arrow
profile_image
Zuzza
od 19. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hezký den všem Měla jsemi bolestivé menstruace spojené s velkými křečemi a nevolností,cvičení ani bylinky nepomáhaly,doktorka mi doporučila horm.atk. Mám Mirelle.To pomohlo,užívám ji několik let, zvýšilo se u mne ale riziko krevní sraženiny a chtěla bych se poptat,jestli vám něco pomohlo na výše uvedené obtíže při ms..Nejsem padavka,která nic nevydrží,ale být celý den úplně paralyzovaná (hlavně když musí být člověk v práci) Děkuji moc za případné odpovědi

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

Doporučuji užívat kapky Gynex. Sama jsem měla tyhle problémy a ted po několika měsících užívání mě jen první den trošku pobolívá břícho. dalším benefitem je, že menstruace není tak silná.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem tedy nikdy neměla problémy s vyloženě bolestivou MS....ale břicho mě pobolívalo před a během MS. Po vysazení HA a nastartování cyklu mi pomohl kontryhelový čaj. Piju ho pořád, pokud si vzpomenu, nasadím ho 14dnů před plánovanou MS a díky tomu mám pravidelný cyklus a celkem bezbolestný. Další co mi pomáhá na PMS je vitamín E. Díky tomu mi hodně povolilo celkové napětí před a během MS.

arrow
profile_image
nikkyta
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak na křeče je dobré i magnesium, kamarádka ho brala v tabletách a moc jí to nezabíralo. Tak si začala kupovat minerální vody a pije je během MS a křeče povolily.
Já mám dobré zkušenosti s kontryhelem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené