arrow
profile_image
lindali
od 19. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, jdu si pro radu, potřebuji si nechat zmenšit poprsí, mám to zdravotně indikované a byla jsem doporučena k mudr Vřeskému, pán doktor je kapacita a tak jsem se těšila že budu v dobrých rukou, bohužel mi na konzultaci řekl, že už na pojišťovnu neoperuje. Řekl, že mám možnost ještě na FNO, ale to by mi nedoporučil, protože tam odešli všichni zkušení lékaři a není tam nikdo, kdo by měl s touto operací zkušenosti anebo Třinec - lepší varianta. Můžete se podělit o zkušenosti s Třincem, popřípadě foto? Fakt teď nevím, jestli zkoušet třinec, stejně si myslím že mi to beztak pojišťovna neschválí anebo splašit 45000kč a mít jistotu operatéra. A ještě další dotaz, ona se musí asi dlouho nosit zdravotní podprsenka a to je asi v létě nepříjemné, že?

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravotní podprsenku jsem nemusela nosit nijak moc dlouho, už si nepamatuji přesně, ale bylo to kratší, než při zvětšování. Myslím, že tak nějak 3 týdny - měsíc.

arrow
profile_image
bargre
od 10. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já byla ve fakultce v Ostravě na operaci14.4.2016 u nového primáře Paciorka a musím říct, že byl skvělý (pracuje i v YES). Z mých obludných G udělal krásné D - ted podprda 80D. Šlo to na pojištovnu, ale peče byla skvělá včetně všeho personálu. Jediné , co jsem si zaplatila , byl samostatný pokoj. Po ctyřech dnech jsem šla domů, po 14 dnech do prace, dokonce jsem i řídila auto. Vše krasne srostlo, ted jenom mazu kazdy vecer klasickým veprovým sádlem. Stehy budou za pár mesiců vybledlé. Ani mi nenutil nějakou speciální podprsenku, jen jsem si měla koupit sportovní bez kostic, kterou poté stejně využiji. Pokud chces vědět více tak mi zavolej...když tak poslu foto a reknu více. V každém připadě vřele doporučuji operaci i Porubu. 606777997 Bára

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené