1. . .345678
arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tarazed: Naprosto u každého se najde nějaký fyzický/psychicky nedostatek

Asi nepíšu dostatečně jasně,tak extra pro tebe nikdo snad nechce nemocné či retardované dítě.Takže se bavím o vadách,které omezují život.Ne o křivém nose či jiných drobnostech.

arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tiakia: Příklad

Tak si myslím, že s tím 1. je větší pravděpodobnost mít zdravé a atraktivní děti (=rod nevyhyne), protože to příroda zařídila tak, aby nás přitahovaly spíš protiklady, a nezvyšovala se šance, že se ty "nemocné" geny budou šířit dál. Ale nejsme zvířata, a tak se můžeme rozhodnout i jinak. Já bych asi při takovém výběru zůstala bezdětná, ale naštěstí je na světě hodně lidí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: s těma nohama to nevím zlato,protože je mám výstavníale tohle co ty píšeš,to může napsat jen ošklivka s mindrákem,tak v tom případě to chápu

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji True:

mimochodem nejsem namyšlená,mám jen zdravé sebevědomí,jen pozoruji lidi kolem sebe a nestačím se kolikrát divit

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Siiri:

Cituji Siiri: asi je hezká a hledá hezkeho a chytreho muže, zvyšuje se tím pravděpodobnost, že dítě bude chytre po tatínkovi a hezke po mamince....a když to bude opačně, no tak bude aspon hezke po tatínkovi

dík tady za podporu.Já už jsem vdaná 6 let a jsem spokojená,právě se chystáme na potomka...tak uvidíme

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji eileen1: o, ono je to tak, že nemám dělohu, ale v době, kdy se toto rozhodovalo, jsem byla po gyn. stránce v pořádku. Jasně, že to dítě nemusel být diabetik, ale mohl, a já to nechtěla riskovat, no...na to jsem to viděla moc zblízka - ale bylo to dobrovolné rozhodnutí a věřím, že spousta ženských by na mém místě do toho šla.

chápu tomoje kamarádka má dítě je diabetik odmalička,hrůza,pořád mu musí vážit jídlo,píchá mu injekce,jako pro tu mámu to musí být hrozné i pro to dítě samozřejmě.

V tom případě doporučuji dávat stranou korunky na případnou plastickou operaci, kdyby náhodou ditko nebylo po rodičích, ale třeba po strýčkovi s velikým nosem.
Jinak v rodině se objevila cukrovka druhého typu u 13 letého dítěte i přesto, že v rodě se tato nemoc neobjevuje. 100% je pouze jen to, že zemřeme.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji siamka: diabetik odmalička,hrůza,pořád mu musí vážit jídlo,píchá mu injekce,jako pro tu mámu to musí být hrozné i pro to dítě samozřejmě.

to je přesně ono - já bych na to neměla, ale někdo jiný by to třeba risknul a třeba by to dopadlo dobře

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji siamka: s těma nohama to nevím zlato,protože je mám výstavní

a co budeš dělat, kdyby se Ti objevila třeba křečová žíla?

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ziralka:

Cituji Ziralka: Ono pokud trochu rozumíš genetice, tak to bereš jinak. Je spousta skrytých mutací, podědíš náhodu od každého špatnou a máš nemoc, kterou oni ne a spousta těch, které někdo má v jedné alele, ale nejde je kombinací se zdravým jedincem podědit. Já bych v úvahu brala jen závažné stavy jako Huntingtonovu chorobu (která je oborem mého studia a teda fuj), cystickou fibrózu a některé syndromy. Rakovina je "běžná" nemoc, když se vyskytne u mladých lidí, není to obvykle poděděno, je to jen sled náhod, náhodná mutace. Dědit můžeš dispozice, i tak je ale opravdu spíš náhoda, zda propukne. Kolik kuřáků s rodiči zemřelými na rakovinu žije do 90 a kolik sportovců ve 40 na rakovinu zemře... Jinak je to nemoc ve stáří běžná, bohužel, ale je to mechanismus závislý na věku, během let a milionů buněčných dělení se naše DNA zkracuje v oblasti zvané telomery a ty jsou pak na mutaci náchylné a vzniká rakovina.

Existuje genetická poradna, kam rizikoví lidé chodí před založením rodiny na testy, takže řešit to rozchodem je až krajní meze. pak narazíš na krasavce, se kterým budeš mít postižené dítě. To nikomu nepřeju, ale tvůj pohled je takový dost černobílý.

arrow
Neprodává v Bazaru

[reaguji]Ellenuschka[/reaguji
nic křečové žíly mi připadají pořád únosné víc,než 20kg nadváhy a nohy do X

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji siamka: nic křečové žíly mi připadají pořád únosné víc,než 20kg nadváhy a nohy do X

arrow
profile_image
tiniiq mojeid
od 3. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mám ešte len 23 rokov a preto možno ešte stále verím, že s tým pravým mi na tom záležať nebude (zatiaľ som nad deťmi nerozmýšľala so žiadnym partnerom), ale v prípade, že by bola nejaká väčša šanca nejakého ochorenia, o postihnutí ani nehovorím, určite by som sa zamyslela nad umelým oplodnením (ak by partner súhlasil) alebo adopciou. Tým ale nemyslím, že jeho strýko dostal po 30 rokoch pitia rakovinu pečene, ale vysoké šance vážnej choroby.
Veľký nos, malú bradu a pod. neriešim, zatiaľ som nikdy nechodila s o super súmerným a krásnym partnerom a nikdy mi to nevadilo, milujem ho pre to aký je a nie pre to ako vyzerá v porovnaní s ostatnými.
Ale zasa na ďalšej strane chápem, že možno nejako pudovo si vyberáme partnerov, ktorí spĺňajú naše kritériá, či už ohľadom postavy, nosu, zubov a pod. Dúfam ale, že sa to nejak plošne rozprestrie a každej sa niekto ujde

Dámy, co vám říká LEBENSBORN?

Reaguji na siamka: Ty jsi tak nekvalitní osobnost, že normálnímu člověku tě může být jen líto.
A teď klidně do mě..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené