• zobrazeno 1805
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 25.3.2011   Naposled upraveno: 25.3.2011 

Zlaté Hodinky Nixon Small Player

Velikost
Stav
Použité
cena včetně dopravy
0

Akce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
  MissMina  | 

  Ahoj holky. Prodávám zlaté hodinky Nixon, model Small Player.

  Koupila jsem je v říjnu 2010, v prosinci mi byly dány k Vánocům, nosila jsem je v lednu a únoru. Jsou tedy dva měsíce nošené. Od konce února pouze leží ve skříni. Prodávám je, protože jsem se zbláznila do jiného (a podobně drahého) modelu této značky, který se chystám si koupit. A dvoje hodinky bych neunosila.

  Koupila jsem je za něco pře pět tisíc na blue tomato (http://www.blue-tomato.com/cs/Hodinky-d-msk/Nixon -The-Small-Player-wms/product.bto?baseProduct=7484 2&pageNumber=2) . Více informací je k mání například na tomto webu: http://www.styl-orix.cz/hodinky/nixon-the-small-pl ayer-black/. Je to provedení zlatý pásek a zlatý ciferník, které je v ČR kompletně vyprodané (jak jsem zjistila po důkladném průzkumu webu. Jinak těch barevných kombinací mají více.

  Hodinky se rozběhly v době vybalení z krabice a nařízení (na ty Vánoce). V té době byla baterka nová, a nyní je a ještě dlouho bude ve skvělém stavu. Hodinky jsou krásné, hodí se snad ke všemu. Mají jednu jedinou vadu – na asi čtyřech dílcích pásku v oblasti nad ciferníkem je několik malinkých rovných škrábanců. Je to způsobeno běžným užíváním a je to opravdu malé, viditelné až při bližším zkoumání. Pokoušela jsem se to vyfotit na pbrázku 3, ale moc to nešlo, tak je to malé Nad a pod ciferníkem je malinké logo značky Nixon, v ciferníku je pod ručičkami zasazen pravý! diamant. Zespodu ciferníku je vyryto něco jako ‚unc originality‘.

  Padnou různě silným zápěstím. Já mám zápěstí hubené, a tak jsem je nosila buď jako 'volné' že mi spadávaly na dlaň, nebo stažené dolů, což bylo asi 10 cm pod zápěstí. obojí vypadalo dobře!

  Další informace: vodotěsnost 100, typ strojku Quartz - baterie, sklo minerální, řemínek ocel. Přidávám k nim vše, co k nim mám, tedy originální krabici, návod, pár náhradních dílů pásku (byly v té krabičce) a plastový držák na hodinky, který byl též v originální krabici, ale ten je bohužel zlomený.

  Cenu si představuji 2500 plus poštovné. Pražandám mohu předat osobně.

  Podobné nabídky

  Žádné podobné zboží nenalezeno