arrow
Neprodává v Bazaru

Za 14dní jdu na opku na zvětšení a modelaci najednou. Nejdříve jsem měla jít jen na imlantáty, ale paní doktorka mi řekla, že by musela vyplnit vytahanou kůži a že by mi to udělalo obr čtyřky. To já nechci, jsem drobná, mám165cm a 50kg. Tak mi navrhla k tomu
udělat malou modelaci a dá mi 250 a 275ml. Ted si zase říkám, jestli to není málo. Chtěla bych plné trojky.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj,
také jsem byla na modelaci a augmentaci zároveň.Mám 270 ml,pod prsy 72 cm a přes prsa 95cm-mám č.4 podprdu,prsa mám ale velice pěkné a jsem naprosto spokojena.Cena 60 000 Kč se vším všudy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji za zprávu. Mě to bude stát 90.000,-. To se mi zdálo docela dost. Nejprve, když jsem měla jít jen na ty implantáty, tak mi říkali 60tis. a ted i s tou modelací plus dalších třicet.
No je to jedno, hlavně aby se to povedlo a byla jsem v pořádku. Prosím Tě a za jak dlouho si mohla začít doma něco dělat a jít do práce. Já mám zatím v práci domluveno volno na deset dní. Ale to jsem počítala jen s imlantáty. S tou modelací je to přece jen asi horší a delší hojení, ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

to se určitě povede a budeš v pořádku,byla jsem jen týden doma,pak jsem nastoupila zpátky do práce,ale je pravda,že jsem se nepředřela.Dceru jsem vodila do školky,pomáhala jí oblékat atd..doma jsem uklízela tak za 14 dnů-podle toho,jak jsem se cítila.Bolest veliká nebyla,dalo se to přežít.A ke komu jdeš?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jdu na kliniku v Ústí nad Labem k prim. Vraspírové. Mám také dceru, už sedmiletou. Na tři dny bude u babičky a pak už to budu muset zvládnout sama. Je ale samostatná, oblékne se, nají a vypraví sama i do školy.Takže na mě bude spíš to vaření. Odvoz pro ní budu mít zajištěný a práci náročnou nemám. Sedím v kanclu sedm hodin. Dělám asistentku.Takže to snad nějak zvládnu. Docela jsi mě uklidnila.....Tak díky. Jo a prosím Tě dávali ti tam i ty dreny, někde jsem četla, že při modelaci to tam dávají.

arrow
Neprodává v Bazaru

ano,dreny jsem měla a užila jsem si-běžně je ten třetí den vytahují a já je měla deset dnů,ale v pohodě.Má dr.říká,že ten první týden máme dělat velkého maroda a pak už můžem začít fungovat.Já byla ve ZLÍNĚ.

arrow
Neprodává v Bazaru

A co to vůbec je? Jako ty dreny? A co jizvy, hojily se v pohodě? Já Ti závidím, že už to máš za sebou........

arrow
Neprodává v Bazaru

to jsou takové hadičky-měla jsem je v podpaždí a ty ti odvádí tu přebytečnou krev a ty nečistoty v ní.Jizvy se hojí pěkně,paní dr.si nechala záležet,teď je už mastím sádlem,jinak jsem na ně dávala heparoid-na hematomy-pomohlo mi to dost,jak jsem měla ty prsa nateklá,tak jsem si je mazala-tak půl cm jsem nahňápala na sebe i 3x denně a výsledek paráda.Ale každý dr.radí něco jiného.A neboj,to uteče i TOBĚ

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak ještě díky moc...opravdu jsi mě uklidnila.Zítra jdu ještě na kliniku na interní, jinak už mám všechny vyšetření vyběhané. Tak se tam zítra snad ještě něco dozvím. Měj se tedy hezky

arrow
Neprodává v Bazaru

verčák
ahojky, já jdu taky na modelaci s augmentací, jdu do Medicomu. Budu mít zhruba stejný implantát jako ty a prsa mám teď v katastrofálním stavu. Tak jsem zvědavá na výsledek.

arrow
profile_image
dalaura
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Herbi,kolik zaplatíš v Medicomu se vším všudy?Za modelaci a augmentaci najednou,narkoza,podprda,prostě vše dohromady?Já byla na konzultaci v Lékařském domě a tam po mě chtějí se vším všudy 59 500.Tak jen skoumám,kde by to mohlo být ještě levnější.Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

dalaura
zaplatím rovných 60 tisíc , ale je tam úplně vše a ještě tě zdarma odvezou taxíkem v rámci Prahy. pa

arrow
Neprodává v Bazaru

Herbi
je, ahoj. Já mám taky hrozný prsa, takže už se fakt nemůžu dočkat. Ale strašně se bojím. Přece jenom jsou to dvě věci najednou. I když mě paní doktorka ukkidnovala, že se bude jednat jen o modeláž menší, ale strach tam je. Mám navrhnuto 250 a 275ml, stř.profil, kulatý mentor. Mám k tomu ještě asymetrii, tak proto.Operace prý bude trvat 3 -4hodiny.
Jinak mě to bude stát 89tisíc. Zdá se mi to dost. ale hlavně aby bylo vše ok.

Tak se připojuji,včera jsem byla u pana doktora Kmenta v Esthe a ten mi také doporučil modelaci s vložením impl.,a bude mě to stát 75000kč,ale věřím mu a když se podívám jak on ty prsa fakt umí,myslím,že jsem vybrala vážně dobře.A to jsem si myslela ,že je zase tak hrozný nemám,když jsem koukal na ostatní a někdo tam má jen vloženej impl. a nevypadá to dobře.tak už se moc těším.

arrow
Neprodává v Bazaru

verčák,taky mi říkaly,že budu pod kudlou 3-4 hod,ale za dvě hodky jsem ležela vzbuzená na pokoji.Jo,a ty tvoje prsa se mi až zas tak hrozné nezdají,měla jsem něco podobného,akorát větší,tak mi to plandalo na břichu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené