Ahoj holky, před rokem jsem dostala od přítele prsten od firmy Swarovski ve zlaté barvě. Je velmi krásný a moc se mi líbí, ale za ten rok jsem zhubla přes 15 kg a nyní je mi velký. Velikost prstenu je 55 a nyní bych potřebovala prsten menší. Nevíte, zda-li je možné ho nechat ve zlatnictví zmenšit?Lzeto vůbec? prsten není z pravého zlata, ale je to pozlacená ocel se swarovski krystaly. Nechci se ho vzdát, "miluji" ho a má pro mě hluboký význam. Máte s tím některá zkušenosti?

Ahoj já jsem si před měsícem nechávala zmenšit prsten od Swarovski přímo ve zlatnictví, kde ho přítel zakoupil. Zmenšili mi ho bez problémů o 3 čísla a zbytek kovu (stříbro) mi vrátili, prý kdybych časem chtěla prsten zvětšit.
Zajdi si do nejbližšího zlatnictví, řekni jim svůj požadavek a oni ti určitě bez problémů vyhoví

Reaguji na Viiny: a myslíš že to půjde i když se nejedná o pravé zlato?

arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

32

Záleží, z čeho ten prsten je. Pokud je ocelový, tak zmenšit zřejmě nepůjde. Bylo námřečeno v několika zlatnictvích, kde měli i ocelové prsteny. Že zlato se dá zmenšit, zvětšit,ale ocelové prsteny ne.

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kristenn:
Já bych být tebou šla rovnou do butiku Swarovski se záručním listem a poptala se, řekla bych že nebudeš jediná, kdo by nějakou takovou službu ocenil.

Nešla bych do obyč. zlatnictví už z toho důvodu, že by ti pak prstýnek, kdyby vypadly kamínky nemuseli vzít na reklamaci a to by byla škoda, když Swarovski má tenhle servis úplně excelentní.

Cituji Viiny: Swarovski přímo ve zlatnictví, kde ho přítel zakoupil.

Můžu se zeptat v jakém to bylo? Já jsem do teďka měla za to, že jinde než v butiku originály nekoupím. Tak je to pro mě novinka. Cena bude zřejmě stejná jako v butiku ne?

Reaguji na Cindova: Cena stejná nejspíš byla A zlatnictví se nachází v České Lípě, je to přímo autorizovaný prodejce od Swarovski, alespoň to mají ihned napsáno při vstupu. Ale prstýnek je kvalitní, kameny drží skvěle a stále drží svou původní barvu. Nemám si nač stěžovat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené