Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo kdekoliv po těle (nejlépe však v nose) implantát Medpor. Jaké jsou vaše zkušenosti s odstupem času? Slyšela jsem, že se po čase může uvolňovat a je pak těžké jej odstranit, jelikož vlastně srůstá s okolní tkání.

Prosím o vaše příspěvky, pokud k tomu máte, co říct.

Díky moc.

Imlantát Medpor sice nemám, ale možná jednou budu. Přirůstá ke kosti, navíc se ještě často upevňuje šroubky, takže nějak uvolňovat by se neměl, nicméně odstranit ho je velice složité a prakticky vždy je pak vidět úbytek vlastní tkáně, takže stav je pak už jiný (horší), než před první operací. Tento implantát mi byl navržen, že s ním jsou dobré zkušenosti

Cituji pinky: nicméně odstranit ho je velice složité a prakticky vždy je pak vidět úbytek vlastní tkáně, takže stav je pak už jiný (horší), než před první operací.

Já se dočetla, že se po čase (např. i po roce, dvou) může objevit infekce nebo proti němu tělo může začít bojovat a pak se musí odstranit. Z jakého důvodu je pak vidět úbytek vlastní tkáně, implantát vlastní tkáň nějak ničí?

bojovat proti implantátu může tělo začít kdykoli a proti jakémukoli, nejen porexovému, ale i silikonovému či jinému. Co se týče úbytku té tkáně, tak medpor by až takový úbytek vlastní kosti nabudit neměl jako to dělá třeba silikonový, jelikož je tam napevno, takže po té kosti nejezdí, nicméně jeho odstranění je dost složité právě kvůli té pevné vazbě a to se bez odstranění i části tkáně neobejde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené