arrow
profile_image
Leonita
od 5. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem, zoufale prosím o radu! Půjdu za svědkyni kamarádce, která miluje fialovou barvu. Šaty bude mít samozřejmě bílé, ale v kytici bude levandule a tak celkově to bude celé do fialova. Já mám zrzavé vlasy, hodně světlou pleť, fialová mi nejde ani trochu, krom toho, že tu barvu úplně nesnáším. Budu mít ale mmj. taky kytici - fialovou - a tím pádem nemám nejmenší tušení, co na sebe, aby se to netřískalo.. Nemáte někdo tip na barvu, případně klidně i konkrétní šaty?

arrow
Neprodává v Bazaru

59

Ahoj, jako zrzce ti jde zelená, pudrová, volila bych šaty v barvě petroleje, nebo tmavý akvamarín.To by se sneslo i s tou fialovou a celkem příjemně propojilo.Bledě růžové nebo pudrové šaty podtrhnou tvoji křehkost, zelené, zelenomodré, atd. jsou tmavší a zvýrazní tě. Záleží jen na tobě , teď je všude takový výběr, a super materiály, že nebudeš mít problém něco vybrat.

arrow
Neprodává v Bazaru

8

Já si myslím, že se barva svatby nemusí dodržovat, co se týče oblečení svědků, pokud to teda nevěsta vyloženě nepožaduje (některá chce, aby svědkové, družičky a ostatní ladili). Sama se vdávám za tejden a je mi to úplně šumák, kdo co bude mít na sobě (samozřejmě, pokud si žena na sebe nevezme bílé šaty). Ale k zrzavým vlasům bych volila taky zelenou (to je takový tradiční). Pokud bys ale přece jen chtěla dodržet barvu svatby a nechceš vyloženě fialovou, tak bych volila něco jí podobné - tu zmíněnou pudrovou, růžovou, starorůžovou, modrou...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené