Ahojda,

máte někdo zkušenost s tím, že byste ztratili kamaráda kvůli jeho nové přítelkyni?
Můj je teda o celkem dost starší než já, takovej skoro taťka, a nevýhoda je v tom že bydlí celkem daleko, ale prostě lepšího přítele jsem si nemohla přát. Byl vždycky milej, hodnej, pomáhal mi, hodně jsme se nasmáli, mluvili jsme spolu o všem.
A teď si našel new holku, od něj nějakých 7 let mladší a začal na mě být najednou ,,zlej".
Prostě mi ji stále předhazuje, jak je krásná, mladá a jak mu říká, že ho miluje, rádoby vtip je sem tam, když se ho na něco zeptám má tendence ze mě dělat pitomce .. nevím co se děje, ale ptát se ho nebudu, protože vím že je tak moc zamilovanej, že by se akorát naštval.
Ta jeho slečna mi moc sympatická není, nevím a rozhodně nechci soudit, protože ji znám jen z fotky, ale působí na mě trochu jako zlatokopka (samozřejmě, jsem mu nic nenaznačila).
Máti říká, že na něj žárlím, a možná má trochu pravdu, ale to jen z důvodu, že se bojím aby nebyl zase nešťastnej a taky proto, že o něj nechci přijít.

Poradíte mi holky?

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

a ty to k němu cítíš jak?

Čistě kamarádský až přátelský vztah .. možná z toho mohlo trochu ukazovat na něco víc, ale ne, opravdu ne.

Můj bývalý přítel vždycky říkal, že přátelství mezi mužem a ženou neexistuje, protože jeden z nich vždycky chce víc. Tenkrát jsem tomu nevěřila, ale po několika zkušenostech mu musím dát za pravdu. Řekla bych, že ten tvůj kamarád chtěl, aby mezi vámi bylo něco víc a pořád doufal. Teď si ale někoho našel, už tě nepotřebuje, tak je na tebe zlý. Můžu se samozřejmě mýlit

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji lauritkalo: Prostě mi ji stále předhazuje, jak je krásná, mladá a jak mu říká, že ho miluje, rádoby vtip je sem tam, když se ho na něco zeptám má tendence ze mě dělat pitomce ..

mě to zase chvilkama z popisu připadalo, jako by její kamarád přítel chtěl vyvolat u lauritkalo žárlivost, popíchnout jí,

Cituji lauritkalo: protože vím že je tak moc zamilovanej, že by se akorát naštval

jen jestli to není hraný

Možná taky. Třeba je pořád naštvaný, že ho chtěla jen jako kamaráda a tak jí ukazuje, že si našel někoho "lepšího", když ona ho nechtěla.

Když o tom tak přemýšlím, tak pár takových pokusů možná proběhlo, ale třeba jen když jsme večer vyrazili tancovat, dali pár drinků apod. znáte to, takové nevinné flirtování, ale třeba k ploužákům nikdy nedošlo to ne, prostě by mě to ani nenapadlo ..
Ale myslím, že to nedělá kvůli tomu aby mě naštval, nebo abych žárlila - asi to myslí vážně.
Prostě jenom nedokážu pochopit, proč se najednou jinak chová, je možné, že by už mě nestál? že jsem byla jenom taková krátkodobá náhražka ?

být tebou tak si s ním prostě promluvím..trápí to tebe a může potom i jeho..
třeba něco proti tobě má ta jeho slečna..třeba jí štvalo, že má kamarádku holku. normálně bych se s ním sešla a promluvila si. nebo ve čtyřech či třech někam jít (jestli nejsi sama či jsi). co nic se přece nestane...a uvidíš sama..

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji lauritkalo: Prostě jenom nedokážu pochopit, proč se najednou jinak chová, je možné, že by už mě nest

on o tebe stál, když jsi to nechtěla, teď už je asi někde jinde

arrow
Neprodává v Bazaru

Lauritkalo, Tvůj kamarád má nejspíš zatmění ze zamilování. Zvláštní je, jak sama píšeš, že s Tebou mluví o tom, jak je krásná, mladá a tak. Připadá mi, že o tom nechce přesvědčit jen Tebe, ale hlavně sebe. Možná podvědomě cítí, že není všechno úplně ok.
Myslím si, že pro něho můžeš udělat jednu zásadní a důležitou věc, hodnou kamarádky - stůj při něm a odpusť mu všechny ty nešetrné zásahy do vašeho kamarádství. Jednou to určitě ocení!

ivetulka

Možná že bych měla, ale teď na to nějak nemám sílu .. taky obavy z toho, že před úplně cizí ženskou ze sebe udělám blbce, když to bude úplně jinak .. a jestli je za tím ta jeho slečna, tak to už vůbec ne .. některým ženám prostě nevysvětlíte, že mezi ním a vámi nic nebylo a není .. s největší pravděpodobností ho bude nutit, aby se na mě vykašlal (i když to už možná dělá, čistě hypotéza).

matadi

Já ho chtěla, ale ne jako partnera, ale jako přítele .. vlastně jsem mu to říkala od samého začátku začínám věřit, že přátelství mezi mužem a ženou není možné .. z jedné strany je vždycky něco víc, alespoň co říkají ostatní ..

Romi1

To se budu snažit. Nejspíš ukáže čas, jak to s námi bude.

Díky všem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené