arrow
profile_image
Moiyo
od 6. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím,
používáte, prosím, někdo zpevňovače nehtů Orly? Mám hodně křehké, lámavé nehty, které zatím nic moc nezpevnilo.. Narazila jsem na značku Orly, ale nemám s ní žádné zkušenosti, tak budu vděčná za jakoukoli radu nebo zkušenost s těmito zpevňovači. (Dívala jsem se konkrétně na Nail defense, Nailtrition, Nail Armor a Calcium shield)
Díky!

arrow
profile_image
Andy21
od 27. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, mám Nail strong by Orly, ale zatím nepomohl, nehty se mi stále lámou a ani mi na nehtech pořádně nedrží. Taky bych potřebovala tip na opravdu dobrý zpevňovač.

arrow
profile_image
Yolanee
od 16. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S Orly nemám zkušenosti, ale co jsem slyšela, tak je to nic moc. V zahraničních fórech vidím nejvíc doporučovanou kůru od OPI - Nail Envy. Sama s tím zkušenosti nemám, ale většina holek, se kterýma jsem mluvila s tím mají skvělé zkušenosti (viditelně pevnější a rychleji rostoucí nehty). Nail Envy je asi nejvíc doporučovaná věc. U nás se dá koupit na opi.cz za nějakých 600,-? Edit: Někdo prodává použitý tady v bazaru.

Taky hodně vidím doporučované kůry od Sally Hansen (u nás prodejné v DMku). Mě osobně pomohl ztvrzovač od S.HE, ale vím, že holky tady moc drogérkové věci nerady. V lékárně se prodávají kůry od Four Seasons, ty nejsou moc drahé a také jsem viděla jen spokojenost.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mohu doporučit Sally Hansen Maximum Growth a nebo Miss Sporty Cement Nail Booster - používám ho cca 2 měsice a nehty mám pevné jako kámen, nezlomily se mi už ani nepamatuju

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené