kolik stojí zvětšení prsou o 1 až 2 čísla?A jak to všechno probíha.Kolik krát se jezdí na konzultaci před provedením zákroku a kdy pak propouštějí domů?

arrow
Neprodává v Bazaru

ahojky..cena zvetseni se neodviji od velikosti, kterou chces mit, ale od toho, jake budes mit implantaty(znacku) a jaky tvar(anatomicke-kapkovity tvar, nebo kulate-kulate jsou levnejsi..taky zalezi na konkretni klinice, v jake cenove relaci se pohybuji,na konzultaci staci zajit jednou,tam si te doktor prohledne,poradi ti jaky typ imlantatu je pro tebe vhodny,navrhne velikost a jestli s tim vsim budes souhlasit,muzete navrhnout datum operace..no a ostatni jeste nevim,protoze jsem jeste taky pred.. a odkud jsi?kam by si tak chtela jit?

arrow
Neprodává v Bazaru

ada
Ahojky, já mám termín 19.2. a na konzultaci jsem byla jednou, platila jsem přes účet zálohu 30000,- a zbytek 19600,- zaplatím¨na klinice v den operace. Pokuď nemáš ten zbytek z čeho vzít, dají ti těch 19600,- na splátky bez navýšení. Ale jen na 6 splátek.Jinak mi dokter navrhnul 275ml-300ml, přeměří to na sále. Mám teď nulky po dvou dětech, vážím 52kg a měřím 163cm, budu mít plné B a ž střední C. Tak to mám napsané v papírech. Stříhám už metr a moc se těším.

arrow
Neprodává v Bazaru

Čači
takže ty platíš u Lucáka 49600?tak to budes mit asi kulate ze?

arrow
Neprodává v Bazaru

Kača
Ano budu mít kulaté Mentor 300ml. A ty jdeš ke komu a kdy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Čači
Já jdu k Vřeskému, taky kulaté, kdy se dozvím až 7.ledna, kdy mu mám volat, snad leden, únor to budevíc čekání bych asi už nevydržela..mám jednu známou, která byla včera na operaci u Lucáka,taky 300ml, tak až bude mít foto, tak můžu poslat zas nějakou jeho novou práci

Kača
Segra byla v SAnusu v HK-má anatomy nagor 250ml pod sval a platila 40500-i s pobytem a podprsenkou
Její fota jsou na diskuzi tady-Fota před a po.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kača
To máš super. Vřeský je kapacita a dělá krásný prsa. To bys byla moc hodná za fotečky. Mě se to hrozně táhne, už bych chtěla jít. A na konzultaci jsi byla? Víš kolik dostaneš? Kolik vážila tvoje kamarádka, a přes dvorec? Jsem zvědavá.

Avi
nemá ségra tu částku bez pobytu a podprsenky? (Nebo jsou předvánoční slevy?)
ada
nezáleží na tom o kolik čísel Ti doktor zvětšuje prsa. Platíš si implantáty. Každá značka je jinak drahá (Eurosilicone, Nagor, McGhan, Mentor, Polytech...) Nejdražší jsou McGhany.
Toto jsou značky impl. a od každé značky máš buď kulaté implantáty (jsou levnější) nebo anatomické implantáty (jsou dražší). Anatomické implantáty vypadají víc přirozeněji, kulaté Ti zase hezky vyplní ten "vršek" prsa.
Já mám kulatý impl. dávaný pod sval a prsa vypadají přirozeně. Měla jsem nějaký prsa svoje, i když povolené - po hubnutí a kojení.
Nejlepší je zajít na konzultaci k nějakému doktorovi a potom se rozhodnout.

arrow
Neprodává v Bazaru

Čači
já dostanu 225 a 300ml,na konzultaci jsem byla,známá může mít do 60kg,bude tam až do středy,aby nemusela cestovat na vytahování drenu,prekvapilo me, ze je tam bude mit tak dlouho, nam myslim Vresky vytahuje dva dny po..tak nevíím..
Ela
taky mě překvapila ta cena..levněji jsem snad ještě nikde neviděla,takže to je super,škoda je že je Hradec od Ostravy tak daleko,hned bych šla tam

Kača
já v Sanusu v Hradci Králové byla a jsem moc spokojená. A ta cena je taky super.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ela
ta cena je fakt super,na to ze je to soukroma klinika..ja platím, 51 ve Fakultní nemocnici Ostrava..

arrow
Neprodává v Bazaru

Kača
A ke komu jdeš? Vřeský nechává i 72 hodin dreny, tak jak Lucák. Záleží na tom, kolik krve ti odtéká, jak to nějakou hodinu nepřibívá, tak je vytahujou. Právě uvažuji, že bych taky zůstala o den dýl a ať jdu domů bez drenů, budu mít doma obě děti a malá bude mít krátce rok. Tak ať mi za to netahá, uvidím, bydlím kousek od kliniky. A jdeš kterého?

Klarky
Ahoj kočko jak se vede, co besídka? Co prsíčka, je už to lepší. Vím každý má teď i trošku jiné starosti před vánoci. Ozvi se, budu ráda.

Vanyma
Sluníčko, tak ještě 4x se vyspinkáš a budeš prsatice, hned bych šla s tebou. Budu na tebe myslet. pa v úterý.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kača
Jo už jsem se pořádně dočetla, tak Vřeský, nějak mi to uniklo.

Já jsem z ostravy,zatím nevím kam jít,nevadilo by mi kdyby to bylo daleko hlavně že by to stálo za to.momentálně hledám o tom všem informace a na zákrok bych šla příšti rok až trochu naašetřím.Ty jdeš Kači kde?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené