arrow
profile_image
hhavross
od 8. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj

Hledám si zubaře v Praze. Momentálně chodím do Dent Medica. Ale tam platím za každou plmobu 2600 a ke všemu už mi i 2 zuby udělali špatně, tak tam nadále být nechci.

Objevila jsem kliniku Adadent s paní doktorkou Kateřinou Škúciovou. Nemohu na netu najít žádné názory. Navštěvujete někdo tuto zubařku? Je dobrá?

Prosím o názory, zkušenosti

Děkuji )

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na hhavross: Když jsem nedávno hledala také zubaře, tak jsem na Adadent narazila, ale nenašla jsem recenze a ani doporučení a hlavně to mám hodně z ruky, takže nevím, ale zase mohu doporučit Ridet na Hájích, cca 2min chůze přímo od metra. Cena stejné jako u Adadent, co koukám a u nic mě zaráží - amalgánové plomby, vždyť ty už lepší zubaři dávno nedělají. Já tedy doporučuji Ridet, pokud to pro tebe není daleko. Jsem spokojená, velmi dobrá péče, nikdy nečekáš a jdeš přesně na řadu kdy máš jít, mají i rentgen, vše vysvětlí, střídá se zubařka se zubařem - oba skvělí. Dělala mi naposledy nový krček (starý uletěl) a byl docela velký a cena tisícovka, což už mi tady u soukromých zubařů přijde ok a hlavně, poctivě si s tím hrála 45min a vypadá hodně dobře a zatím drží.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji hhavross: Objevila jsem kliniku Adadent

Byla jsi tam?Já taky hledám novou zubařku.Ale nenašla jsem žádné recenze,tak je možná nová, protože pacienty přijímá...

arrow
profile_image
Klob
od 27. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mohu doporučit, paní doktorka je moc hodná a šikovná. S těmi amalgámy to není tak jak píše smarny. Ptala jsem se na to dr. Říkala, že v některých případech(pokud člověk třeba nemá alergii na kovy apod) je dokonce nenahraditelný, protože má velkou pevnost a zvlášť u mužů není vždy z tohoto důvodu bílá plomba nejlepším řešením.Jsou ale zubaři, kteří si to, proč amalgám nepoužívají, umí zdůvodnit a věř, že je to hlavně kvůli financím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené