arrow
profile_image
lilsy
od 10. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mishka999

Právě, že bych to rádá udělala tak, aby mi to ty vlasy moc nezatěžovalo...

Ale bojím se, že to za měsíc bude zase to samý s tim přelivem... a budu moct jít znova :-/

Vůbec se v tom necejtím a chtěla bych na to hodit co nejtmavší hnědou, ale vůbec netuším, jak by to mohlo chytnout :-/

arrow
profile_image
JaňulinkaaS
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sashka: Myslíte si, že kdybych do tohoto melírku hodila melír ve své přirozené barvě (světlá hnědá), že by to pak vypadalo lépe? Přirozeněji?

Podle mě určitě! Kdybych měla stejný problém, udělala bych to přesně takhle!
Jen pozor: kdysi se mi stalo, že mi kadeřnice dala do blond vlasů tmavě hnědý melír, který - když mi pak vlasy umývala - mi "zašpinil" mé blond vlasy, takže já pak od ní odcházela ne melírovaná, ale středně hnědá. Úplně se do blond vlasů ten tmavý melír "zažral" a nechtěl se vymýt. Nevím, proč se to takhle stalo. Ale jinak vím a čtu, že holky si běžně nechávají dělat tmavé melíry do blond vlasů a jsou spokojené!

arrow
profile_image
JaňulinkaaS
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z Prahy ani poblíž Prahy nejsem. Snad ještě někdo další napíše. Já bych si do vlasů nechala udělat ten melír v barvě tvých přírodních vlasů a zbytek bych nechala blond.

arrow
profile_image
JaňulinkaaS
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sashka: jen ještě sehnat kadeřníka, který odhadne odstín té hnědé...

A kdyby ji náhodou úplně přesně neodhadl a dal ti o něco tmavší odstín, tak podle mě se ta hnědá barva z těch odbarvených vlasů trochu vymyje. Mi se časem vymývala! Ale nejsem kadeřnice - nerozumím barvám. Některé se z odbarvených blond vlasů vymývají, blednou, některé mohou držet. Snad někdo, kdo má taky zkušenost, napíše.

Přesně tak, já si dávám pokaždé do vlasů melír blond i hnědý. Ta hnědá je z prvu (cca 1 týden) dost tmavá a dokonce převažuje nad melíry, ale na intenzitě se vždy vymyje cca 50%. Melíry mám dělané barvami Matrix a maximální spokojenost. Navíc takto udělaný melír vypadá přirozeně a s odrosty nemám problém i 2,5měs.

arrow
profile_image
Olinazkolina
od 30. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
tak já řeším podobný problém.
Moje původní barva je taková ta myší. Poslední rok jsem barvila na zářivou měděnou. Před dvěma dny jse se rozhodla pro změnu. Chtěla jsem základ co nejvíce podobný mé přirozené barvě vlasů a medový blond melír. Kadeřnice mi poradila tmavší hnědou, aby náhodou ta měděná neprosvítala a do toho, že teda dáme ten blond. Jenže z tmavší hnědé je dost tmavě hnědá a zrzavá stejně prosvítá a do toho melír, který teda není medový ani za nic. Takže pro mě malá tragédie. Řeším problém co s tím protože vypadám jak z cirkusu. Takže jsem se rozhodla šupnout na tu hrůžu nějakej hněděj přeliv, kterej by mohl zmírnit prosvítání té zrz a z blond melíru udělat světle hnědou. Takže bych vypadala jako člověk. Myslíte, že to může fungovat a budu hnědovláska se světle hnědým melírem? Děkuji všem za rady.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené