arrow
profile_image
Marlies
od 19. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

@ M.Aneta - Když vás plastický chirurg znetvoři a zničí zdraví je to strašná zkušenost, celý svět se vám zhroutí. Nepřeju vám to zažít. Proto si myslím, že je důležité aby si potencionální klientky přečetli i o tom a ne jen vyfabrikované pozitivní recenze od placených trollů

arrow
profile_image
ppp
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, já jsem 23.9.2015 byla na zvětšení prsou v Brandeis clinic a jsem moc spokojená. Byla jsem u dr. Musilové. Přístup všech na klinice byl skvělý, od sestřiček po anesteziologa Mám ergonom. Motiva 360ml nad sval a prsa jsou moc hezká. Takže za mě tuto kliniku můžu doporučit.

arrow
profile_image
barao
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ppp: Ahoj, tak to ráda slyším já jdu k paní doktorce na operaci ve středu a mám z toho hrozný strach co pooperační bolesti atd...jak si zvládala, přidáš prosím také foto? Budu mít také ergonomy, tak bych ráda viděla, jak to vypadá děkuji

arrow
profile_image
Leo2015
od 7. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ppp: pre ppp - Gratulujem k úspšnej operácii!-)) Tiež plánujem operáciu prsnikov. Zatiaľ si robím iba prieskum a chodím po konzultáciach. Z toho čo som sa dozvedela od chirurgov viem, že prsia prve tri mesiace (aj dlhšie, v závislosti od implantátov ) po operacií nevyzerajú vôbec tak ako budú vyzerať, tak povediac, vo finále. ˇŽe vraj sa počas tejto doby pohybujú, sú nerovnomerné opuchnuté, klesajú (bohužiaľ každé inou rýchlosťou) a že až po 6 -12 mesiacoch nadobudnú tvar, ktorý sa už nezmení (nie velmi). chcela by som sa teda opýtať par otázok, ak môžem: Vy už máte 2 týždne po operácii pekne vyzerajúce poprsie? nie su opuchy a nie je priliš vysoko? tiež sa neviem rozhodnúť či ísť pod sval alebo pod žľazu, môžte mi dať vedieť prečo ste sa rohodla ísť iba pod žľazu? Ďakujem vopred

arrow
profile_image
ppp
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na barao: Ahoj, nemusíš se bát. Mě to opravdu vůbec nebolelo, nepotřebovala jsem jediný prášek na bolest. Ale je to asi tím, že to mám pod žlázu, to prý bolí jen minimálně. Po pár dnech už jsem se starala o malou dcerku(kromě zvedání samozřejmě). Na klinice jsou všichni moc milí, super sestřičky a vynikající jídlo ) Jakou budeš mít velikost a umístění? Přidala jsem fotky na profil, tak se mrkni. Kdyby tě něco napadlo, tak se ptej

arrow
profile_image
ppp
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Leo2015: Děkuji Otoky mi zmizely cca za týden, měla jsem pouze mezi prsy, jinak ani ne. Protože mám implantát pod žlázou tak jsou prsa celkem dole, nenosí se ani ten stahovací pás ještě přes podprsenku. O umístění ale rozhoduje většinou lékař....Já jsem měla prsa po kojení povyslá a malá. A jsem hrozně ráda, že se doktorka rozhodla dát impl. pod žlázu. Vůbec mě to nebolelo a prsa mi přijdou po čase přirozenější. Přidala jsem fotky. Už se těším až prsa povolí a nebudou tak trčet, ale to prý trvá u někoho i rok. Držím pěsti pro správné rozhodnutí

arrow
profile_image
barao
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ppp: Děkuji moc, aspoň trošku si mě uklidnila) zítra na to jdu...hlavně ať vše dobře dopadne Jinak já mám pod sval, pod žlázu bohužel nemohu jít, jelikož mám mininum tuku, takže by byl implantát potom vidět. Velikost mám 285ml ergonom také Motiva, furt doufám, že to na mě nebude moc a nebudu mít nějaké balony, chci, aby to bylo přirozené Jsem totiž drobná - 170cm, 67cm pod prsy a 50kg. Nějaké rady od již zkušené? Každopádně prsa moc hezká, určitě až sednou bude to top. Kéž by mě to nebolelo jako Tebe, ale budu to mít asi horší pod ten sval.

arrow
profile_image
ppp
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na barao: Tím, že byla po kojení prsa už trochu povyslá, tak jsem mohla mít impl. pod žlázu...Máme totiž dost podobné míry, já měřím 174 cm a 55kg,na hrudníku taky žádný tuk nemám, ale doufám, že impl. vidět nebude. Trochu pozoruju z jedné strany vlnění, ale to je prostě proto, že jsem moc hubená. Bývá to i při umístění pod sval, protože ten sval ti celý impl. po stranách nepřekryje. Takže doufám, že až si prsa sednou, tak to zmizí uplně. Myslím, že budeš mít hezké dvojky s 285ml Já mám teď s těmi 360ml bez podprdy stejná prsa, jako jsem měla před tím s push-upkou s vycpávkou, takže ještě nikdo nepoznal, že mám prsa zvětšená A to jsem chtěla. Poradit moc není co, hlavně se neboj, musíš jít, co nejvíc pozitivně naladěná, psychika dělá s tělem divy Dej vědět jak si dopadla a doporučuji k snídani míchaná vajíčka z hotelu Pařiž (nosí jídlo odtamtud) Držím pěsti!!

arrow
profile_image
barao
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ppp: Děkuji moc za podporu dvojky ty bych právě brala, tak doufám, že to bude dle mých představ a taky to nikdo moc nepozná. Nervíky trochu pracují, ale snažím se zachovat klid a myslet pozitivně, tak snad mi to vydrží i zítra Vajíčka určitě vyzkouším
Až budu schopná, tak dám vědět, jak vše dopadlo. Přeji bezproblémové hojení

arrow
profile_image
Leo2015
od 7. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ppp: Teším sa pre Vás, že ste spokojná, to je najdôležitejšie! Ja skôr hľadám chirurga, ktorý mi spraví prirodzene vyzerajúce poprsie, nechcem aby bolo vidieť, že sú to implantáty a chcem pekný tvar. Zatial sa riadim iba podľa fotografií, ktoré lekári uverejńujú (nie je ich veľa, moc sa im nechce zverejnovať fotky). Tiež som zacala rozmyšľať o operacii v zahraničí - ak náhodou tu niekto máte dobrú skúsonosť/ kontak budem veľmi vdačná ak ma skontaktujete. Viem, že to bude asi šx drahšie ako v CR, ale asi vždy lepšie ako nebyť po operácii spokojná a absolvovať re-operácie

arrow
profile_image
barao
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ppp: Ahoj, tak už to mám také za sebou dneska jsem 3 den po opce, bolesti jsou mírné, určitě jsem to čekala horší...ale vzhledem k tomu, že nesnáším žádnou bolest, tak prášek si občas vezmu, ale tak 2 ibalginy za den. Každopádně, co se týká kliniky, tak nemohu nic vytknout, naprosto perfektní přístup od všech...s paní doktorkou jsem byla velice spokojená. Hrozně jsem se bála výsledku, po sundání obvazů se mi strašně ulevilo a, když jsem se doma koukla do zrcadla, tak ještě více S výsledkem jsem moc spokojená a až si sednou bude to super, myslím, že málokdo pozná, že nejsou moje takže holky, pokud váháte, tak do toho určitě jděte...i ta bolest za to stojí pokud byste cokoliv potřebovaly vědět, tak klidně napište do zpráv

arrow
profile_image
roztomilapanda
od 9. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na barao:

Ahoj,

já jsem byla na operaci 6.10.u pana doktora Payera a dnes jsem byla na kontrole.
Musím říct, že vše bylo naprosto dokonalé- řekla bych, že víc jsem si nemohla přát.

Já jsem se rozhodla v podstatě z ničeho nic.
Pořád jsem "záviděla" těm, co prsa mají, dělala si srandu, že mám lentilky pod kobercem, ale v duchu jsem si to taky přála( jinak bych asi nenosila všechny ty pushupky)
A jednoho dne jsem si začla googlit, objednala se na konzultaci, která byla v podstatě hned (tuším za 4 dny od telefonátu)

Přišla jsem tam, pan doktor mě přivítal, probral se mnou celou operaci, rizika, zodpověděl všechny otázky ( a že jich bylo).
Vyzkoušela jsem si velikosti a spokojeně jela domů šetřit

Za měsíc jsem měla mít termín operace( což je taky super, žila jsem v domnění, že budu čekat bůh ví jak dlouho a mezitím si to patnáckrát rozmyslím.

Nastal den D.
Od noci jsem nesměla pít ani jíst. Hrozně jsem se těšila, ale ráno ve mně byla malá dušička.
Šla jsem první ten den. Přišla jsem na kliniku, dostala punčocháče, andělíčka , čepičku a takový kalhotky , co vypadali jak ta čepice jenom s dírama na nohy Potom přišel pan anesteziolog (Mudr. Machač). Všechno se mnou probral, zeptal se na pár otázek a vysvětlil mi co a jak.

Takhle vymóděná jsem šla na sál, lehla jsem si a dostala injekci. Začala se mi motat hlava a pak už jsem se vzbudila na pokoji. Ten pokoj, byl naprosto luxusní. Vypadalo to jak v hotelu, nádherná koupelna, televize- prostě všechno.

Staraly se o mě dvě fantastické a extrémně příjemné sestřičky. Lenka a Katka. Byly naprosto chápavé- kdykoli jsem si o cokoli řekla, tak nebyl problém- ať to bylo přinesení telefonu, nebo pití, nebo injekce na bolest. Mimochodem- den před operací jsem si jela vyzkoušet tu podprsenku s implantáty ještě jednou, protože jsem si nebyla úplně jistá a nebyl to absolutně žádný problém.

Po probuzení z narkozy mi bylo samozřejmě jakoby mi někdo zabetonoval ty moje lentiky. Jediné, co mi bylo hodně nepříjemné byl ten obvaz. Musel být hodně stáhnutý a to mě škrtilo a přišlo mi, že se nemůžu pořádně nadechnout. Jako asi nebudu tvrdit, že to nebolelo, to zase ne, ale jak člověk čeká to nejhorší, tak jsem byla příjemně překvapená.

V noci jsem začla mít hlad , tak mi sestřička nechala donést polévku z protějšího hotelu.
Ráno jsem dostala snídani, přišel pan doktor, rozstříhnul obvazy, vyndal dreny, zalepil stehy a dostala jsem podprsenku. Zároveň se zastavil ještě pan anesteziolog, aby se zeptal jak mi je, jestli je všechno v pořádku.

Pak jsem jela domu, první a druhý den jsem jenom spala. Třetí den už jsem byla v podstatě funkční, ale samozřejmě méně pohyblivá. Na vstávání z postele jsem si vykoumala fígl se zapřením nohy o stůl a podobně. Čtvrtý den už jsem si zvládla umýt hlavu v předklonu. Zkrátka a dobře každý další den byl o něco lěpší. Šestý den (pondělí) jsem šla do práce. Řekla bych, že ve čtvrtek už jsem začla fungovat jako předtím- to znamená asi 9., možná 10. den.
Pak už jsem zkoušela spát i na boku a tak.

Dnes, 14.den od operace zvednu normálně ruce, spím na boku.Absolutně žádná bolest. Ty prsa už jsou prostě moje. Také mi na kontrole dnes odlepily ty náplasti, takže už jsem si konečeně prohlédla jizvy. Teda jizvy- mám tam takové mini čárky. Toho jsem se bála asi nejvíce.

Abych to shnula- když jsem si sthnula nehet na malíčku, tak to byla větší bolest a komplikace života, než tahle operace. Prsa mám ještě nateklá, když jsem se na ně podívala poprvé, tak jsem myslela, že to se mnou šlehne. Přišlo mi to jak bomby, se kterýma bych dokázala vyhrát třetí světovou válku. Postupem času jsou měkkčí a menší- díky bohu. Plácala jsem si do čela, že jsem blbec. Teď jsem děsně ráda.

Musím poděkovat všem, co se na tom podíleli. V první řadě panu doktorovi, ža naprostou chápavost, fantasticky odvedenou práci a toleranci( asi druhý den jsem mu psala mail s dalšíma dotazama).A za to, že je takovej pěknej a roztomilej (Hahaha ) A za to, že nemám žádné jizvy.
Potom také panu anesteziologovi, za to, že se hodně zajímal, že svou práci umí a za to, že jsem nezvracela po narkoze (což jsem byla hodně ráda).
A v neposlední řadě sestřičkám, které byly naprosto obětavé a milé, přinesly mi Colu , na které jsem v podstatě závislá a zkrátka a dobře se postaraly o to, že se mi ani domu nechtělo.

Jestli si příště zase budu plnit nějaký sen, tak rozhodně sem a rozhdoně za panem doktorem Payerem...

PS.: Četla jsem tady nějaký negativní komentář- vážně by mě zajímalo, o co šlo, protože moje zkušenost je diametrálně jiná a myslím, že když už to sem dotyčná píše, tak ať vysvětlí okolnosti. Protože takhle to jinak působí jako snaha někoho poškodit. A to se nedělá.

Kdybyste se chtěla některá na cokoli zeptat, není problém!

arrow
profile_image
Leo2015
od 7. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na roztomilapanda: Ďakujem za vašu skúsenosť. Rada by som neskôr využila ponuku popýtať sa ako postupuje hojenie a ako nadobúdajú prsia finálny tvar. 14 dní po operácii je ešte príliš skoro Čo mňa od Brandeis Clinic odrádza je krátka čakacia doba a zľavy na operácie, ktoré stále ponúkaju, to znie ako keby nemali veľa klientov

arrow
profile_image
roztomilapanda
od 9. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Leo2015:
Ahoj,

musím říct, že každý den vidím a cítím rozdíl.
Bylo mi řečeno, že do 2 měsíců by měli mít prsa finální podobu.
Také cítím napnutí mezi prsama na té kůži a pan doktor řekl, že podle toho se pozná otok. Že dokud bude ta kůže napnutá, tak tam otok je. Jinak jako musím říct, že jsem nečekala, že to půjde takhle rychle....

Co se té čekací doby týká - myslím, že to je naopak super. Nemáš čas si to rozmyslet. A co vím, tak kamarádka byla v Medicom a bylo to podobně.
A ohledně ceny- šla jsem na konzultaci v době, kdy měli akci a jakoby jsem tu zlevněnou cenu dostala nevědomky. Kdybych šla o týden později, tak bych to měla za osmdesát a úplně stejně. Nemyslím, že by to mělo vliv na kvalitu. Teda doufám! Každopádně mám Motiva implantáty, což by měli být kvalitní produkty.
Také podnikám a akce dělám taky, i přesto, že mám klientů dost. Prostě vím, že se mě na to zákazníci ptají a že mají lepší pocit, když to mají za lepší cenu.

arrow
profile_image
barao
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na roztomilapanda: Ahoj lépe bych to nepopsala...přesně jak píšeš vše naprosto perfect. Vždycky se najdou i negativní komentáře, stát se může cokoliv a každý má hlavně také jiné představy...záleží i hodně na stavu před, jestli je asymetrie, vykojené prsa apod...z toho bohužel nikdy úplně dokonalá prsa nebudou a ženy tu dokonalost chtějí, ale to už bohužel doktor neovlivní...a mohou vzniknout i pooperační problémy, to je také dost individuální. Každopádně si myslím, že každý plastik se snaží, aby výsledek byl, co nejlepší, přeci jenom je to jeho vizitka práce...já si naštěstí nemůžu stěžovat a pevně doufám, že už žádné komplikace nepřijdou a budu se jen těšit z nových prsou a už se nemůžu dočkat až shodím tu podprdu a pás Mohu se zeptat, jak dlouho Tobě pan doktor nakázal nosit ten fixační pás?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené