arrow
profile_image
Luciš
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den,
potřebuji 2 implantáty a nemohu se rozhodnout, jakou značku a u kterého doktora.
Co se týče značek, doporučeny mi byly především tyto 3: Straumann (nejdražší), Impladent (česká firma Lasák) a Bredent (německý poměrně nový výrobce). Každý doktor preferuje jinou začku. O Straumannovi se říká, že je nejstarší a nejlepší, ale zároveň je také suverénně nejdražší. Impladent prý ne každému sedne a Bredent prý zas nemá tradici. Jde mi o to, že si klidně připlatím, pokud to za to bude stát (je to přece jen snad na celý život), ale pokud by výsledek měl být srovnatelný, tak zase ráda ušetřím. Máte někdo nějaké konkrétní zkušenosti? A co se týče doktorů, potřebovala bych slyšet recenze na pana doktora Bošku z Brna, Šimůnka z Hr. Králové a p. Čáslavu z Brna. Máte někdo s někým z nich zkušenosti?

Děkuji, Lucie

arrow
profile_image
CherryAnn
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já mám zkušenosti se Straumannem a je skutečne kvalitní, na nerozeznání od ostatních zubů a drží skvěle.
Bošku ani Čáslavu neznám, ale pokud si z JM, tak já byla tady: zubní implantáty Brno.

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šimůnek je prý republiková kapacita, dělá jich tisíce ročně. Já mám teď dva implantáty po 9000 kč (korejský systém) od MUDr. Dostála z Vrbátek. Dám vědět, jak to všechno dopadlo. Je v širokém okolí nejlevnější a je blízko a má krátké čekací lhůty (14 dní). V Olomouci je prý velice dobrý dr. Podstata a také cenově přijatelný, ten je ale špatně dostižitelný.

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Luciš: A co se týče doktorů, potřebovala bych slyšet recenze na pana doktora Bošku z Brna, Šimůnka z Hr. Králové a p. Čáslavu z Brna. Máte někdo s někým z nich zkušenosti?

U profesora Šimůnka jsem byla, můžu potvrdit, velmi dobrá zkušenost. Zkus se podívat na jeho stránky, stačí zadat Antonín Šimůnek, vyjede Ti jeho poradna i s kontaktem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené