arrow
profile_image
dudinak1
od 22. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den

Když jsem jedl popkorn, tak se mi do dásně zapíchl kousek popkornu. V dásni se mi udělál vaček o velikosti cca 10 mm, ze začátku ho doprovázelo krvácení(jako zánět dásní). to přestalo váček mě nebolí, ale každé ráno když se zbudím cítím v ústech vyteklí hniz. V noci z něj vytíká hniz. Nevíte někdo co je to za nemoc? A jak se to léčí? Jaká je vhodná hygiéna, jaké jsou dobré bylinky nebo přípravky nebo za jak dlouho ten váček sám zmyzí?

ZA KAŽDOU ODPOVĚD JSEM VDĚČNÝ

arrow
profile_image
Lůjík
od 18. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

uf... je to trochu nechutný, ale měla jsem podobný problém a zabrala mi genciálka... prodávají ji v lékárně a stojí asi 35 kč (používá se i na afty)

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na dudinak1: Říká se tomu píštěl a že to úplně zmizí není až tak úplně jisté.
Resp. protože má kudy odcházet hnis a váček není zapouzdřený tak to nebolí. Nicméně to zánětlivé ložisko tam je a bude stále, pokud to necháš být.
Díky tomu, že není zapouzdřený, může časem dojít ke zmírnění a dočasnému zklidnění....dobrá je šalvěj například.. ovšem to ložisko je jako nevybuchlý granát co čeká na vhodnou příležitost a pokud se ještě navíc zapouzdří, případně se začne uvolňovat místo z dásně do dásně, problém je na světě, zejména rozpad okostice. Trvá to několik let.

Nechci Tě strašit, ale nejrychlejší a nejbezpečnější je nechat ložisko chirurgicky odstranit, je to malý ambulantní zákrok. Hotovo do hodiny a je klid.

arrow
profile_image
Titia
od 13. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně tak, jdi k zubaři, taky jsem to měla, odstranění trvalo asi 40 min a oproti trhání mě to po "probuzení" ani moc nebolelo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené