arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máte někdo zkušenost se zničenými vlasy - roztřepenými konečky vlasů - po barvě Syoss?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokračování zde - více mě do úvodního příspěvku nenechali napsat ...
Já si dávala poprvé tmavě plavý kašmír od Syossu a nehorázně se mi roztřepily konečky. A to tak moc, že i když jsem si je zastřihovala centimetr a něco sama, tak jsem musela na zkrácení ještě zhruba o tři a půl centimetru ke kadeřnici. Ty, co nechávají dorůst vlasy vědí o čem mluvím, že tak počítám každý centimetr Zprvu mě to nenapadlo, ale barvu jsem nanesla podruhé, tentokrát tu novou Oleo a také tmavě plavou a opět nehorázně roztřepené vlasy. Je to škoda, protože jí mám nakoupenou dost do zásoby a ten jejich odstín se mi fakt líbí. A ještě mám dotaz - pokud se vám po barvě vlasy zničily, jak jste je daly dokupy? Já to zkouším keratinovou maskou a olejíčky, ale zdá se, že to chce čas. Samozřejmě jsem vlasy také musela trochu přistřihnout

Reaguji na Merrisska: A nanášíš to od začátku i ke konečkům?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lusinda2: A nanášíš to od začátku i ke konečkům?

Vzhledem k tomu, že jsem mezitím byla u kadeřnice a měla jiný odstín, tak ano. Protože v obou případech jsem to nanášela, abych získala novou barvu po celé délce vlasů. Mně by třeba zajímalo i to kolikaprocentní peroxid v té barvě mají, že to tohle dělá (nenašla jsem to na něm, zřejmě to neuvádějí?). U té oleo tuším navíc psali, že tam žádný není a mně to přesto udělalo s těma konečkama/vlasama takovou paseku. To nemluvím, že mi začaly vlasy víc padat, i když to může souviset s nastupujícím podzimem. Co jsem četla, tak podobné zkušenosti psaly uživatelky Syoss kosmetiky - šamponů atd., ale na barvy jsem ještě nic podobného nečetla, tak mě zajímalo jestli jsem výjimka nebo ještě někomu to tak roztřepilo konečky a poškodilo strukturu vlasů (už poprvé byly strašně vysušené a takové "rozlítané" , po žádné jiné kosmetice jsem je takhle neměla).

Reaguji na Merrisska: Tak v tom bude ten problém, nedivím se, že ti to spálilo konečky.Spíš se divím, že ti neupadly vlasy v půlce.
Nanést ke kořínkům, po cca dvaceti minutách napěnit a rozetřít ke koncům na max pět minut.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lusinda2: Nanést ke kořínkům, po cca dvaceti minutách napěnit a rozetřít ke koncům na max pět minut.

To je hloupost, vždy se striktně řídím návodem. Schválně jsem teď otevřela stejnou barvu, jakou jsem posledně aplikovala a po jaké mám poškozené vlasy a píše se tu (pro úplné obarvení, což byl můj případ, když jsem chtěla celou délku v té barvě): Připravenou barvící směs naneste rovnoměrně, pramínek po pramínku, po CELÉ DÉLCE VLASŮ a důkladně vmasírujte. Nechte působit 30 minut. Postup jsem dodržela a výsledek - pěkná barva tmavší než na obrázku a nesmírně zničené vlasy!
Nepleteš si to s odbarvovačem? Ten, pokud vím, vlasy spálit může

Reaguji na Merrisska: To by fakt nemělo dělat, já jsem kdysi ztmavovala Lorealkou, to fakt netuším.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nikdo nemá podobnou zkušenost se Syoss?

Já používám Syoss a vlasy mám v pořádku-použila jsem i jejich odbarvovač,když jsem stahovala tmavou barvu a také v pořádku. To co ty popisuješ, mi ještě žádná barva nikdy neudělala. A taky nanáším barvu po celé délce vlasů.

arrow
profile_image
BíláVrána
od 19. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

S barvami Syoss mám ty nejlepší zkušenosti - a to používám ty nejsvětlejší odbarvující odstíny.
Naposledy to byl SYOSS OLEO INTENSE 10-05 PERLEŤOVĚ PLAVÝ. Ten se necháva na vlasech působit dokonce 40 až 45 minut. Takže odrosty 40 minut a do délky 5 minut. Vlasy mám v pohodě, i když jsou už dříve odbarvované melírem. Kdybych si jakoukoli barvu dávala opakovaně na plnou dobu na celou délku vlasů, tak ty vlasy dříve či později zničím. Chyba je, myslím, v postupu barvení, ne ve značce barvy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda2: Tak v tom bude ten problém, nedivím se, že ti to spálilo konečky.Spíš se divím, že ti neupadly vlasy v půlce.

Blbost,tohle se dělá když se barva dobarvuje. Pokud by si tohle udělala hned napoprvé,zbytek vlasů nemá téměř obarvený.

Jinak já mám špatné zkušenosti také se syossem. Sice mi vlasy neroztřepil (to už jsem je měla) ale hrozně vysušil uplně celé délky. Od té doby což je 7 měsíců nebarvím a ani se nechystám neb mi přijde,že barvy způsobují časem padání vlasů..

arrow
Neprodává v Bazaru

[reaguji]Merrisska[/reaguj
Ahoj,mne tiež velmi zničila vlasy a strašne mi po nej vypadávaju,, a čo horšie,dostala som ekzém z nej... ja som mala čiernu s odtienom modrej... nikdy viac...

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Konečky neroztřepila, ale vlasy katastrofálně vysušila, že až při pohybu šustily a lámaly se. Nikdy víc. Ovšem zbytku ženské populace v naší rodině, kterou barvím, vyhovuje a vlasy mají po ní krásné. Všechny jsme měly stejný odstín.

já si obarvila vlasy barvou také od syoss myslím že to byla středně plavá řídila jsem se podle návodu a vlasy mi ve výsledku chytli ale byli suché a také se začaly více třepit nechala jsem si je sestřihnout a začala používat vodu proti třepení konečků od té doby se barvě syoss vyhýbám protože jiné barvy mi to předtím neudělaly

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené