IsaBella
Ahojky, prosím Tě a kde kupuješ ten Stimulen? V lékárně nic takového neznají.

sarra
Ahoj.- Já ho kupuji normálně v lékárně, dříve jsem si ho objednávala a teď už ho mívají běžně skladem.

Ahoj holky! Já brala nějaký čas decolen,cítila jsem, že mám prsa pevnější takové nalité a všmali si jiní, ale po vynechání šel efekt do háje. Kdysi jen mabrala po HA a prsa narostly, ale popraskaly a když jsem přešla na jinou HA šlo 10kg dolu a s tím i prsa. Některé sem píší, ať se na nějaké zvětšováky vykašlem a jdem rovnou na plastiku, ale když hotl někdo nechce mít umělé a chce hezké přírodní tak co? Neříkám, že se plastice bráním, po dětech bych taky chtěla jít, ale než ty děti budou, chci hezké přírodní pevné prsa.... Tak jak teda na ně??

sway
Neříkám, že se plastice bráním, po dětech bych taky chtěla jít, ale než ty děti budou, chci hezké přírodní pevné prsa.... Tak jak teda na ně??
Do puntíku moje řeč...

sarahpentium

koukám, že se shodujem ve více věcech

Galy
Ahoj.- Po čtrnácti dnech rozhodně není nic ztraceno!
Na konečný výsledek jsem si počkala půl roku (mezi tím to různě kolísalo).
Já Stimulen užívám dlouhodobě (složení harmonizuje hormonální rovnováhu a i cenově to není problém).

arrow
profile_image
Monali
od 17. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

IsaBella
Ahojky mám dotaz kdo ti poradil tu spešl masáž?

Monali
Stimulaci toho bodu pod bradavkou doporučují A+R Argoni, ty ostatní body jsem vyčetla v časopise Praktická Žena, který v 90tých letech odebírala moje mamka.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoojky, přidávám svůj názor na pilulky....zkoušela jsem add bust a decolen. Ten první přípravek o malinko lepší,, zhruba po užívaní dvou měsíců se mi prsa nalily a jakoby vyplnily, musela jsem si dokonce nakoupit podprsenky o číslo větší, opravdu jsem tomu nemohla uvěřit, nikdy jsem takovýmto preparátům nevěřila, ale bylo to fajn. výsledek po dobrání balení vydržel asi další 3měsíce ale pak prsa zase splaskly pomalinku ale jistě na původní velikost. Nevýhodou bylo, že po celou dobu užívaní mě prsa bolely, cítila jsem v nich lehké pnutí, jakoby před menstr.

arrow
profile_image
Klory
od 23. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

IsaBella
Ahoj. A myslíš, že by ti na to zvětšení pomohl i Stimulen sám o sobě? Bez akupresury a cvičení? Většinou příjdu domů tak vyřizená, že na cvičení nemám ani pomyšlení, natožtak po ránu! Prsa mám pevný, ale o pár centimetrů větší by se mi líbily víc

Poněvač jsem byla vždy dost zoufalá z toho že nemám prsa tak jsem pochopitelně, jako každý jiný člověk s tímhle problémem, věřila v zázraky a jedla co se dalo-nic nikdy nepomohlo, jediný co se stalo že jsem ty "prsa" měla tvrdší takže jiným by to asi zpevnilo. Den po vynechání prášků hned jakákoliv změna zmizela-takže nevěřit žádným bylinkám, lékům ať to vypadá sebekrásněji. Stimulen jsem zkoušela taky a nic. Jsou to všechno jen podvody a tahačky na peníze. Utratila jsem kvůli tomu tolik peněz, že jsem si říkala-kdybych já husa ty peníze radši dávala na stranu, tak už jsem mohla být třeba po plastice a nebo teď aspoň když už na ní jdu, tak si koupit něco hezkýho na sebe po op, a nečekat zas až něco našetřím.

arrow
profile_image
Klory
od 23. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

pajula
Já jsem právě taky před pár rokama nějakej ten preparát zkoušela, myslím, že to byl HerBust, a taky nic moc. Trochu se mi sice přifoukly, ale jakmile jsem to dobrala, efekt byl pryč. A zas tak levná záležitost, abych to mohla brát do konce života, to tenkrát nebyla. Teď mě ale zaujal ten Stimulen, holky ho tu celkem chválí a oproti jinej "zázrakům" je jeho cena skoro srandovní

Klory
nevím no po stimulenu mi ty prsa (pravda) trošinku né vyrostly ale byly takový, jako by oteklý takže sotva milimetr rozdíl a to u mé velikosti nebylo vůbec znát To spíš u holek co mají třeba aspoň jedničky tak tam tomu věřím, ty prsa po něm budou pevnější a takový plnější ale změnu třeba o číslo jak slibujou-to opravdu ne.

souhlasím s holkama, já vyzkoušela kde co a efekt žádný, už na zázraky nevěřím, tak příští týden jdu na plastiku.

arrow
profile_image
Klory
od 23. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

pajula
serena
No jo, zázraky taky nečekám. Ale všechno je pro mě lepší než plastika. Je fajn, když to někomu pomůže a cítí se pak líp, ale pro mě je to hrozně drastická a rychlá změna. Nevím, jak bych se cítila druhý den ráno, asi bych to nebyla já a navíc pocit, že mám v sobě cosi cizího... Ale držím palce, ať vám to vyjde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené