arrow
profile_image
Pavi
od 27. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, určitě je vás tady dost takových, které jste si nechaly zvětšit prsa ještě před prvním těhotenstvím (tím myslím, že vaše prsa nebyla povislá v důsledku kojení, byla prostě "jen" malá). Zajímaly by mě vaše názory, postřehy, pocity, co vám to dalo, jak se teď cítíte? Sama se takto chystám a děti ještě nemám, tak mě to moc zajímá. Díky.

Ahojte baby,
tak toto by aj mňa veľmi zaujímalo, keďže toto je jediný dôvod, ktorý ma v rozhodnutí ísť na plastiku pŕs brzdí.. Konzultáciu o Dr. už mám za sebou, dokonca mám už aj naplánovanú operáciu. Ale stále mám takú neistotu v rozhodovaní.. Baby, napíšte prosím niektorá, ktorá si dala spraviť prsia ešte pred tehotenstvom. ĎAKUJEM.

No já jsem o tom taky přemýšlela, ale bude mi teprve 23 a děti nechci nějak brzo, tak jsem do toho šla. Chci si užít pěkný prsa dokud jsem mladá, navíc děti neplánuju dřív než za 5 let, a čekat takovou dobu a každý léto se tím stresovat...stejně je časem nutná reoperace, tak bych šla hned po dětech a je to

No, mať Tvojich 23, tak neváham rovnako Ja mám 27 teraz v apríli, takže už počujem moje materské tik-tak.. Ale aj tak by ma zaujímala skúsenosť niekoho, kto si dal spraviť prsia pred tehotenstvom, niekto kto kojil - ako prsia vyzerali po ukončení kojenia???

Ahojky.
Je mi 26, děti nemám a prsa jsem si nehala udělat letos v lednu. Jelikož děcko neplánuji dříve jak za 4 roky, šla jsem do toho a musím říct, že ten pocit - mít konečně co dát do podprsenky - je k nezaplacení!!!

Dr. říkal, že pokud se nechystám otěhotnět dřív jak za rok, je to ok. Velmi záleží na tom, jaká máš prsa před operací. Pokud tam nic není, tak bych se toho nebála. Vcelku ti tam nemá co klesnout (když je imploš pod svalem). Záleží taky jak se ti prsa zvětší v těhotenství, ale to ti nikdo nedokáže říct.

Pokud ti dělají biologické hodiny tik tak, tak bych to nechala až po. děcku.

arrow
profile_image
Pavi
od 27. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak to jsem ráda, že jste se ozvaly, holky. Mně bude v květnu 27, ale to svoje tik-tak ještě nějak neslyším. Ani mě to nijak nebrzdí, jen prostě přemýšlím, jaké to bude, až budou děti. A jak říkala Zmijucha, asi nikdo nedokáže předem říct, jak se prsa v těhotenství a při kojení změní...

rovnako aj mňa zaujímajú vaše názory. Okrem toho, že som strašne nerozhodná, tak trochu hypochonder plus mám taký všelijaký vek - skoro 28 rokov, neviem či nie je lepšie počkať a ísť na op po deťoch....čo može byť zas aj 5 rokov hmmm .... navyše je pre mňa príjemnejšie nosiť vačšie výstrihy atď v mladšom veku ako keď budem mať napr. 36 rokov a dve malé deti okolo seba. .... asi len furt špekulujem či čo ))))))))))

arrow
profile_image
Lolly
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je mi 19 a za 4 dny me čeká operace..no myslím že je dobré to udělat hned než čekat až po dětech..protože dokud jsme mladé chcem být atraktivní a užívat si toho...po dětech už to přeci jenom bude jiné...

arrow
profile_image
pavliii
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, mě je 27 a za do 30 chci mít dítě a jsem 5 měsíců po operaci. Cítím se teď skvěle s novýma prsama doufám, že se mi v těhotenství moc nezmění. A pokud se změní, tak to v podprdě snad vadit nebude no a stejně budu muset jednou na výměnu implantátů, tak hold půjdu dříve no. Myslím ale, že se dá odkojit s prsama a ještě nějaký čas s nimi vydržet

Já jsem byla na operaci loni v listopadu a už tehdy jsem věděla, že tak za rok budu chtít otěhotnět. Kdybych čekala až po dítěti, tak by se to min. o 3 protáhlo, protože jsem dítě plánovala až na tento rok, k tomu 9 měsíců těhotenství, půl rok kojení, pak bych se bála jak se budu moci po operaci starat o malé atd. atd.... A já když něco chci, tak to chci hned! A nelituju. Takových jako jste vy a já, co si dávají prsa před dětmi je spousta, takže v klidu do toho běžte.

Já byla taky před dětma v 19letech, jelikož děti jsem chtěla až po 30, no ale ještě mi 30není a už mám dvě a prsa se tvarově změnily minimálně, pouze se zmenšily. Teď jsem byla na druhé augmentaci a vím, že děti ještě další chci, ale nechce se mi čekat až po a třeba to ani po 30 už nepůjde a budu si říkat, tak a mohla jsem jít už dávno. Větší implantáty už mám od přítele zatržené(kdyby bylo jeho,měla bych své původní půlky), takže jestli ještě další děti budou, pak budu úpravu řešit modelací.

arrow
profile_image
veronika123
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som sa narozdieľ od vás rozhodla, že keď raz budem mať bábo tak ho kojiť nebudem. Silikóny som si dala minulý rok, to som mala 23 a babo plánujem mať až pred tridsiatkou, a po tridsiatke pôjdem na reoperáciu dám si urobiť väčšie silikóny. Ale, keď som videla ako vyzerajú prsia matky po kojení (tým nechcem uraziť, ja obdivujem tie ženy čo koja), tak som sa rozhodla, že po pôrode si dám pichnúť injekciu, aby sa mi mlieko netvorilo, a moje bábo bude na sunari. Možno, to podľa vás je hrozné, ale myslím, že veľa detí je odchovaných na sunari a sú v poriadku. A ja nechcem mať prsia vyťahané, bradavky od kojenia veliké, a možno aj každú bradavku po kojené úplne inú.

veronika123
Nemyslím si, že rozhodnutí nekojit je hrozné, prostě kojit nechceš a tečka, je to jen na tobě, ale tvar a kvalitu prsou, velikost bradavek nemění jen kojení, ale i těhotenství a to mnohem víc, než kojení, teda alespoň dle mého. První dítě jsem kojila 3 měsíce (jen částečně, jedno krmení prso, jedno krmení sunar) a prsa jsem měla beze změn a u druhého dítěte jsem kojila jen minimálně po dobu 6 týdnů (opravdu jen pár kapiček před každým sunarem) a právě po tom druhém prsa trošku klesla a zmenšila se. Ono hodně záleží, jestli se ti prsa v těhotenství zvětší, jestli ne, tak budou po porodu OK,jestli se zvětší, tak tam nějaké změny nastanou.

arrow
profile_image
alvap
od 14. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě není pravidlem, že těhotenství a kojení prsa "zničí". Mám dvě děti, první jsem kojila 2 roky, pak jsem přešla na kojení dalšího skoro 3 roky, takže celkem pomalu 5 let (nejsem žádná šílená přírodní matka, prostě to tak vyplynulo a vyhovovalo nám to). Ale velikost se mi moc neměnila a tak mám prsa stejná jako předtím, menší trojky. Dopředu to ale odhadnout nemůžeš, to je jasné. Možná se zeptat mamky, jak to bylo u ní s elasticitou kůže.
Věk asi tak důležitý není, já měla první dítě ve 30 letech, druhé ve 32.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, já to vidím tak, že je to u každé ženy jiné. Některé se prsa výrazně nezmění ani po delším kojení a několikerém těhotenství a spousta žen má prsa zničená jenom samotným zvětšením prsou v těhotenství. Asi záleží především na elasticitě kůže a na tom co nám bylo dáno do vínku. Je to stejné jako s figurou, jsou ženy které mají i po třech dětech krásnou postavu a některé mají zničené prsa a břicho po jednom dítěti, nemyslím si že by se to dalo nějak výrazně ovlivnit. Nedávno jsem četla rozhovor s modelkou Erbovou a na základě vlastních zkušeností radila všem holkám aby si nenechávaly dělat prsa před dětma, takže je to na vlastním zvážení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené