arrow
profile_image
Adja
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zdravím všechny
Je mi 21 let a jsem nešťastná ze svých prsou. Mám malá prsa do špičky s velkými dvorci. Velikost mi ani tak nevadí, ale ty dvorce :/
Zvažuji tedy operaci-zmenšení prsních dvorců.
Našla jsem tu stejné téma, ale už několik let staré. Chci se tedy zeptat na zkušenosti s touto operací, jaká je přibližně cena a případně budu ráda i za fotografie před a po.
Případně ještě uvítám typ na kliniku v Ústeckém kraji či v Praze a okolí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adja:
Mám zmenšované prsní dvorce při celkovém zmenšení prsou a modelaci ...
Vypadá to dobře, ty dvorce jsou dobře ohraničené ...
Neměla jsem něco uděsného, ale ty dvorce se jakoby roztahovaly a nebyly ohraničené, nebylo to hezké, ted mam jakoby je obtáhnul tužkou, to je ta jizva

Na foto to není tak vidět, v reálu je to hezčí ...

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nuri: Já se Ti opravdu upřímně velice omlouvám, ale napsat to musím. Měla bys fotku jaká Tvoje prsa byla před tím? To by možná vysvětlilo, proč si někdo dobrovolně nechá takhle zhyzdit prsa. Vypadají hrozně a nepřirozeně ohraničené, malé dvorce to nevylepšují.
Opravdu se Ti omlouvám. Pokud jsi Ty spokojená, tak je to pochopitelně v pořádku, ale mě by to opravdu zajímalo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Četla jsi Veselko co je nad fotkami.BYLA ODSTRANENA PROBLEMAT.PRSNÍ TKÁŇ.Slečna k tomu měla nejspíš důvod :-(

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10:
Máš pravdu, nebudu tu nikoho děsit a fotky odstraním ... napsala jsem k tomu docela dlouhej komentář u těch fotek, proč a jak ... nemá to smysl. Zjevně sis to ani nepřečetla ... každopádně jsem moc spokojená a svoje prsa beru jako hezký ...
Stačilo by si ten komentář jen pozorně přečíst ...
Snažila jsem se sem vložit teď foto před operací, ale už delši dobu mi sem nejde nic vkládat a svým způsobem to sem kvůli tobě ani vkládat nebudu, resp. nebudu zjisťovat, jak to vložit.
Ale jestli si to dovedeš nějak představit, tak jedno bylo o 190 gramu vetší a druhé o 160 gramů (to znamená kolik mi odebrali . Děti mám dvě a ani jedno jsem nekojila, měla jsem hned v porodnici prášek, aby se mi vůbec nerozjela laktace ... takže prsa nebyla kojením nějak zruinovaná, jestli tě zajímá toto.
Takže asi tak ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79:
Díky. Ale dalajsem to pryč, fotky i popis problému.
ani to nikde netroubím do světa, ale kamarádka si všimla, jak vidím, nebudu o tom ale nadále nikde mluvit, je to mnohem jistější. Oblečená vypadám dobře a nechci se dočkat reakce, jak je ta reakc výše od té slečny ...

Tobě Tamaro děkuju ... ty jsi zlatá.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nuri: Také jsem docela zaskočená negativní reakcí. Člověk si nenechává takové zákroky dělat jen tak pro potěšení. Mimo to, jizvy se ti časem prakticky ztratí-ale i kdyby ne úplně, výsledek je dobrý. Já měla kotvu, a dnes, pokud se na mě někdo nezadívá pozorně zblízka, nic nepozná. Jizva kolem dvorců není vidět už vůbec. Takže přeji, aby se ti jizvy také vyhojily-a neboj, trvalo to sice dlouho, ale asi po 5 letech výsledek fantastický. Také jsem nikdy nelitovala

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ilka1:
Já jsem prostě pochopila, že to nebudu nikde ukazovat, ani tady anonymně ... a díky moc za tvou reakci ...
Nejsou mi sem ted dávat fotky už delší dobu, jsem ráda, že oblečená vypadám dobře a prsa mám nahoře ... tak to si užívám, hlavně toto léto. Třeba tílka atd.
Jsou tu holky, co mají moc pěkné silikony, ale i různá zmenšení se tu najdou.
Silikony jsou lehčí operace jak zmenšení i co se rizik týká ...

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nuri: Mrzí mě, že se Tě (a nejen Tebe) má reakce dotkla! Možná jde jen o interpretaci, ale dotknout jsem se Tě opravdu nechtěla, tohle považuji za nedorozumění. Ten problém mě zajímal a protože si neumím představit, ani podle popisu jaká situace Tě vedla, k takovému rozhodnutí, jehož výsledek mi prostě nepřipadá uspokojivý, žádala jsem Tě o fotku, protože ta by mohla mnohé vysvětlit.

Popis Tvého problému v galerii jsem četla, ale podle všeho nemám dost velkou představivost. Nezpochybňuji Tvé důvody, Ty jsi spokojená a o to jde.
Tvá fotogalerie mě nijak neurážela, to sis zřejmě domyslela. Považuji za přínosné, sdílení problémů a opět.. proto mě zajímalo jak Tvá prsa vypadala před tím., co Tě k tak radikálnímu rozhodnutí zkrátka vedlo.

Neříkám, že to je o to šlo u Tebe, ale viděla jsem dost úprav před a po, kdy prostě to před za tu úpravu nestálo a stejně tak i těch, které za úpravu stály a mě prostě jen zajímalo, jak to bylo u Tebe. Jistě by to mnohým pomohlo posoudit zda je jejich problém natolik závažný, aby výsledek považovali za lepší a operaci podstoupili nebo ne.
Možná to považuješ za hrubé, no já to považuji za diskuzi a když někdo dá do placu svůj problém a mě nebo kohokoliv jiného to zajímá, není důvod k tomu se urážet nebo cítit dotčená.

Ale uznávám neznáme se. Mám známou, která si kromě jiného prodělala rakovinu prsou a díky tomu i její prsa a vůbec život se změnil, ale nedělá jí problém o svém problému mluvit. Vlastně to ani nebere jako problém, ale jako fakt. Její život i vzhled se díky tomu změnil, ale bere to co bylo před i po tom jako něco o čem se nestydí mluvit ani ukázat komukoliv koho to zajímá.
Zkrátka jsem si neuvědomila, že ne každý je schopen otevřeně mluvit o tak intimních věcech s dalšími lidmi.
Přesto Ti děkuji za reakci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10:
já jsem sem šla "s kůží na trh" proto, že kdyby měl někdo společný problém jako já (který teda u mě byl ojedinělý a nenašla jsem jediného plastika, který by dělal takto brutální zmenšení prsou z toho důvodu, co jsem měla psáno u fotek a ještě že si to ženská k tomu bude muset zaplatit. Ale říkala jsem si, zmenšení je tu málo, je třeba k tomuto tématu přispět ...

Jsem na tomto fóru přes rok, možná rok a půl a bohužel teda nikdy mi nikdo nenapsal, že jsem si nechala ZHYZDIT prsa a že mu to mám vysvětlit (bud asi měli ty holky takt nebo si prostě přečetly popis problému a stačilo jim to a pochopili). Po tvém komentáři jsem si řekla, že dám ty fotky pryč, že je to vlastně zbytečné se tu takto vystavovat.

Tvé kamarádky s rakovinou je mi líto, ale jedná se o naprosto jiný problém, který se nedá srovnávat. To je prosttě do jiné diskuze.

Stejně tak tvoje žádost o to, abych poslala prsa před operací, že prý možná potom pochopíš, proč jsem šla na to zmenšení na minimum mi jasně ukázalo, že tu někdo nepochopil, že jsem na operaci ani omylem nešla z estetických důvodů - jak jsem psala, ani jedno dítě jsem nekojila, prsa jsem měla nevykojená, plná jen lehce ptózní vzhledem k věku.

S nikým jsem tu takovouto diskuzi nevedla,většinou jsme se bavili o tom, jak se nám hoji jizvy, čím to mažeme atd.

Asi jsem bohužel více taktní, než je zdrávo, protože uvedu-li jiný příklad, taky nejdu k člověku a neptám se ho proč je tak šíleně tlustej apod. Nechci to ale dál rozvádět, přijde mi to bezpředmětné.

Mě osobně mrzí to, že jsem se díky jednomu příspěvku, kterej jsem měla mlčky přejít, nechala donutit k tomu, že to tu vymažu a nebudu tím pádem pro holky k dispozici, které mají zmenšení a řeší podobné problémy, co jsem řešila já a rády se podívají, jak se hojí jizvy atd.

Poučilo mě to, fotky sem dávat nebudu, vyvaruju se tak nevhodných komentářů.
Mrzí mě to kvůli jiným, které třeba když moje prsa viděli, tak si řekli, že ony mají jizvu ještě docela dobrou nebo že někdo to prostě nemá tip top a je taky spokojenej.

Jsem schopna otevřeně mluvit o svých problémech, to se pleteš, ale nikoli stylem: ""proč si někdo dobrovolně nechá takhle zhyzdit prsa."" To si myslím, že tě právě kryje ta anonymita tady.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na nuri: Co já považuji za přímost a nedorozumění, Ty považuješ za netaktnost, ok, beru.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nuri..nic nemaž.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, je tu někdo s modelací prsou? Jdu na modelaci a hlavně se těším na zmenšené dvorce.Vždycky jsem se za ně styděla.Chtěla jsem i trochu zvětšit ale 2 dr ze 3 mě to rozmlouvali.Že stačí modelace , tak jsem zvědavá na výsledek.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak už jsem napsala, já mám zmenšení s modelací a pokud jsem něčeho litovala, tak toho, že jsem si prsa nenechala "opravit" dříve. U mě to vyřešilo i zdravotní problémy (bolesti zad, hlavy ap). Mám to štěstí, že jizvy mám neviditelné, ale trvalo to pár let, než opravdu vymizely

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Veselka10: Reaguji na nuri: Co já považuji za přímost a nedorozumění, Ty považuješ za netaktnost, ok, beru.

Přímost je napsat, že tobě se to nelíbí, ale napsat proč si někdo dobrovolně nechá takhle zhyzdit prsa je hodně netaktní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené