Reaguji na dany69: jednomu 35, pak 40, a ten poslední frajer 25-věkem to nebude. Taky mám většinou to období 2-3 měsíce-děsně se zamiluje, projevuje to, já si připadám jak princezna v sedmém nebi a pak z něj vypadne něco ve stylu: mám strach, jsem zmatený, potřebuji čas, nechci se vázat, budeme se scházet( spát spolu) a pak uvidíme,zamiloval jsem se do tebe až moc , nečekal jsem, že se tak sblížíme, já nevím, co mám dělat, nechci tě ztratit, ale nevím, mám strach, atd., pak následují výmluvy na nedostatek času, poté se začne neozývat, pak se přestanu i já ozývat a můj princ z pohádky se vypaří jak pára nad hrncem a mě zbydou jen vzpomínky, v hlavě slyším jeho krásná slova a vidím zážitky a zůstane spousta otázek, na které nenajdu odpověď. Po čase se většinou "princ" znovu zkouší ozvat a obnovit kontakt, ale to já už nemívám zájem, prostě toho chlapa obrečím a už má stopku do mého života.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na dany69: Tak mě ne že by řekl, že není na vztah připravený... on neřekne nic, přestane se ozývat, ale připadne mi, že mu to připadne normální..pak se třeba i diví, že se já neozývám. Jakmile ochladnu, opět by se mohl přetrhnout. Tak jestli si něco dokazuje? Jo, a on to dělá i kamarádům, neuvědomuje si, že by něco on dělal špatně.
Tomuhle je 28, mě 30 a už mě tyhle hry nebaví...a ho by to už taky mohlo pustit Obávám se ale, že budoucnost to s ním s tímhle přístupem nemá. Člověk se ale nenudí, vám povím.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cafareli: Po čase se většinou "princ" znovu zkouší ozvat a obnovit kontakt, ale to já už nemívám zájem, prostě toho chlapa obrečím a už má stopku do mého života.

Ano, to je správný přístup. Člověk by se z některých fakt počtverečkoval.

arrow
profile_image
dany69
od 10. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Cafareli: tak to si mě moc neuklidnila.. doufala jsem, že je to jenom tím věkem.. ale zřejmě ne.. přesně jak píšeš.. dokonce i ty výmluvy maj všichni stejný..

Reaguji na Cafareli: Reaguji na dany69: Reaguji na katula:

To je fakt šílený, opakuju se, ale vážně neuvěřitelné! Co si o sobě vlastně myslí?! Ale tohle člověka jako by psychicky devastuje. S další a další takovou zkušeností se člověk uzavírá, ochládá, já jsem třeba podezřívavá, ve všem něco hledám, pak už jsem v takovým psychu, že sleduju každé jeho slovo, bedlivě pozoruju smsky, co mi píše, dal mi pusu, nedal mi pusu, řekl mi, že mě miluje, neřekl to, no děsný. Pak mi přijde, že už ani nevím, co je a není normální, on je otrávenej, že furt dotírám, co se děje a mně je jasný, že to pospěje do háje. Přitom jsem zatím měla celkem normální vztahy.
Naštěstí se ted přítel docela polepšil, už jsme spolu 5 měsíců...

Mně řekl kámoš zajímavou teorii - to, co dělá chlap na začátku vztahu, to neplatí. Oni se prý dělají takovými, jaké by si je ta ženská přála mít. A jakmile ji mají jistou, chtějí se vrátit zas co nejrychleji a co nejméně zpozorovaně do svých kolejí. Což mi tak přišlo u toho mého...

Cituji Cafareli: mám strach, jsem zmatený, potřebuji čas, nechci se vázat, budeme se scházet( spát spolu) a pak uvidíme,zamiloval jsem se do tebe až moc , nečekal jsem, že se tak sblížíme, já nevím, co mám dělat, nechci tě ztratit, ale nevím, mám strach, atd.,

To jsou kecy, že by se jeden přetrhl!

Pak mám pocit, že ti chlapi vážně nejsou k ničemu a že si ženská vystačí úplně sama! Radši být sama a v klidu, než se s nějakým kusem vykastrovaného hovězího neustále stresovat!

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mluvíte (píšete) mi z duše Taky jsem to zažila párkrát - miluju tě apod a pak za pár týdnů po mně ani neštěkl. No, bohužel to většinou bylo tak, že když jsem o někoho měla velký zájem, tak to takhle blbě dopadlo. Zní to sice blbě, ale když se mi někdo až tak moc nelíbil - tím nechci říct, že mi nebyl sympatický a tak, ale prostě jsem z něj nebyla na větvi, tak mě pořád uháněl, sice mě to třeba nebavilo, ale když mě uhnal a měli jsme vztah, tak to bylo fajn, v pohodě a de facto ideální. Když jsem z někoho byla na větvi, tak to většinou nezačalo a nebo začalo a pak jsem zjistila, že vlastně nechápu, co jsem na něm viděla, naráz jsem viděla ty všechny jeho nedostatky a pak už jsem ho nakonec ani nechtěla - to pak samozřejmě on mě náhle ano i když předtím jsem musela dolízat já.
Je to nějaká divné, nebo co.
Taky vůbec nechápu, jaktože když on už se neozývá, tak mě to fakt bolí a jemu to nedělá vůbec nic....někdy mám pocit, že chlapi nemají city....
Koneckonců já už si od ničeho radši nic neslibuji.....ale pak jsem zase někdy mile překvapená.

arrow
profile_image
loulou
od 26. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já zastávám jeden názor, nejde o to, co chlap píše, ale jak se chlap k vám chová a hlavně, pokud má zájem VŽDY se ozve nebo vás pozve.

Reaguji na loulou: To mi chápeme, , vždyť oni nás zvali a div se nepřetrhli, slzičky v očích měli,když se loučili,....,, ale za 2-3 měsíce prý má strach ze vztahu, není připraven, ...ale holky, je super, že si můžeme takhle říct, že v tom nejsme sami, ale i tak-přeji všem krásného silvestra a Nový rok a šťastnější ruku při výběru mužů, tak nějak pořád věřím, že všichni nebudou stejní,....

Přitom oba moji ex by strašně rádi holku, hodní a hezcí kluci to jsou, oba mají práci, jeden pomalu svůj byt, lakomej není, umí zapojit elektriku v baráku, vypadá fakt jak model, no a ani jeden nemůže na holku natrefit. Ten druhý říká, že když on nějakou chce, tak ona nechce jeho a naopak...

Reaguji na Cafareli:

Tož tobě také fajnový Silvestr a šťastný Nový rok!

arrow
profile_image
dany69
od 10. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Spirulína: Reaguji na Cafareli:
holky fakt jsem ráda, že jsem vlezla do téhle diskuze.. už jsem si myslela, že jsem divná já, když se mi tohle stává. Že něco dělám blbě. A přitom jsou blbí oni..

i já přeju šťastný Nový rok a ať už potkáme toho, který se nebude chovat jako výše zmiňovaný kus vykastrovaného hovězího..

arrow
profile_image
dany69
od 10. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na loulou: upřímně čekala by si od někoho, kdo tě představí rodičům, babičce, všem kamarádům.. je schopný za tebou přijet na motorce 30 kiláků, aby s tebou strávil jenom hodinku navečer.. říká ti, jak si úžasná, jak si myslel, že takovou holku nikdy nepotká.. že po dvou měsících přijde s tím, že není na vztah připravený a rozejde se s tebou? asi jsem naivní, ale já teda ne.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Prostě důležitý je vážit si sama sebe a ne hned někomu skákat do postele jen protože říká hezká slovíčka. Chce si nejdřív frajera pořádně proklepnout a jestli nevydrží ,znamená to jediné že o vás nestojí a šlo mu nejspíš jen o jedno.

Reaguji na dany69:

Máš recht a navíc, být pořád ostražitá, to je taky pěkně vysilující. No jak říkám, pánové dělají akorát pěkný psycho!
Já nevím, ale není to pak jen výmluva? Třeba najednou zjistí, že to není úplně tak super, jak si představoval a tak chce honem vycouvat? Neptaly jste se někdy na to svých kamarádů nebo nějakýho pána zkrátka? Já se po tom schválně zkusím popídit, co mi řeknou...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené