Zdravím, objevila jsem doma nadčasové, kvalitní černé sexy sako od Heleny Bendrnové. Vyzkoušela jsem ho zjistila, že v pase sedí naprosto úžasně a vrchní část saka je velká, potřebovala bych zúžit rukávy a tu část, kde je podpaží. Myslíte si, že mi to v krejčovství tak upraví a nějak moc nepoškodí kvalitní střih? Máte zkušenosti s něčím podobným?

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji calipsso: kde je podpaží

S tím bude bohužel problém, protože tam pravděpodobně nebude dost materiálu, bay se to dalo zabrat, ten průramek(jak se tomu říká) bude hlubší a s tím už většinou nejde nic dělat a zdeformoval by se tvar. Ale zkus to vzít ke švadleně, aby se ti na to mrkla, osobně já hold věci, který mi úplně nesednou nekoupím, protože umím šít a tak nějak už člověk pozná, kde to jde upravit a kde už je to problém.

Cituji calipsso: Myslíte si, že mi to v krejčovství tak upraví a nějak moc nepoškodí kvalitní střih?

Upřímně - neexistuje kvalitní střih. Prostě je to jenom asi vypasované sáčko v bocíh a jsi útlejší v horní části trupu a proto ti to je tam velké. Vem to ke švadleně a ta ti řekne, co s tím půjde udělat.

Reaguji na smarny: Je tam volného místa dost, jak roztáhnu ruce tak tam je místo ještě na jednu ruku snad to půjde..pevně doufám.....

Reaguji na smarny: Jinak zajdu určitě, už sháním někoho dobrého. Byla by škoda, aby to leželo ve skříni. Já si ho nekoupila, to kdysi moje máma a teď jsem ho objevila já a pas mám užší než vrch ...takže děkuju za info

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji calipsso: Je tam volného místa dost, jak roztáhnu ruce tak tam je místo ještě na jednu ruku

No to jo, on je ten průramek totiž široký a hluboký a proto to právě bude dělat neplechu při té úpravě, ale budu držet palce, aby nějak švadlena pomohla. Úplně nejhůř, kdyby byla k sehnání nějaká stejná látka, tak prostě upravit tvar průramku jakoby prooužkem látky a všít klín tak, aby to vypadalo chtěně a sako bude zachráněný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené