1. . .5678
arrow
profile_image
jakost
od 29. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

jdu k Mudr. Kloudovi... budu mít Polytech, kulate, ale s anatomickym tvarem 395 ml, nyní mám malá Ačka...

Holky, takže pokud to luštím dobře v tom záručáku, tak REF: 20626-285 je vysoký profil, že jo?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Verunko, myslím si, že máš prsa opravdu moc hezká. Já osobně jsem zastáncem menších, přirozených prsou a ta tvoje jsou podle mne úplně akorát. Naopak, trošku ti je i závidím, já jsem taky chtěla větší, alespň 250ml, ale bohužel doktor mi řekl, že se mi tam nevešly. Možná kdybych se tady na diskuzi pohybovala déle, prosadila jsem si svou, vždycky se to dá nějak řešit. Teď mám 4 týdny po opce a vidím, že jsou opravdu malá a jedno je menší než druhé. Tak taky nejsem úplně nadšená, ale říkám si, na to, co jsem tam měla před tím můžu být ráda. A myslím, že mne to bude nutit udržet se stále štíhlá, aby ty prsa alespoň trochu vynikly. Neřeš je tolik a užívej si je.

arrow
profile_image
VerunkaStar
od 21. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Marka13: ahojky, děkuji, jsem ráda, že se líbí. Abych řekla pravdu, začínají se i mě moc líbit Kdyby mi tu holky neradily, tak mě tam chtěl dát 250 ml, a určitě by mě nenapadlo něco namítat. Ale díky nim jsem si dupla, mohla jsem i víc, ale to už by doktor asi nerozdýchal Jestli jsi sportovkyně, tak si myslím, že na tobě taky vypadají menší líp A muzeme být rádi,že tam něco je, jindy jsme neměli nič)

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj Verunko,
já bych teď těch 250ml brala. Tak jak tak na to vždycky večer kouknu, tak se mi zdá, že jsou menší a menší. Ale pořád se uklidňuju, podívám se na fotky před opkou a jsem ráda, že to mám alespoň takhle. Myslím, že jednou dojde stejně ke zvětšení, ale časem. Manžu by už asi odvezli, kdybych se jen zmínila. Zrovna dneska ráno mi říkal, že jednou, až se budou měnit bude fajn, když si zase nechám takhle malý, abych byla sportovní babka. Ale to chudák netuší, že já už vím, že je nechám přifouknout. haha.

arrow
profile_image
VerunkaStar
od 21. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Marka13: to je dobrý, to máš pravdu. Já když se na ně dívám bud v té podprdě nebo z vrchu, tak mi přijdou taky malé. Pak se podívám do zrcadla, a hned vypadají uplne jinak. Každý den doufám, že se budou co nejmín zmenšovat, a co nejvíc tvarovat Dulezitý je, že je vubec máme)

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Právě jsem se vratila z nemocnice. Pred dvema dny jsem podstoupila augmentaci s modelaci. Bohužel během prevazu mi prsa přišla mala. Miry mám 165cm 54kg. S doktorem jsme se dohodli na rozmezi 250-270ml. Nakonec mi dal tech 250 pry by větší nevypadala prirozene. Verim mu. Jen doufam ze se nebudou prilis zmenšovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vkejml: Ty dvoječky snad mít budeš,to je tak akorát,pak se poděl a dej foto.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené