arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky v únoru mám jít na opku -zvětšení+modelace jednoho prsu kvůli větší asymetrii. Byla jste některá na této operaci? A jak jste dopadly? Ráda bych viděla nějaké fotky před a po + info kolik ml jste dostaly a jaký profil díky moc.

arrow
Neprodává v Bazaru

budu ráda za každou informaci

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj...mám taky asimetrii,měřím 160,vážím 48,pod prsy mám 65 a momentálně mám B-TEDY DVOJKY...mam navrženo 280 a 300 ted nevím jestli střední nebo vysoký profil,pod sval.Levé prso mám asi o jeden cm větší a podprsní rýhu níž,i dvorec je o maličko větší.Doktor mi navrhl bud rovnou modelaci při operaci,nebo prý (a k tomu se přikláněl víc) tím že dá do menšího větší implantát a srovná podprsní rýhu-řez o něco níže,prsa se vyrovnají...na menší bude kladen tlak a dvorec by se mohl i o neco roztáhnout...takže mi drž palce a ja věřim že i tobě vše dopadne dobře..

arrow
Neprodává v Bazaru

DĚKUJI za tvůj příspěvek já mám taky velikost B a u toho většího asi možná C. Na pravou stranu navrženo 350 ml na levou 300 plus modelace. Mám strach aby se ta asymetrie vyrovnala ale když k tomu bude dělat tu modelaci na levé straně tak snad jo, taky ti držím palečky.

arrow
profile_image
Nell7
od 14. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,mám taky po zvětšení+modelaci a redukci jednoho prsu...mám 450ml vysoký profil mentor...jsem 14 dní po operaci a zatím nic moc...to modelované mám pořád nahoře a to jen zvětšené už dole,vypadá to divně,prsa nejsou v rovině.Měli jste to některá taky tak?Prosím budu ráda za každou odpověd

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené