1. . .3456789. . .10
arrow
profile_image
Lilisa
od 1. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adrianne30: Máš hezký prsa, fakt krásně přirozený. A jaký si měla základ?

Reaguji na Lilisa: Základ byl vykojené jedničky po dvou dětech. Bída.

arrow
profile_image
Lilisa
od 1. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adrianne30: Mám taky jedničky a kdybych po operaci měla prsa jako ty, tak jsem naprosto spokojená

Reaguji na Lilisa: Jéé, děkuji. Já jsem se taky bála, jak to všechno dopadne, hlavně aby nebyly moc velké a jsem fakt spokojená.

arrow
profile_image
Lilisa
od 1. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je nejdůležitější, že jsi spokojená hlavně ty.2. října jsem objednaná na druhou konzultaci, kde se dohodneme už na velikosti, ráda bych velikost nad 300ml a na termínu opky. Už se na to těším a bojím zároveň.

Ahoj holky,
I já se chystám na zvětšení prsou. Ale jsem v rozpacích. Někde píšou že z 600ml jsou trojky a jinde ze ze 300ml. Jsem 181cm Vysoká a vážím 63kg, pod prsy mám 76cm a bradavky 17cm od sebe. Chtěla bych kulaté implantáty. Má představa je tak trojky. Čtyřky určitě ne. Chci mít prsa hezky u sebe a nechci aby působili nějak lacině. Procitala jsem mnoho diskuzi a došla k tomu, že na moje vysněné trojky mi bude stačit 325ml. I do 350ml bych šla ale bojím se že to bude moc Velké. Svá prsa mam tak č. 1. Děti nemám a zatím ani nechci. Tímto bych vás také chtěla požadat o doporučení dobré kliniky a lékaře. Preferuji Prahu. A také kolik vás to tam stálo.
Děkuji za odpovědi

arrow
Neprodává v Bazaru

Na plné trojky na tvou výšku tak 375-400 ml.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: to teda možná i víc, mám 390 ml a po třičtvrtěroce kupuji béčka, mám tak dvaapůlky z nulek

Reaguji na pinkie.pk: Ahojky, mám 375ml anatom pod svalem. Z jedniček mám trojky. Pod prsy mám 75cm a měřím 163/57kg, takže bych se v tvém případě nebála na ty tvoje vysněné trojky přidat,těch 325ml bude málo. Já byla u dr. Doležala. Za sebe můžu jen a jen doporučit. Cena 85tis.

Děkuji za odpovědi :-) myslíte jo.. mě to přijde fakt hodně. No možná bych do tech 375 šla ale fakt mi to přijde dost. Doležal je supr, přemýšlím kam půjdu a on je mezi prvními možnostmi. 85 tisíc.. jako komplet se vším? Mě je teda bude platit přítel ale je připraven tak na 70 tisíc. Jsem zvědavá co mi na to řekne :-D
Jinak jak se vám kouknu na Vaše krásná dvojčátka? Žádná galerie se mi tam neukazuje :-(

arrow
Neprodává v Bazaru

Stačí kliknout na jméno či přezdívku.Někdo fotky nemá.Těch 375 ml se fakt neboj.V Medicom clinik v Praze jsou taky profíci.

Reaguji na pinkie.pk: Opravdu se toho neboj. Mě to taky přišlo ze začátku hodně, pořád jsem to tu řešila i s Tamarkou. Všichni radí víc. Když jsem přišla domů, tak jsem brečela, jak jsou velké. Teď mi opadly ty největší otoky a modlim se, aby se už nezmenšovaly Vypada to opravdu hezky a vůbec nic velkého. Ke mě opravdu akorát. Doležal nedělá nic, co by k tobě nešlo. Navíc má tu zkušební podprdu, kde zkoušíte velikosti. Jinak kulatý jsou levnější. Zkus jít k němu na konzultaci a uvidíš. Já si na něj fakt stěžovat nemůžu.

arrow
profile_image
Claríta
od 23. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky všem,
tak i já se sem přidám. Taky mne čeká operace už za pár dní a přiznám se, že trochu mám strach. Mám navržený 325 ml pod sval kulatý, což je adekvátní k mé postavě . Nechci, aby to bylo moc velké, takové hodně přirozené, takže to budou takový trojky.
Chci se holky zeptat, jak moc to bolí, vím, že je to individuální, ale přeci jenom. A jak dlouho jste nemohli třeba nic dělat a hlavně cvičit? A jste spokojené? Díky moc.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Claríta: bát se nemusíš, nic hrozného to není První den ti budou dávat injekce proti bolesti a další dny budeš brát přášky, které si můžeš dávat i doma. Já nemohla nic dělat 5 dní, pak to už šlo. Cvičit se nesmí minimálně 6 týdnů.

arrow
profile_image
Lilisa
od 1. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Claríta: Ahojky, taky mám 325ml kulatý pod svalem. Bála jsem se, že to bude malý a nakonec jsem moc spokojená, je to k mojí postavě akorát a větší by na mě asi nebyly tak hezký. Jsem s tím moc spokojená a přítel je hodně nadšený A mě to udělalo takový pěkný trojky. První 2-3 dny jsem byla dost unavená a nešlo nic moc dělat, pak už se to zlepšovalo a já nevydržela sedět Pro mě to bylo nejhorší v noci, strašně mě bolely záda. Teď jsem 3 týdny po a už dělám skoro vše sama. Jen těžký věci netahám, to by ani nešlo. Na cvičení se taky už moc těším, snad to brzy už půjde. Hodně štěstí a ať jsi spokojená

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené