arrow
profile_image
miri12
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Včera jsem se byla barvit u kadeřnice na blond barvu, chytla krásně hlavně na délce vlasů, ale u hlavy ji mám takovou žlutou, zlatou a chtěla bych ji tam tmavší, protože to vypadá nepřirozeně.. svoji barvu mám takovou tmavou blond do zlata.. jenže tota obarvená je právě až moc blondatá.. navíc mám tmavě obočí což vypadá ještě víc nepřirozeně s tou zářivou blond.. nevítě jak bych ji mohla ztmavit, ale jen u hlavy ty vlasy? ... a vymije se mi třeba ta barva? je to od Welly 12/06 .. zkusila sem černý čaj dneska, ale žádný učinek to nemělo.. kdyby se mi třeba ta barva ztmavila po měsíci vymitím to bych vydržela... nebo myslíte, že si mám obarvit obočí? vypadá to fakt divně, ale tmavé obočí i ta blond mi sluší ale k sobě dohromady to nejde..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Asi jediné řešení je nechat to odrůst, pak až si to budeš dobarvovat si kup třeba o odstín tmavší barvu, až to půjdeš vymýt, tak asi na posledních pět minut to troškur roztahat do těch delších vlasů, aby jsi porstě neměla čáru u pěšínky, nebo v půlce hlavy.. Ale já bych to asi nechala na kadeřnici, abys pak nevypadala jak blbe
A k tomu obočí..pokud ho nemáš úplně černé, tak si ho nezesvětluj

arrow
profile_image
miri12
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no takové nějaké obočí mám, aj ta blond skoro sedí, jenže je taková víc do žluta u hlavy, nevypadá to jak na této modelce takové promelírované... a za jak dluho mi to tak odrostě nevíš? aspon ten vrh? .. možná že to pak nebude vypadat tak blbě když mi budu odrůstat prameny světle hnědé do téhle blond ..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No asi tak 1,5 cm za měsíc, takže tak dva měsíce bych to nechala určitě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené