Ahoj dlouho jsem se barvila doma na blond, měla jsem vlasy jemné a tenké, ale byly zdravé, skoro žádný roztřepený koneček.
Teď jsem u kadeřnice byla 2x na barvu na tmavo. Očekávala jsem ozdravení vlasů, sice jsou tlustší, ale tak hrozně zničené Už jsem to kolikrát byla ustřihnout horkými nůžkami, přišla jsem o dalších 10 cm délky a pořád je to roztřepené kam se podívám Všude takové ty tečky, a zlomené vlasy třeba na pětkrát.

Je to přímo způsobené tím nabarvením ? Nevím, čím jiným by se to najednou stalo...(kromě nešetrného zacházení kadeřnice,ale to by asi nešlo tak rychle).Dávám na to tekuté krystaly na roztřepené vlasy, ale popravdě to moc nepomáhá...
Jak byste si s tím poradily vy ? ( stříhám, ale musela bych jít snad na ježka, abych se toho zbavila)

arrow
profile_image
anyme
od 5. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já myslim že jo...dlouho jsem se nebarvila a konečky super..a teď jsem se jen jednou přelivovala a konečky hrůza jelikož toužím po dlouhých vlasech do pasu, tak je to na pytel

arrow
profile_image
Radula99
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

taky sem měla roztřepené konce, nějakou dobu už si na ně ale dávám po každám umytí kokosový olej (fakt jen malinko) a skutečně to pomáhá, až tomu sama nevěřím....a to těm vlasům dávám fakt zabrat

Víš, na blond vlasech ty tečky nejdou vidět, tak možná sis je zničila už tou blond barvou a pak na té tmavé se to projevilo.
Jinak ano, vlasy se ničí barvami, potom žehlením, fénováním, používáním příliš mnoho stylingů, sluncem, mrázem.

Reaguji na Arfar: Předtím jsem to opravdu neměla, docela často jsem to detailně prohlížela,měla jsem blond 7 let a vidět je to všechno dobře, jelikož nemám rozhodně žádnou hřívu... a než jsem šla prvně na tmavo, tak ta kadeřnice říkala, že tak zdravé vlasy v takové délce snad ještě neviděla, a od ní už jsem šla s tím....( to jen, že kadeřnice by si asi všimla, kdyby ty blond byly už roztřepené..)

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Berusska: Taky jsem to tak měla. Blond - zdravé, tmavé - divné. Ne přímo poškozené, ale byly divné a nehezké

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Arfar: Víš, na blond vlasech ty tečky nejdou vidět, tak možná sis je zničila už tou blond barvou a pak na té tmavé se to projevilo.

Ano, to je i můj názor.
Taky jsem byla blond a v domění, že mi blond vlasy nezničila, jsem šla na tmavo a tam se to teprve všechno ukázalo....Vlasy roztřepené a všude jen bílé tečky. Několikrát jsem je musela zkrátit, ale daly se docela rychle dokupy. Tmavá jen ukáže skutečný stav vlasů.

Jinak není barvení a barvení. Je rozdíl mezi barvením na blond a na tmavo a rozdíl mezi přelivem a barvou.
Podle mě když se vybere pro vlasy nejšetrnější způsob a barví se přelivem a jednou za 2měsíce, tak to vlasům dokonce prospívá. Jsou zářivější a lesklejší.

Cituji Arfar: na blond vlasech ty tečky nejdou vidět

Tak já na svých blond ty tečky teda vidím, ale to je jedno
Barvení vlasy vysušuje a konečky jsou roztřepené, protože jsou suché, když se k tomu přidá ještě fén, žehlička - tak je to jasný.
A jinak jak jsi psala, že jsi šla na barvu a čekala jsi ozdravení vlasů - tomu moc nerozumím. Pro vlasy přece barva není nic moc zdravého.

Reaguji na JančaOcet: No myslela jsem, že barvení na tmavo bude pro vlasy o něco přijatelnější, než odbarvování Účel to splnilo, neměla jsem předtím skoro nic na té hlavě, teď mám, ale za tu cenu, že je to roztřepené

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Berusska: to jen, že kadeřnice by si asi všimla, kdyby ty blond byly už roztřepené..

Při stříhání mokrých vlasů kadeřnice těžko stav vlasů opravdu pozná.

Mně taky bylo řečeno, že se kadeřnice diví, jak po těch pokusech na blond mám hezké nezničené pevné vlasy...No, ale mně se doma tak úžasně pevné nezdály a když jsem pak šla na tmavo, tak jsem jen viděla, co mi blond maskovala.

Cituji Berusska: neměla jsem předtím skoro nic na té hlavě, teď mám, ale za tu cenu, že je to roztřepené

Podle mě to špatně chápeš, jednorázové nabarvení na hnědo ti vlasy rozhodně neroztřepilo. Třepení je dlouhodobější proces (pokud vlasy nespálíš) a není ovlivněn jen barvením.

Cituji Berusska: No myslela jsem, že barvení na tmavo bude pro vlasy o něco přijatelnější, než odbarvování

Cituji Berusska: Očekávala jsem ozdravení vlasů

Tak to nechápu, ozdravení vlasů a přitom jsi je měla zdravé? Ale 2krát tmavá od kadeřnice ti je zničila? Víš, není to jedno, čím je to způsobené? Prostě ostříhej to zničené a bude. Já šla 2krát z černé na blond a pak zase na tmavou a řeknu ti, že na těch světlých vlasech jsem to opravdu neviděla já, ani kadeřnice. Měla jsem vlasy skoro po pas, ale zničené, šla jsem ke kadeřnici a řekla ji, at mi ostříhá všechno zničené, skončila jsem sice na mikádo, ale od té doby se barvím jenom jednou za 3 měsíce na černou a vlasy mám znovu po pas a znovu krásné a celkem zdravé.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Mia_Sofia: jednorázové nabarvení na hnědo ti vlasy rozhodně neroztřepilo.

Ano, to je pravda.

Mě opravdu blond/melír neničí. Když jsem kdysi barvila na tmavo, tak to bylo horší.

Cituji Arfar: Víš, na blond vlasech ty tečky nejdou vidět, tak možná sis je zničila už tou blond barvou a pak na té tmavé se to projevilo.

Přesně. To samé jsem chtěla napsat.
To berusska.
V profilu máš ty vlásky nádherný.
Podle mne jsi měla jen zastřihnout konečky a zůstat u blond.
Ale na to jsi se neptala.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji True: Podle mne jsi měla jen zastřihnout konečky a zůstat u blond

Taky se mi líbí jak to má v profilu, vzala bych tak 10cm pro ozdravení a nechala to, ale to je mimo.

Reaguji na Berusska:
Sama píšeš v profilu, že máš ztenčené konce- tak nejspíš nebyly tak úplně zdravé. Protenčené konce bývají většinou lámáním nebo střihem (prostříháním).

Cituji Moňas: Mě opravdu blond/melír neničí

JJ, věřím tomu. Melír není tak drastický jako barva na celou hlavu a pokud se nanáší jen na odrosty a jednou za čas, tak by ničit nějak zvlášť neměl.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Mia_Sofia: Taky se mi líbí jak to má v profilu, vzala bych tak 10cm pro ozdravení a nechala to, ale to je mimo.

Sice to asi zakladatelka slyšet nechce, ale mám stejný názor.

Cituji Mia_Sofia: Sama píšeš v profilu, že máš ztenčené vlasy - tak nejspíš nebyly tak úplně zdravé. Protenčené konce bývají většinou lámáním nebo střihem (prostříháním).

Jj, bylo tu i téma, myslím, že ho zakládala taky beruška

Cituji Mia_Sofia: JJ, věřím tomu. Melír není tak drastický jako barva na celou hlavu a pokud se nanáší jen na odrosty a jednou za čas, tak by ničit nějak zvlášť neměl.

Ano, já jsem spokojená. Sice mám jemné vlasy, ale jsou ok. Ale chtěla bych delší a hustší, ale geny tomu nenahrávají

Reaguji na Berusska: Možná jsi měla dát spíš přeliv, než barvu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené