Ahoj,
dnes jsem byla u Rossmanna a v DM a bylo mi řečeno že bronzery od Rimmelu jsou zrušeny a budou se prodávat nové které už jsou volně v prodeji ..přitom v e-shopu jsou stále dostupné tak si říkám jestli ho mám objednat na e-shopu nebo se smířit s tím že i tam ho přestanou jednou prodávat jelikož už není na trhu a zvyknout si na ten jejich nový.. Za rady předem děkuji

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No tak zkusit to můžeš, jestli bude podobný. U nás jsem ještě jeden ve staré verzi zahlédla, takže sehnat se možná ještě někde v zapadlejších obchodech dá. Jestli ti vyhovuje, zkusila bych tyhle zapadlé prodejny projít a případně se zásobit.

Reaguji na Kubacis:
no ještě bych se mohla mrknout do teta drogerky ale podle mě ani tam už ho nebudou mít když jsem to dnes zkusila ještě v malé drogerce co je u nás na Opatově..tak nejspíš jedině udělat zásoby z e-shopu

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na michaella:
Já v týdnu umývala v práci právě Rimmel stojan, takže jsem si tam toho bronzeru všimla, jinak bych o tom taky ani nevěděla, že se doprodává. Většinou když je u něčeho v Rimmel stojanu speciální štítek s cenou až o polovinu nižší a nápisem, že akce je do vyprodání aktuálních zásob, tak se dá počítat s tím, že už se to doprodává úplně, popř. to dostane nový obal, ale trvá to, než se to zas uvede do prodeje. Ale my jsme odlehlejší prodejna, takže se tam ten poslední kousek statečně drží (držel, nevím, do práce jdu zas až zítra ), věřím tomu, že jinde se po něm zaprášilo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to mně štve,byl perfektní,dělala jsem si s ním i líčka :/ Musím se zítra podívat,ale také jsem ho už dlouho neviděla (DM,Schlecker)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené