když má pleť jako prdýlku, mojemu synovi je 26 a na operaci tam azpět mě vezl, naopak říkal, jen ze sebou něco dělej ať si pořád kočka
fotky jsem tam dala: vyfotila se, pak přes kabel USB dala na plochu PC, zmeněila a vložila přes svůj profil, jednoduchý uvidíš, taky nejsem počítačový expert, to zvládneš

Libi, můžu osobní otázku, kolik ti je let, kdybych nevěděla, že máš 26 let starého syna hádala bych mezi 35-40 lety, prostě kočka, doufám, že se mi to taky podaří.Můj muž si dokonce napsal dovolenoum že mě bude opatrovat, docela mi vyrazil dech, že to bere jako samozřejmost. Říká s tebou se člověk teda nenudí.
Zažila jsem si dost s mužem jsme sami stavěli barákm neboť nás firma okradla a tak nezbývalo, než to dostavět sami, bylo to dost krutý jak finančně tak fyzicky, dnes jsme z toho venku, tak se trochu chci věnovat sobě.
S těma fotkama někomu řeknu, aby mi pomohl a dám to sem.
Ahojky tak už zase makat...

Libi, můžu osobní otázku, kolik ti je let, kdybych nevěděla, že máš 26 let starého syna hádala bych mezi 35-40 lety, prostě kočka, doufám, že se mi to taky podaří. Můj muž si dokonce napsal dovoleno že mě bude opatrovat, docela mi vyrazil dech, že to bere jako samozřejmost. Říká s tebou se člověk teda nenudí.
Zažila jsem si dost s mužem jsme sami stavěli barák neboť nás firma okradla a tak nezbývalo, než to dostavět sami, bylo to dost krutý jak finančně tak fyzicky, dnes jsme z toho venku, tak se trochu chci věnovat sobě.
S těma fotkama někomu řeknu, aby mi pomohl a dám to sem.
Ahojky tak už zase makat...

arrow
Neprodává v Bazaru

ička
Postavu mám tak na 20 let, ale ten obličej. Zezadu tedy liceum ze předu muzeum...Jdu do toho děj se co děj.
Tak tos mě rozesmála, to už jsem někde slyšela...ještě se mi líbí hláška...no, kdyby byla po pás ve vodě, v šeru a zezadu, byla by to docela pěkná ženská.......jasně, že to děláme pro sebe, stárnout není lehké a mladí to také jednou budou řešit...A podpora od manžela je skvělá, já doufám, že jí budu mít také až se rozhoupám....je to důležité, stejně jako podpora tady na fóru.... ...Holky, přeji hezký den.....

ička
děkuji ale je mi 48

přeju vám taky hezký pracovní den a teď už šup šup do práce

Libi
tak teda vypadáš skutečně dobře,cvičíš nebo co proto děláš?Já s tělocvikem vždy na štíru, ale přiznám se, že se nedonutím, tak alespoň chodím v práci do schodů a doma se popoháním, že nic není problém a denně si najdu práci trochu s pohybem.Taky lítám ze psem. Tedy spíš chodím, máme belgiskou ovčandu a v lednu jí bude 15 let, už se jí bábě moc lítat nechce.
Stárnout není lehké,vždycky jsem si myslela, že to zvládnu, trochu se za to stydím, že podívám-li se do zrcadla není mi moc dobře.Vrátit bych to,ale nechtěla,jen trochu vylepšit a žít s tím rozumem a odžitýma rokama co mám.

ička
hezky píšeš, hezky se to čte, já nedělám pro sebe co se týče fyzična už 2 roky nic, zjistili mi alergii a musela jsem být skoro bez fyzické zátěže, ale do té doby jsem hrála tenis a lyžovala, lítala na kole. Mám 3 pesany, teď čerstvé štěně ( jukni do galerky) Adélku, takže ten pohyb mám s holkama. , ale po zimě jsem nabrala asi 5 kg, tak jsem přes léto držela takovou lehkou dietu a zase to sundala dolů, je to spíš dispozice po mamce, taky byla taky pořád ,,mladá,, a najednou šup a byla z ní baba . Naštěstí teď už si opravdu můžeme ledasčím pomoci, já se chystám na lift, taky nechci zestárnout jen tak taky bych nic vrátit nechtěla
měj se hezky

arrow
profile_image
rendlik
od 15. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky čím mažete jizvy? Dnes jsem byla na kontrole, prý vše ok a mám mazat nějakým mastným krémem s vitamíny. Mast přímo na jizvy od začátku zavrhl.

rendlik
mazala jsem si je calciovkou , je super

rendlik
já mažu střídavě Bepanthenem a míchanou mastí z lékárny (vitamin AD 10 + ung. leniens do 100)..při tlakové masáži, pro případ,že by to šlo do oka,používám obyčejný Ophtalmo-Septonex- jak mi to poradili..Ráno a večer ještě patlám Dermatix na jizvy (doktor taky říkal,že to nemusí pomoct..ale když už jsem to koupila )- hrozně silně nas tom drží stíny, když se namaluju..zjistila jsem,že pak stačí namazat při odličování víčka silnou vrstvou Bepanthenu, počkat 5-10 min a pak to jde jedním opatrným tahem krásně setřít..
někdy si na to máznu i krém na opalování, když jdu třeba ven s pejskem, taky podle doporučení,aby jizvy nesfialověly..

bubblinkka
díky za rady,všera jsem byla v lékárně a taky ten magistr říkal, že je velmi dobrý Dermatix, ale stojí 1200Kč. No to je trošku drahý,takhle vykrvácím až zaplatím za tu plastiku horní spodní výčka a předoperační vyšetření.Začnu teda s Calciovkou a pak sádlo...uvidíme co se bude dít

sooda

týden po operaci, a je to moc hezké, snad nejsi ani oteklá..? To já byla, pod spodníma víčkama.
Docela mě překvapuje, že jsi byla přes nos. Operace byla v CA?

arrow
profile_image
brus
od 19. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sooda

máš SZ. Děkuji za fotky, docela koukám, kdybcyh nevěděla, nic nepoznám, na první fotce ti ty lepítka slušely.

arrow
profile_image
sooda
od 30. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Odry
Operace probíhala jen v místním znecitlivění, noc navíc byla přáním paní doktorky - prý pro jistotu. Ale po zkušenostech s personálem, byla úplně zbytečná. Doma by mi pytlíky s ledem aspoň podal manžel. Dopředu jsem vše jistila Wobenzymem a homeopatiky- to na otoky i modřiny platí..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené