arrow
Neprodává v Bazaru

tak jsem jela si koupit podprsenku no sehnat tady u nás něco to je děs bud mají malé nebo velké nebo hodně vycpané tak jsem sehnala jednu co mi padla je trochu infantilní Vel 80C.Příští týden vyrážím na nákupy do Prahy Už se moc těším Dala jsem foto

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petra Š: Máš krásná prsa

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kajule666: Moc děkuji Co ty jak se cítíš už jsou lepší ty otoky?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petra Š: Ahojky, otoky trochu lepší, ale levé je stejně pořád tak o 1 cm větší. Před pár dny mi upadly náplasti tak jsem dala nové a rány kolem dvorce vypadaly dobre.Včera mi při sprše došlo k odlípnutí kousku náplasti a pod tím mi vylezla malá dírka, asi vypadl nevstřebaný steh.Hnis žádný.Byla jsem vyplašená,přítel mě uklidnil,že po nehodě se mu udělali dírky taky a zatáhli se.Měla sem strach,že se to nějak roztáhne.Přítel mi to vydezinfikoval a zalepil.Teď ráno už je jemný stroupek.Tak snad to bude v poho a nezvětší to jizvu.Ve středu mám kontrolu.Foto dírky jsem přidala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kajule666: myslím že to bude v pořádku není ta dirka nějak moc velká
Brzo jdeš na kontrolu tak Ti dr poví Opatruj se

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petra Š: Nakonec vznikla ještě jedna malá dírka. Dnes jsem z malé vytáhla půl cm stehu a z té velké asi 1,5 cm, rány se začínají najednou zatahovat. Tak snad to budou jen ty nevstřebané stehy.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kajule666: Čím dřív se ti pdaří tyto nevstřebané stehy -nitě vytahat, tím lépe se ti jizva zhojí. Pokud ti tam nit zůstane, udělá něco jako keloid. Dírky se zatáhnou rychle a jizva bude pěkná

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na ilka1: Děkuju za reakci, vytáhla jsem co se dalo a ustřihla, takže se uvidí, zda se zbytek vstřebá nebo se udělá další dírka vyplaví znovu další steh. Náplasti jsem sundala včera úplně a strhla jemné stroupky ve kterých byly taky kousky stehů na druhém prsu. Překryla jsem jen sterilním obvazem s polštářkem, protože prsa už začaly být z náplasti podrážděná. Jedna dírka má stroupek a druhá se krásně stahuje, tak snad se to zhojí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak zítra kontrola, tak jsem zvědavá. Rány se stahují a vypadá to dobře. Prsa už jsou oteklé minimálně. Levé prso je hlavně z boku, když se podívám větší, ale buď to bude ještě otok anebo prostě o něco větší bude, protože jsem měla původně prsa každá jiná a jiného tvaru. Foto jsem přidala. Jizvy vyfotím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kajule666: Máš moc pěkné prsa a ani se mi nezdá že by bylo levé prso nějak větší fakt vypadají super
Já jedu zítra do Prahy na nákupy tak se moc těším že si koupím podprsenky

arrow
Neprodává v Bazaru

Fotka bohužel klame. Velikostní rozdíl tam je, 1 cm od bradavky k mezeře mezi prsy a 1 cm rozdíl z boku a 1 cm,který jde nejvíc vidět od bradavky dolů,protože tak vypadá, že bradavka je jinak usazená.Levé prso zůstalo zároveň poskleslejsi.Jedna bradavka je o trochu větší

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kajule666: na fotkách to fakt vypadá dobře.A jak jsi dopadla na kontrole?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petra Š: Ahojky, kontrola dopadla dobře. Jen prostě asymetrie tam trochu bude, protože to levé prso bylo a je prostě pokleslejší, což udělá velikostní rozdíl levého prsa. 1 cm tam rozdíl je, když si lehnu a změřím, tak jsou stejné, tak to fakt dělá to, že levé bylo už před operací pokleslé a plnější. Prý se to nikdy nedá úplně vyrovnat.Teď mám plná prsa, ale velikostní rozdíl trochu bude, prý už se to moc nespraví.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kajule666: to je fajn že kontrola je ok.Hele když je to jen o 1 cm tak to je dobré vypadají pěkně

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petra Š: jak dopadly nákupy?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené