Jaké máte zkušenosti s elastickým prádlem?
Občas bych potřebovala"vylepšit" postavu pod přiléhavé šaty. Zkusila jsem stahovací kalhotky párkrát na chvíli, nic příjemného to není,hlavně při sezení.

Název pozměněn moderátorkou

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem je teď měla celý den pod sukní, v pohodě, jsi sice ze začátku hodně stažená, ale pak už to to ani nedojde, že je máš, zvykneš si na ně

arrow
profile_image
Sfinga
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vylepšuju Už bych se bez různých stahovačů asi neobešla. Na ten svíravý pocit jsem si zvykla, vzhledem k tomu, že to většinou nosím do formálních šatů, nutí mě to myslet na to, abych se držela zpříma a účel to tedy plní na více frontách.

Je to jenom o zvyku. Já nosila korzet docela ráda(ne v létě), nemusela jsem hlídat břicho, měla jsem fajn pocit, že dobře vypadám. A netáhlo mně v zimě na záda

Cituji tirafa: Já jsem je teď měla celý den pod sukní, v pohodě, jsi sice ze začátku hodně stažená, ale pak už to to ani nedojde

To ti tedy závidím,u mě je to opačně,vadí mi spíše po nějaké době,celý den jsem nezkusila,jen na ples a do divadla,moc ráda jsem je potom hned doma sundala.
Jaké máš a jakou velikost? Jak je nosíš často?

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mirkam
Nosím je příležitostně, teď jsem byla na svatbě, takže jsem je měla na sobě přes 16 hod, opravdu mi to nedošlo, že by mne něco táhlo. Mám jen jedny stahovací kalhotky (bombarďáčky) velikosti 38/40.
Ovšem připadala jsem si jako Bridget Johnsová-model, který si oblíbily naše babičky

dnes, 22:31:30 - Připojeno během spojování:
Stahovací prádlo

Otázka pro Tirafu:
Na jaký obvod pasu máš tuto velikost 38/40 ? A jakou značku? Já mám obvod pasu 76 cm a mám velikost M,jak mě poradili v obchodě. Tam jsem si je taky zkoušela,natáhla jsem je dobře. Když ale mám déle na sobě,nic příjemného to není,těch 16 hodin jak píšeš , bych to určitě nesnesla.
Neměla bych je nosit častěji,abych si zvykla,nebo raději větší velikost?

Nejsem Tirafa, ale odpovím. Mám podobné míry a M je OK. Je to o zvyku, trochu časem povolí, větší by neměl ten efekt.

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, se nám to nějak rozdělilo, co? Mám M, stačí to, nejsou ani volné,ani malé, jsou akorát Ale každý výrobce je jiný, takže je potřeba si to zkusit, to jsi už udělala. Nenosím je často¨, takže nevím.

Dík za radu,
nevím, zda můžu napsat,jakou mám značku /reklama?/ Velikost bude asi skutečně správná,poradila mi ji prodavačka v obchodu. Nikdy dříve jsem podobné prádlo nenosila,asi to bude nezvyk. Zítra to zkusím do práce.

Mám několikery takové, které vypadají jako na kolo nebo aerobic Značka je "sensi". Jsou v tělové, bílé nebo černé barvé. V obchodě mi doporučili spíš menší velikost než jsem zvyklá kupovat a měli pravdu. Mé obvyklé XL by asi moc nestáhlo. Pokud jsem měla stahovačky bez nohaviček, zařezávalo se to a vypadalo to ještě hůř než s normálním prádlem.

Včera jsem kalhotky zkusila do práce, ale po několika hodinách mi hodně vadily,hlavně při sezení. Po příchodu domů jsem je hned sundala. Možná mám špatný typ, mám Sariana - Camilla ,nebo velikost? Nerada bych si kupovala jiné, byly dost drahé.
V obchodě mi nabízeli také elastický podvazkový pas,prý je pohodlnější než kalhotky,tak nevím.

arrow
profile_image
chocolat
od 8. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, také přemýšlím, že si nějaké takové kalhotky pořídím.
Mohly byste sem hodit odkaz na prádlo, co používáte? Fotku?
Děkuji

Cituji chocolat: Ahoj holky, také přemýšlím, že si nějaké takové kalhotky pořídím.
Mohly byste sem hodit odkaz na prádlo, co používáte? Fotku?

Já mám,jak jsem již psala kalhotky sariana http://www.mirianne-spodnipradlo.cz/sariana---cami lla-stahovaci-kalhotky-36.. Na modelce vypadají hezčí, ta v tom tak není stažená.
Kdy chceš ty kalhotky nosit?

Ještě jsem se zapomněla zeptat-.máte někdo zkušenost s elastickým podvazkovým pasem místo stahovacích kalhotek?
Děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené