arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, sice jsem tu jedno takové téma našla ale bohužel už je zamčené
Mám 160cm, 50kg a prsa 80F. O zmenšení uvažuju už od 16-ti, ale chtěla jsem počkat až po dětech takže tak za 2 roky.Zdravotní problémy - no asi tradičně bolest v zádech, krční páteř, ramena, sem tam bolesti hlavy.. ale nikdy jsem to neřešila s žádným doktorem. Takže by mě zajímalo jak jste postupovaly vy,když jste chtěly zákrok nechat uhradit pojišťovnou. Slyšela jsem že potřebuju potvrzení od ortopeda- myslíte že stačí když za ním příjdu, vysvětlím mu svůj problém,tak že mi to potvrzení jen tak dá a nebo bych k němu musela chodit delší dobu,třeba na nějaké rehabilitace, obstřiky atd??

Já šla trochu netradičně rovnou k samotnému chirurgovi, ten mě následně poslal pro potvrzení k ortopedovi a na neurologii. Záleží na postoji lékaře/lékařky, kterou chytneš. Můžeš mít štěstí, že pochopí o co Ti jde a rovnou Ti to napíše, tak aby Ti posouzení na pojišťovně prošlo. Nebo smůlu, v tom smyslu, že se v tom bude hodně šťourat. Ale vzhledem k tvé váze a výšce (si malinká, hubeňounká) myslim, že bys mohla projít v pohodě Tak hurá do toho.

Miška85
mi osobně příjde, že to spíš záleží na doktorech, jestli jsou ochotni to s tou pojišťovnou vyřídit, já třeba mám taky 50 kg (168 cm) a mých 75 F mi u pojišťovny neprošlo, měla jsem doporučení od mamologa, gynekologa a ortopeda, ale bylo to k ničemu, dokonce jsem byla osobně na té pojišťovně ještě jednou to znovu řešit, a baba co tam seděla mi řekla, že kosmetické úpravy oni nehradí, jsem myslela, že jí asi něco udělám, prý kosmetická úprava, té bych to přála tahat se s takovýma prsama aby věděla jaké to je No takže jsem si to nakonec platila sama a teď mám nového gynekologa, který se strašně divil, že mi to neuhradila pojišťovna, prý se to v pohodě dalo vyřídt... no co na to říct
Bohužel mám po čtyřech letech od operace opět velikost 75 F a uvažuju o další operaci, tentokrát ale využiju všech známých doktorů, protože bez známostí se dneska asi nevyřídí fakt nic! Kažodpádně tobě Miško držím paluchy ať ti to vyjde!

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Miška85
Já jsem si vytipovala díky této diskuzi lékaře, zavolala jsem tam, že bych k nim chtěla na konzultace a sestřička mi rovnou řekla, že pokud to chci přes pojišťovnu, musím mít doporučení od ortopeda a z mammologie. Chodila jsem od r.2003 do tohoto roku na nějaké rehabky (asi tak jednou za rok a půl-kvůli bolestem, které popisuješ). Zašla jsem tedy na ortopedii, kde jsem ze sebe vysoukala co požaduju, pan doktor pochopil a napsal mi do zprávy, že doporučuje redukci, protože mi ta prsa ty bolesti způsobují a že by rehabilitace byla trvalá.
Žádost na pojišťovnu mi napsal pan doktor v Sanusu v Hradci Králové, u kterého jsem pak byla i na operaci. Čekání na vyjádření pojišťovny trvalo asi 3 týdny, schválili to a za 4 měsíce jsem šla na operaci. Nyní mám dva měsíce po a jsem naprosto šťastná a spokojená, bez bolestí zad, bez komplexů z velkých a těžkých prsou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tirafa
Mohu se prosím zepatat, jaký jsi měla obvod a košíčky? Já mám 70E a také bych v budoucnu (po dětech) chtěla operaci podstoupit, ale nevím, jestli mi třeba neřeknou, že Ečka jsou v pohodě?

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

saigonek
Poslala jsem ti SZ.

Cituji StellaFlorea: Bohužel mám po čtyřech letech od operace opět velikost 75 F

Ach jo Tohle mě tak děsí .. že se ta velikost zase po čase vrátí

Cituji saigonek: Já mám 70E a také bych v budoucnu (po dětech) chtěla operaci podstoupit, ale nevím, jestli mi třeba neřeknou, že Ečka jsou v pohodě?

Záleží na typu postavu, na váze, na výšce - hodně se totiž stává, že klientce "vyčtou" vesměs, že je při těle a kdyby zhubla - shodí i prsa.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji saigonek: Já mám 70E a také bych v budoucnu (po dětech) chtěla operaci podstoupit, ale nevím, jestli mi třeba neřeknou, že Ečka jsou v pohodě?

Pokud máš před dětmi Éčka tak je budeš mít s největší pravděpodobností po dětech o dost větší. Jinak si myslím že zmenšení Éček by asi pojišťovna opravdu neschválila. Hodně záleží na lékaři, ale platí určitá pro schválení platí určitá kriteria velikost prsou musí být hodnocena jao makromastie a nebo gigantomastie a např. že musí být odstraněno minimálně 500g. žlázy. Taky je potřebné doporučení z neurologie a ortopedie.

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Evelyn

Cituji Evelyn: velikost prsou musí být hodnocena jao makromastie a nebo gigantomastie

Já měla hodnocenu hypertrofii...

arrow
Neprodává v Bazaru

tirafa
Ahoj, asi hlavně záleží jak to doktor ohodnotí, ale podle tabulek má hypertrofie tři stupně, mírná, střední a těžká. Ta je 800-1000ml a makromastie 1000-1500ml, takže ten rozdíl mezi jednotlivými stupni nemusí být veliký a kromě toho je to před operací jenom odhad, i když u mě se v tom odhadu doktor trefil....

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, děkuju moc za odpovědi... můžu se zeptat na jakou velikost vám ty prsa zmenšily??

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Miška85
Z 80F-H na 80C-D dle výrobce podprsenky...

arrow
Neprodává v Bazaru

Děvčata..přidám čerstvou zprávičku...v červnu jsem byla v Sanusu a doktor Fibír poslal žádanku na opku do pojišťovny,kde jí neschvávili z důvodu redukce váhy...udělala jsem útok na pojišťovnu,až jsem se dostala k řediteli a ten to bez problémů schválil...asi mě po všech těch návštěvách a telefonátech měli plné zuby..je pravda,že jsem lítala od konce července až do dneška..měla jsem vyšetření z mamografu,od neurologa a ortopeda...nikde se neléčím,jen příležitostně...někdy opichy,jindy prášky...ale opravdu jsem tím doktory nezatěžovala a jsem spíš samoléčitel...pokuď vám to pojišťovna neschválí,tak se nedejte a otravujte a otravujte..stojí to za to...jdu 8.11 na vytouženou hrazenou opku

radkar
ty jsi ale šikula, gratuluju

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené