arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni z Hradce nebo okolí,
nutně bych tady potřebovala sehnat dobrého zubaře (možná raději zubařku), s tím mým nejsem už dlouhou dobu spokojená a podle toho to taky vypadá (oddlaluju stále návštěvu a to vzhledem ke stavu mého chrupu není zrovna ok), můžete mi někoho doporučit?
Díky moc

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,

jestli máš konkrétní problém, tak bych určitě zašla na stomatologii do Fakultky. Moje mamča i teta se tam léčily s pokročilou paradentózou. Jinak dobrý zubař byl MUDr. Gayer, bohužel začátkem letošního roku odešel do penze, ale převzala to po něm jiná zubařka, u které jsem ještě nebyla, tak bohužel nemohu posoudit, ale zkusila bych jí zavolat. Tel.: +420 495 274 514

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, chodím k MUDr.Trojanové, na Střelecké ulici, vedle kanceláře ODS... Je výborná, chodím k ní i s dětma i manžou.. Ale nevím, jestli ještě bere další klienty.. celých deset let nebyl jediný problém s reklamací její práce.. H.

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuju za typy
Jojo, mám konkrétní problémy-hodím sem komentář ze známého lékaře.cz, pod který se podepisuju:

Já k němu tedy rozhodně ráda nechodím (a to ze zubařů strach nemám), začíná to už při vstupu do ordinace, kdy sedí zády ke mně, neobtěžuje se ani pozdravit. Když mě vyšetřuje a něco říká, je velmi nepříjemný, připadám si u něj jako "sociální případ", který vidí kartáček jen na Vánoce. Nehledě na to, že mi odmítá dávat umrtvovací injekce a zbytečně straší. Výjimkou není ani to, že má jednu ruku v mojí puse a druhou telefonuje nebo mě nechá dlouhou dobu s otevřenou pusou a odsávačkou a odejde na pět minut pryč. A aby toho nebylo málo, když mi spraví nějaký zub, musím s ním jít na opravu znovu, protóže je buď kaz málo vyvrtaný nebo je nekvalitně udělaná plomba Jen co najdu jiného zubaře, který je kvalitní, odcházím pryč.
Hodnocení nejhorší jsem nedala jen kvůli sestřičce, která je velmi příjemná a ochotná.

arrow
profile_image
tazmnec
od 14. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Valetta: A aby toho nebylo málo, když mi spraví nějaký zub, musím s ním jít na opravu znovu, protóže je buď kaz málo vyvrtaný nebo je nekvalitně udělaná plomba

Pan Pavlík na Slezkým,paní Řeháková u Plotiště je to různý a je spousta možností,ale moc zubařů nechce přibírat.Teď otevřeli novou ordinaci na Ulricháči dvě zubařky,ale mají systém za návštěvu prý 600 Kč i s malým kazem.Soukromý nebo pod pojišťovnou?Poljakovová je super u Štefanikovky.
Ano recenze na webu jsou dobré,podle nich se také občas řídím.Ale záleží na přístupu a pokud zvolíš kombinaci ústní hygienistka v nemocnici a zubař myslím,že pak zubař nemá šanci nic říci
Pokud jsi u tohoto zubaře dlouho neváhej přejít jinam. Dokonce už ani nepotřebuješ výpis z karty jen musíš počkat na preventivní prohlídku na kterou máš nárok 2x do roka.V životě se má zkoušet.
Hodně zubařů je u bývalýho tanku.Nová ordinace je také otevřena kousek od hlavního nádraží.
Hlavně se vyhni zubařkám,který mají ordinaci na základních školách...
Myslím si,že s těmi plombami to bude všude:,,I mistr tesař se někdy utne." Hlavně pokud nepoužívá při své práci rentgen menších rozměrů.

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
nevíte o DOBRÉM zubaři, který přibírá nové pacienty?

arrow
profile_image
angor
od 21. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já chodím k pí doktorce Votýpkové (momentálně na Benešovce), nevím jak je na tom s přibíráním nových klientů, ale je opravdu úžasná. Dává injekce a podrobně mi říká, co konkrétně bude dělat. Jak jsem se předtím bála, tak u ní se to zlepšilo.

arrow
profile_image
Tess22
od 30. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

49

Ahoj,mohu doporučit zubařku v Novém Bydžově MDDr.Kristina Hradecká,dříve jsem se k zubaři bála.Teď už vůbec,paní zubařka je mladá,milá vše vysvětlí a ukáže na monitoru,ordinace menší ale útulná.Sestřička také milá.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené