arrow
profile_image
apple1985
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, holky kdo si nechal zmenšit a modelovat prsa, jak je to pak? jak jste fungovaly doma?Mám 2 roční dítě a zajímá mě zda to pak zmáknu... dr mi říkal, že je to srovnatelné s císařem a ten jsem mela skvělej, tak jen zda někdo poradí a řekne i svůj názor. Díky

Řekla bych, že to je individuálnil a že záleží i na rozsahu té operace. Jś první dva týdny nebyla schopná ničeho, do plného zápřahu jsem se vrátila až po měsíci. Ale mě dost praskaly jizvy, takže jsem musela na přešití a tak, což proces prodlužovalo.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já fungovala prakticky hned, s přestávkami na odpočinek. Zvedat nic těžkého jsem nemohla, ale po asi týdnu -10 dnech to bylo už lepší

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na apple1985:
Fungovala jsem ihned po propuštění, doma dvě děti 2 roky a 5 let .Malého syna jsem ale ihned přestala vozit v kočárku, vůbec jsem ho nezvedala řadu měsíců a spala jsem sama v místnosti v posteli, aby na mě nekdo v noci nelehl, resp. neskočilo dítě.

Normálně jsem vařila a fungovala na mateřské, ale třeba hlavu mi myl manžel, nezvedala jsem ruce vůbec nad hlavu a dost jsem se šetřila v pohybu. Pak jsem skončila na rehabilitacích, protože mě začala děsně bolet záda, ale to mi zachránilo Tam mi Dr. předepsal masírování a rehabilitaci jizev - takze jsem chodila na uvolnovani jizev k sestřičkám. Mám dva vertikální řezy plus kolem dvorce.

Takže zvládnout se to dá i s dětma ...
Dr. mi třeba říkal, že dite mohu zvedat, cítila jsem, že to možné není ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené