arrow
profile_image
pettite94
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mysíte,že když přestanu chodit do solária nebo si obličej v soláriu budu něčím krýt,tak mi zmizí pihy na obličeji které mi vylezli právě ze solárka?

arrow
profile_image
Dandulinka
od 3. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já teda nevím, možná se to trošku jen zmírní a pihy nebudou tak výrazné, každopádně určitě zůstanou, já jsem na tom stějně, taky mi vždy po solárku více vylezou pihy, ale mám je spíše jen na nose a pod očima a lidi mi říkají, že je to pěkné a roztomilé, takže mi to vlastně ani nevadí

já jsem byla v solárku jednou a stačilo mi to, na obličeji mi to vytáhlo i pihy, které jsem tam v životě neměla byla jsem fakt jak potentočkovaná od much, děs. už bych nikdy nešla. ani sluníčko mi pihy na jaře tak nevytáhne jak to zvládlo solárko. nevím jestli stačí zakrýt obličej. jakmile jsem přestala chodit, tak zesvětlaly

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také se mi po solárku udělali pihy (hlavně na nose), ale časem mi zmizely i když jsem tam dále chodila. Poprvé je to pro kůži vždy zápřah,ale mělo by to teda zmizet.

Reaguji na pettite94: Zesvětlají, ale budeš se muset sluníčku opravdu vyhýbat

arrow
profile_image
Moninka73
od 28. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak mě pihy naopak vždy vytáhne sluníčko a zůstanou až do zimy. Ze solárka zmizí než dojdu domů. A když mám základ ze solárka, tak ani tolik nevylezou už na slunci.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené