arrow
profile_image
Dalajla
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny nešťastnice, co čekají na schválení pojišťovny i ty šťastné, co už to mají za sebou. Já jsem zatím "čekatelka". Od puberty mě trápí ta moje prsiska, trpím bolestmi hlavy a krční páteře. S řešením tohoto problému jsem čekala až po miminku. Nedávno jsem přestala s kojením a jsem ve stádiu obíhání doktorů pro doporučení na zmenšení přes pojišťovnu. Tak jsem se chtěla zeptat: když mi to ta pojišťovna bude hradit, budu si moci vybrat kliniku nebo mi dají nějaký seznam a z toho budu muset vybírat? Ne všechny kliniky to dělají pro pojišťovny, že? Děkuji všem za informace.

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dalajla
Odkud jsi? Já jsem z Prahy , mám pojištovnu VZP a byla jsem na zákroku v ÚVN.

arrow
profile_image
Dalajla
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tož, já su z Moravy! Zlínský kraj a jsem u pojiš.MV

arrow
Neprodává v Bazaru

Dalajla
Ahoj, kliniku si můžeš vybrat sama, záleží samozřejmě zda takové výkony dělá na pojišťovnu. Vybereš si kliniku, domluvíš konzultaci, doneseš potřebná doporučení a přímo s lékařem se domluvíš. Žádost pro pojišťovnu vypisuje přímo chirurg. Já jdu na zmenšení do Sanusu k MUDr. Kloudovi.

arrow
profile_image
Dalajla
od 27. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže až budu mít od ortopeda a neurologa doporučení, nemám posílat žádost na pojišťovnu, ale vybrat si kliniku, doktora a ten to tam pošle a pak mi pojišťovna odpoví, jestli to schválili nebo ne? Obvoďák mi řekl, že až budu mít ty doporučení, mám přijít k němu a ten, že to pošle pojišťovně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dalajla
No já jsem teda u obvoďáka vůbec nebyla. Vyřídila jsem si doporučení z neurologie, rehabilitace, mamografické vyšetření, tak mě poslala gynekoložka a pak už jsem se vším mazala k MUDr. Kloudovi který se postaral o ostatní a dal mi rovnou i termín operace. Asi za tři týdny jsem si zavolala do Sanusu a sestra mi řekla že to mám schválený. Na pojišťovnu jsem vůbec nechodila a kromě těch vyšetření mi všechno zařídili v Sanusu.

Plastika Brno Berkova 34 - Doc. MUDr. Luboš Dražan, Ph.D.

Bohužel nevím jaký je pan doktor Dražan operatér, jelikož jsme se k zákroku ani nedostaly, nicméně považuji za nutné upozornit ženy, které přemýšlí o zmenšení prsou na klinice plastické chirurgie v Brně na Berkové ul.č.34 na systém a průběh konzultace, která samozřejmě operaci nutně předchází.K operaci jsme se rozhodly s dcerou(obě máme velikost 85 E-F)hlavně z důvodů problémů s páteří.Byly jsme objednány na 12.hodinu, do ordinace jsme vešly v cca 14 hod.Už to bylo dost nepříjemné přesto, že se pan docent omluvil.Po prohlídce v ordinaci jsme byly odeslány ke komisi, která měla rozhodnout o možnosti proplacení zákroku pojišťovnou.Nic horšího a víc ponižujícího jsem v životě nezažila.Jedna po druhé jsme se musely svléknout před zhruba jedenácti přítomnými doktory, kteří seděli kolem jednacího stolu.O tomto postupu se nikde nepíše a nejsem si jistá, zda bychom vůbec tuto nemocnici navštívily, vědět to.Dcera z toho byla dosti špatná a celou věc oplakala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na feferonka: Tak to je teda síla! Je to ponižující a hodně zvláštní protože o proplacení NIKDE nerozhodují lékaři, ale revizní lékař příslušné pojišťovny.
Já jsem zažila něco podobného na Bulovce, konzultace u nějaké lékařky která se mi ani nepředstavila a do místnosti kde se konzultace konala se na mě chodili dívat nějací lidé (snad lékaři, nevím...měli bílé pláště), nikdo se mě nezeptal jestli mi to nebude vadit, nikdo se nepředstavil. Bylo to neuvěřitelně ponižující a trapné, že mi na odchodu chtělo brečet, dodnes nechápu proč jsem se neozvala a mlčela.
V každém případě to pro mě bylo ponaučení, že kde se s takovou neúctou a necitlivostí chovají k ženám které mají celý život mindrák za který se stydí tak tam bych se nikdy nenechala operovat ani kdyby mi za to platili. Naštěstí jsem za nějaký čas narazila na Sanus a MUDr. Klouda který je maximálně diskrétní a citlivý.

Reaguji na Evelyn: Děkuji za podporu.Tak nějak sem reagovala, teda vlastně nereagovala stejně jako ty.Byly jsme tam ve středu a doteď na to pořád myslím a je mi všelijak.Ale hlavně mi bylo a je líto dcery.Nakonec jedeme 12.8.taky do Sanusu ke Kloudovi .Díky tady těmto diskusím jsem věděla na koho se obrátit.Už jsem tam volala a tak jak se tady píše, máme si s sebou vzít doporučení od neurologa a mamolog.vyšetření a prý to stačí.Tak snad to klapne.Ty už máš po, nebo před?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na feferonka: Já mám po už dva roky a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Jediné čeho lituju je, že jsem nešla už dávno, mohla jsem si ušetřit spoustu trápení a psychických problémů, jenomže vážné rodinné problémy, děti a pořád bylo něco přednějšího. Bohužel když už jsem se konečně odhodlala tak studená sprcha na Bulovce, to mě zase na několik let odradilo, až jsem konečně narazila na toto fórum a to mě znova nakoplo a odhodlala jsem se. Naštěstí jsem si vybrala skvělého doktora, který je nejenom vynikající lékař ale je pro něj důležitý hlavně člověk a ne prachy. Budu vám moc držet palce.

Reaguji na Evelyn:
Jsem tady nová(i když přiznám se, občas nakouknu, když hledám radu), tak nevím, jestli jsi tu měla fotky před a po opce.A jak jsi s výsledkem spokojená a byly nějaký problémy?Závidím...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na feferonka: Fotky po jsem měla, ale už jsem je smazala, před jsem nenašla odvahu se vyfotit, byla to opravdu velká hrůza. Spokojená jsem moc, operace proběhla bez problémů a překvapivě jsem se hned cítila dobře. S hojením byly problémy, asi podobné jako tady některé holky psaly, rozjelo se šití a dlouho se to nehojilo, ale i přes ty potíže to za to stálo.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na feferonka: to co jsi prožila jsem nikde neslyšela a asi bych si stěžovala na Lékařské Komoře.Mně všechno vyřídil doktor nikdo jiný mé prsa neviděl,ortoped mi napsal doporučení,ale řekl mi at si nedělám velké naděje že bych k němu musela chodit 2x měsíčně a né jednou za půl roku,ale to mě neodradilo,mamolog mi napsal doporučení a to bylo vše,stejně si myslím že hlavní slovo má plast.chirurg

Reaguji na romca1:
Mám obavy, že by to k ničemu nevedlo.Dyť v dnešní divné době by se jen navzájem kryli.
Sem se ale dívala, že ty jsi byla na Berkové.Na všech zákrocích?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

né jen na liposukci u Mrázka,ale nic moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené