Špička nosu , zúžení hrotu nosu - Mudr. Záruba

Dobry den

Zítra mám konzultaci u pana doktora Zárubu , jedná se o operaci nosu .
Ja jsem bila už naprosto rozhodnuta, že se nechám operovat u neho. Jenomže jsem včera natrafila na pár velmi zlých komentárů ješte z roku 2010, kde baby písali, že ich zohavil, že mají příliš krátkej nos po operaci, a že musí teraz jít na reoperaci Do zahraničì. A ješte na stránkách známy lekaž jsou písani 15 zlých komentárů , zkušeností voči jeho osobe. To je to , že já mám tak či tak malej nos a keby mi ho ješte víc zkrátil, tak by mi bilo videt do nosa a to nechci. Ja bych mu určite žekla, že nechci zkrátit nos, jen špičku vymodelovat(viz moje fotky).

Moje otázka zní, je to automatické, když doktor vymodeluje špičku, že se nos sám od sebe zkrátí, aneb nadvyhne ?

Baby, byla bych vám moc moc vdačná , kdybych jste mi poradili , co mám teď delat .....

Anjeliček
Dekuji

arrow
profile_image
horyjena
od 8. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na anjelicek: Ahoj,modelováním se určitě automaticky nos nezkrátí,myslím si,že opticky bude delší,protože bude zúžený. Špička se automaticky zvedne,pokud se nos zkracuje,nedávno jsem byla na konzultaci,tak mi to řekl doktor.

Reaguji na horyjena:

Ahoj, no tak to si ma potešila, lebo ja mám už ajtak krátky nos.
Je to dosť namáhavé, nájsť špecialistu na hroty nosov. Ja už som bola skoro rozhodnutá, ku komu pojdem, žial som našla veľa zlých skúseností o tom pánovi doktorovi, takže hľadanie začína odznova ...

Ešte mám 4 doktorov,ktorý by ma zaujímali, už sa teším na dni a noci strávené pri počítači .
Ľahšie by bolo, keby sa našlo pár báb , čo mali ten istý problém ako mám ja a podelili by sa o skúsenosti

arrow
profile_image
Katty
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se chystám taky na konzultaci k MUDr. Zárubovi, protože jsem po druhé reoperaci u jiného plastického chirurga a nejsem spokojená, nos mám opticky ještě delší, než před operací, reoperace byla zbytečná, tou se nic nesrovnalo a psala jsem email právě MUDr. Zárubovi, který mi odpověděl, že mám nos celkově delší a velký. A jak píšu, to jsem po II. operaci, takže doufám, že po třetí to vyjde a budu mít malý nos, který jsem si přála, ale který mi operatér nezkrátil. I když je pravda, že mě taky trochu děsí jeho negativní komentáře na portálu známý lékař, ale těžko říct, kdo je tam píše a co je na tom pravdy, obavu mám taky, protože když jsem byla na reoperaci druhé, kterou jsem měla zdarma, tak jsem doufala, že už ta bude poslední.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené