arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, už několik let beru Chloe, poslední rok je to už vážně šílený, hlavně migrény, na které jsem dřív netrpěla. Rozhodla jsem se, že přejdu na Yadine. ALE.. mám teď poslední platíčko Chloe a zítra začínám brát neaktivní pilulky. V příbalovém letáku u obou těchto antikoncepcí je však napsáno toto: Užívání Yadine můžete zahájit ihned další den po užití poslední pilulky z předchozího balení (to znamená, že nebude žádný interval bez užívání tablet). Pokud vaše předchozí balení obsahovalo i inaktivní (neúčinné) tablety, můžete začít užívat přípravek Yadine den po užití poslední aktivní tablety, (nejste-li si jistá, které tablety jsou aktivní, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka). S užíváním můžete začít i později, ale nejdéle následující den po intervalu bez užívání vaší předchozí pilulky (nebo po využívání poslední inaktivní tablety vaší předchozí pilulky). Pokud se budete řídit těmito pokyny, nemusíte používat žádnou další antikoncepční metodu.
Pokud jsem to správně pochopila, tak bych si správně měla vzít Yadine už zítra a vůbec nezačínat s neaktivními pilulkami. Bohužel jdu na gyndu až ve čtvrtek.. Je teda možné začít je brát normálně až doberu ty neaktivní pilulky, nebo mám na měsíc HA úplně vysadit a začít brát až potom..? Díky

Když jsem přecházela z Minisiston na Chloe tak ty druhé, nové prášky jsem začala brát po sedmidenní pauze, tak mi to řekl můj gynekolog, a tak jsem to i pochopila z tohoto příbalového letáku. Zároveň máš ale možnost vynechat sedmidenní pauzu a začít hned s novou antikoncepcí.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přecházela jsem taky a lékař mi poradil začít tu novou antikoncepci brát v první den menstruace klasicky po vysazení,že je to nejspolehlivější,že se pak už ani nemusím ničím chránit.

Cituji Ginfizz: S užíváním můžete začít i později, ale nejdéle následující den po intervalu bez užívání vaší předchozí pilulky (nebo po využívání poslední inaktivní tablety vaší předchozí pilulky).

Až dobereš poslední neaktivní tabletu, tak hned další den začneš brát novou antikoncepci, máš to tam napsané. Nesmíš udělat delší pauzu než těch 7 dní.

arrow
profile_image
kexinka
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozhodně žádnou měsícní pauzu. Ideální je začít po poslední aktivní pilulky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

ok díky holky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené