ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, máte některá provedenou operaci prsou v květnu, popřípadě v letních měsících, Mudr. u kterého chci podstoupit operaci má už volný jedině květnové termíny. Moc z toho nejsem nadšené, horší hojení, co dovolená u moře, skrývání jizev před slunce atd.. Zajímají mě vaše názory, díky moc

arrow
profile_image
Essence
od 30. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně bych si asi počkala spíš na podzim. Když si představím, že bych byla po operaci třeba v těch největších vedrech, tak to opravdu nebude nic příjemného. Non stop v podpsence, člověk se pořád potí. A dovolená u moře si myslím, že nehrozí. Já bych se neodvážila plavat ještě ani teď a to mám 2 měsíce po operaci. Navíc slunění a horko podporují vznik zánětu.
Když půjdeš na podzim, tak se do léta stihneš krásně uzdravit a u moře pak budeš kóča a budeš si to moct užít se vším všudy.

Serena:
Ahojky já jdu taky až v květnu a to až 23.Taky se toho bojim.Na první opce jsem byla před devíti lety v únoru a tenkrát jsem si říkala,že je to takhle super,že kdo jde v létě musí to být děs.Tak snad bude v květnu a v červnu pěkná zima.Nejhorší je ta hrozná podprda.Nevím jestli už se teď dávají jiné,ale já měla takový ten neprodyšný "babkovský matroš" a děsnou béžovou barvu.Když ale dřív není místo,tak se nedá nic dělat.

Lenyk
ahoj a smím se zeptat proč jdeš znovu? a kam? Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

serena
máte některá provedenou operaci prsou v květnu
Ahojda nemám zvětšení, ale modelaci, ovšem v květnu...13.5.2008
Opravdu jsou při letních opkách jakási zvýšená rizika, co se týká zánětů a komplikovanějšího hojení, ale opravdu to nemusí být pravidlem. Je také docela nepříjemné nošení kompresní pooperační podprsenky, není moc tílek pod která by se dala skrýt. A dovolená a opalování? Jizvy by se měly chránit minimálně 3 měsíce, já se raději loni neopalovala vůbec.
Myslím ale, že i květnový termín opky je přežitelný

Serena:
Protože po dvou dětech už to není ono.Dost se mi zmenšili(no,ale pořád jsou větší než když jsem na to šla poprvé)Né že by to nešlo přežít to určitě ne,ale raději půjdu už teď než mi skončí mateřská,abych to měla za sebou.Když už tam mám ten silikon,tak chci být spokojená i když manža by byl raději kdybych se na to vyprdla Počítala jsem s druhým zvětšováním už když jsem si nechala udělat to první,takže mám naspoříno Jdu do Esthé ke Kmentovi.Nejhorší je,že ta podprda jde vážně špatně schovat.Tak doufám,že nebudou žádný pařance.No,kdybych ty prsa nedědila po tátovi,tak už jsem mohla mít docela pěkný auto.Říkala jsem Kmentovi,že už je to poslední,že na další už šetřit nebudu.Smál se,že tam chodí ženský i v šedesáti a že s "s jídlem roste chuť" ,tak nevim.Kam se chystáš ty?

Lenyk no já už byla docela rozhodnutá jít jen na konzultaci k Hrbatému, jenže tam tedy v březnu jdu, ale operace dělá až v květnu, což jsem jaksi zavrhla a čekám na září, no a pak mě napadl Mudr. Vřeský je na něj tady dost pozitivní ohlas, tak se objednám na konzultačku i k němu.

Taky se pořád rozhoduji jestli to nenechat až na září.Jenže už mám termín a chtěla bych to mít už na léto.Bojím se, abych pak nelitovala,že v pařákách chodím nabalená.Já to budu mít dvorcem,tak z jizev strach nemám.Myslím,že to vadit nebude i když bude teplo a říkám si ,že ty největší pařáky přijdou až budu mít tu podprdu sundanou.No pořád se nemůžu rozhodnout,ale záložku už jsem poslala .Větší strach mám z toho,jak se postarám o děti.Domů jdu třetí den a pak se mnou bude jeden den ségra a jeden mamka a pak už se do 15.hod budu muset starat sama než přijde mamka z práce,tak nevím jestli se do dá zvládnout.Po první opce jsem byla K.O. 14 dní.Teď to budu mít pod sval a to prý bolí víc.Zatím jsem tu nenarazila na nikoho,kdo by neměl zajištěné hlídání a musel se starat,tak brzy.Asi se budu soukat s dětma po koberci.Mamka nám dá jídlo do mističek na podlahu a budeme si hrát celé dopoledne na pejsky Já budu hrát zdechlou fenu

Ahoj já mám v březnu dělaná prsa, ale na jaře je to alespoň podle mě nejlepší, protože se to dobře hojí, ale klidně bych šla i na podzim v létě určitě ne

Lenyk
Ajulinecko....to mi nepiš to nechci slyšet
dělám si srandu
A kdy máš termín? No tak bude to spíš nepříjemné pro tebe, ale vadit by to nemělo pokud nebudeš na sluníčko a spocená ... a pod sval to bolí to máš pravdu myslím, že za 5 po opce asi nebudeš schopná se starat o prcky, jak staré jsou?

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
řeším stejný problém, na opku bych nejraději šla až v červnu. Nevadilo by mi, že se nemůžu opalovat ani oblečení a nepříjemná podprsenka, ale myslíte, že by to mohlo zkomplikovat hojení? I pokud bych byla doma a vůbec se nenamáhala?
A hojení jizev nebo i třeba svalu, usazení implantátu apod.?
Další termín by byl možný jedině hned na začátku září, ale jelikož studuju VŠ, chtěla jsem po opce mít tři měsíce klid od školy a prostě všeho (na brigádu nemusím, neměla bych vůbec žádné povinnosti), aby se prsa dobře usadili...
Tak teď nevím

Marti pokud máš takhle bááájo podmínky,tak to myslím vůbec řešit nemusíš.Asi nejdůležitější je být v klidu a pokud nemusíš vystrčit nos z baráku a ještě lépe z postele ,tak je podle mě úplně fuk jestli si je necháš udělat v létě nebo v zimě.To Ti opravdu tiše závidim

Lenyk
já mám taky malé děti, kluka 7a holka 21měs., furt se doma ujišťuji, jestli do toho fakt můžu jít, jestli mi bude pomoženo. Manža říká, že jo ,jenže si asi neuvědomuje, že to není jen vaření, ale zvedání dětí, atd. Moje mamka s tím nesouhlasí, tak jí to dopředu říkat nemůžu, až budu mít 100% termín. Manžel se příklání až k tomu září, jenže je to na mě dlouhá doba, asi zblbnu, a ještě jde malý poprvé do školy, tak chci být u toho. Jsem z celé té situace špatná, že to není jak si představuji, tak třeba ještě někdo vypadne z operačního plánu,

Serena
Tak to máš super,že Ti manžel pomůže.Když už s nima bude doma,tak už mu stejně nic jiného nezbude.Ten můj je OSVČ,takže vůbec nepřipadá,že by si vzal volno.Musel by zavřít obchod a to si nemůže dovolit,takže mi teď už nepomáha prakticky s ničim,tak musím poprosit rodinu,ale všichni pracují ,tak je to dost těžký.Teď tady prolejzám homeopatika.Některý holky píší,že jim dost pomohly a že byli po týdnu už docela O.K.Malá už bude doufám chodit,tak ji prostě nebudu zvedat a budu čekat až přijde mamka z práce a vezme mi je ven.Po porodu,když jsem přišla domů jsem měla obrovský bolesti po šití.Plazila jsem se od křesla ke stolu,když jsem malýho oblíkala do školky,tak jsem bolestí řvala,takže si řikám,že horší než to už to nebude.Tím,že mám jednu opku za sebou tak vím jaký to je i když mi doktor říkal,že teď to bude horší,ale zase si říkám,že jde opravdu jen o první až druhý týden,pak už se to srovnává.Podstupovat tohle všechno chlap,tak si myslim,že alespoň ten můj by to nepřežil.My jsme asi nějak naprogramovaný všechno zvládat,takže mi nezbývá než věřit,že to prostě nějak půjde. Září je opravdu daleko a myslím,že ta první třída je pro mrňouska i pro Tebe důležitý krok,takže alespoň já bych si to nechtěla nechat ujít.Navíc pak už Ti začne šrumec.Já si teda vůbec nedokážu představit až to moje dítě půjde do školy I když my budeme mít odklad a navíc má malý těžkou sluchovou vadu,takže to máme ještě o toto složitější Dej vědět až budeš mít termínek.Třeba se opravdu něco uvolní.Taky jsem řekla doktorovi,aby si mě napsal i jako záskok,kdyby někdo odpadl.

Takže spíše byste do operace pře léto nešly, hm

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené