arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji kristyx: , nebo si nech při koupání otevřený ty dveře,

ráda bych, na koleji je to ale jaksi nemožné

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Zdenis: na koleji je to ale jaksi nemožné

Jj, okno nebo dveře a je po problému.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji panda08: Neobejdu se bez horké večerní sprchy.

taky tak. Jsem ale líná - musím si lehnout

Je to tím, že se z horké vody zvedne tlak a pro tělo je to šok, proto je pak člověku na omdlení, je mu špatně, má mžitky před očima a pod. Každý lékař Vám řekne, že není zdravé trávit chvíle v horké vodě, právě kvůli organismu

A pozor, je to nebezpečné i na srdce..

Teda holky, asi jsem úplná mimóza, ale já bych mohla v horké vodě i spát. Už nějakou dobu si dávám horkou vanu minimálně každý večer. Vím, že to není zdravé, ale vždycky se na ni po celém dni těším.
K tématu.. Tvému tělu se zkrátka takové koupání nelíbí, někdo prostě leháro v horké vodě nesnese.

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No pokládala jsem to u sebe za "normální" vzhledem k nízkému tlaku, ale už se koupat v horkou vodou napuštěné vaně nikdy nehodlám, protože to se mnou jednou švihlo a rozsekla jsem si obočí o vanu. Taky dám ty 2 3 kafe denně, ale stejně ho mám nízký, tak bych na to nespoléhala. Každopádně fundovanou odpověď na to, co přesně za tím stojí u Tebe, Ti dá asi jen doktor.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také se mi to občas stává. Jakmile ale vylezu na "normální" vzduch, tak to za chvíli přejde. Ale každý reagujeme jinak. Možná by neuškodilo s tou horkou vodu trošku ubrat a napustit si do vany/sprchovat se jenom teplou.

ahoj,je to nízkym tlakom mala by si byt opatrná hlavne keď stávaš aby to s Tebou nešvihlo a nesposobila si niake závažné poranie hlavy... je to nizkym tlakom alebo i napr anemii v horkej vode sa Ti vazodilatujú cevy- rozširia tým padom tam je viac krvi a ak máš nizky tlak ten to nestíha nazad priviesť do mozgu ten je nedokrvený a preto Ti je na odpadnuti, zahmlieva sa Ti pred očami atd...ju a taky ak je tá koupelna malá ako tu už niekto písal je tem malo kyslíku čiže mozog trpí ešte viac.. a ešte káva zvyšuje tlak ale len kratkodobo takže kludne možeš mať nizky tlak i keď vypiješ 3 kávy denne, určite 5káv je už hodne ale v 3 nevidím problém dufam,že som to napisala všetko zrozumitelne na druhú stranu nizky tlak sa nelieči pokial to už neni extrém ničomu nevadí naopak vysoký to je pak problem

arrow
profile_image
Tulítečko
od 7. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V horké vodě je mi také špatně od žaludku. Je to určitě kvůli tomu, že mám nízký tlak. Jednoduše, vodu trochu chladnější.

Jednou jsem si dala až moc horkou sprchu, protože mi byla strašná zima a udělalo se mi z toho nehorázně blbě...studený pot, bušení srdce, byla jsem úplně bílá....málem sem sebou sekla. Tenkrát mi máma řekla, že je to stoprocentně tou horkou vodou, od tý doby se mi to nestalo, ale už si tak vařící nedávám...Takže bych trošku ubrala na teplotě a sprchování zakončila třeba vlažnou, tak to dělám já

arrow
profile_image
Bee222
od 20. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se mi stává. Ne že by mi bylo vyloženě na zvracení, ale motá se mi hlava a mám jakoby sevřenej žaludek... A když vylezu do normální, pokojové teploty ven z koupelny, udělá se mi na moment opravdu špatně a pak se to už zlepšuje. Nezkoumala jsem, čím to může být, tím spíš, když jsem si teď přečetla, kolika lidem se to stává...

Já jsem nízkotlakař a mám to samé, navíc mi ještě napuchnou žíly na rukách tak, že je nemůžu dát ani volně dolů podél těla.. Radši se prohřát teplým čajem nebo do té vody strčit jen nohy, to stačí. Přitom saunu snáším v pohodě, ale tam dbám na pořádné zchlazení v ledovém bazénku.

Cituji panda08: taky to tak mám..dělá se mi zle při koupeli a i když jím třeba horkou polévku nebo piju uvařený čaj..

mám to stejně. Proto nejím horké polévky, ani nepiju žhavé čaje, ani si nedávám horké koupele. Přežiju jen teplou sprchu zakončenou studenou.
Tlak mám nízký nebo kolísavý a na poslední prohlídce se doktorka se setřičkou divily i mému EKG, ale nakonec jsem byla ještě jakžtakž v normě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené