arrow
profile_image
Janka03
od 3. 12. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny, včera mi doktor po měsíci sundal náplast po augmentaci, měla jsem ji přes celé dvorce. A dvorce jsou pryč, ztratily se, nejsou pigmentované. Nikde jsem o tom nic nenašla, čím to může být? Jsem z toho dost zoufalá

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janka03: kontaktuj lékaře

arrow
profile_image
Janka03
od 3. 12. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Doktora jsem se samozřejmě ptala, tvrdil, že operace na to vliv mít nemůže. V horké sprše ty dvorce vylezou a pak zase zmizí. Teda možná už je to o něco lepší a trochu vylezly.

arrow
profile_image
kody
od 7. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bude to asi tím, jak byly delší dobu zalepené, že na ně nešlo vůbec žádné světlo. Já to tak mívám po naplasti, když ji mám trošku dýl, nakonec se mi to vždycky srovna

arrow
profile_image
Janka03
od 3. 12. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Díky za odpověď, mě to hrozně vyděsilo. Vypadalo to, jako by mi je vyoperovali

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené