arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Prosím, poraďte, nějak mi dochází fantazie a moje nehtařka stejně chce všechno dělat podle obrázku. Za měsíc mne čeká akce, nic oficiálního, kde budu mít oblečenou bílou košili, bledé rifle a zlaté doplňky a chtělo by to můj střízlivý styl oblečení doladit nehty. Jestli někdo má nějaký tip, jak doladit nail art na dlouhých nehtech do zlatavé barvy ( a přitom nevypadat jak dívenka od kolotoče ) , budu ráda.

trocha inspirace

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Třpytky.

arrow
profile_image
elz
od 30. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tohle jsem našla někde v PC jako úžasnou předlohu na nehty. Ráda bych uvedla autora, ale bohužel nevzpomínám si... Jinak já bych se přiklonila k těm od aimek, taky hezký...

arrow
profile_image
Gabrielle
od 7. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

URL
Pro mě by tohle bylo jasnou volbou, jelikož se mi nějak moc zlaté na nehtech nelíbí.

na mě už je to teda dost nazdobený,ale jinak práce úžasná

U mě taky vede aimek
elz
Takhle si občas lakuju nehty, když mam náladu na něco pracnějšího, jako pdklad dávám zlatohnědý lak a tmavě hnědou zdobičkou tam nasekám čárky, za dva dny se to začne loupat a mě může trefit šlak
irinda
Ta prostřední fotka se mi líbila do té doby, než jsem si prohlídla ty ruce...
...ale jak píšeš, práce ok.

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji saluska: Ta prostřední fotka se mi líbila do té doby, než jsem si prohlídla ty ruce...

...no je jasné, že ruce mladé holky to asi nebudou, ruce mnohdy stárnou rychleji než jiná část těla...na druhou stranu, proč by takové ruce (třeba upracované) neměly mít hezké nehty, byť pouze na víkend, na nějakou akci?

ses
Protože jako celek tohle vypadá hrozně, nikdo neupírá starším dámám právo na úpravu nehtů, ale tohle na mě působí, jak stará šlapka.
Zrovna nedávno nás v cukrárně obsluhovala starší servírka, nijak by mě nenapadlo ji komentovat, mám úctu k věku, ale když jsem se jí podívala na ruce, musela jsem se smát. Růžové třpytky na gelovkách a nějaké samolepky! Nejvíc mě dostalo, že si toho všimnul i můj jinak (vůči těmto věcem) totálně slepý manžel.
Tohle aspoň nepůsobí tak infantilně, ale stejně je to jak pěst na oko. O polovinu kratší čistá francie by bohatě stačila. A když už to musí být, tak bych nazdobila jen palec a prsteníček, všech 10 je moc.
Celkově to na mě působí, jako když se paní o ruce vůbec nestará a rozhodla se to dohnat gelovkama a tak na ty ruce ještě víc upozornila. Samožřejmě nemůže za ty klouby (vypadá to jako dna), ale tohle jí nepomohlo. Já myslim, že od určitého věku musíme trošku přemýšlet, zda se to k nám hodí, taky si v 60ti nedáš do vlasů růžovou gumičku.
Upozorňuju, že nejsem žádný odpůrce zdobení, do nedávna jsem nosila na nehtech takový šílenosti, že nad tím zůstával rozum stát i mě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené